Öncelikle konuyu yanlış yere açmışsam özür dilerim. Fakat en uygun yerin burası olduğunu tahmin ediyorum. Şu an için İHS'den 3 aydır VDS sunucu kiralamış bulunuyorum. Daha doğrusu 3 aydır kullanıyorum diyebilirim. Site belirli konuma geldiği zamanlarda aldığım saldırılar yüzünden CloudFlare'ye yönlendirme yapmıştım. Saldırılardan kurtuldum diyebilirim ama bu sefer gözle görüldğü gibi aşırı derecede yavaşlama meydana gelmesinden dolayı tekrar kaldırdım. Saldırının büyüdüğü zamanlarda sunucuda yer alan tüm sitelerimin kapanmasından dolayı sunucuma mesaj gönderdim ve bana saldırılara karşı korumalarının olmadıklarını söylediler. Bunun için ekstra başka bir siteden hizmet almam gerekliymiş. Araştırmalar sonucunda çok büyük rakamlar çıkmasından vazgeçtim. Açaba bu saldırı önleyecek tanınmış ve önerilebilen sunucu adresleri bulunuyorsa bana bu konuda yardım edebilirsiniz. Yada gelen saldırılardan nasıl kurtulmam gerektiğini anlatabilirsiniz. Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin çünkü gerçekten ihtiyacım vardır.
İyi forumlar dilerim. Sürekli takipte kalacağım.