Filmkorku adlı üyeden alıntı

Forumlarla anlasmayi denedim 3 forumla forustum direk isin maddi kismina girdiler. Ayrica dedginiz gibi 1 link cikisini kodlarla saglarim fazla link giremezler fakat alakali ve ozgun yazi kontrolunu yaptirmam cok ama cok zor hatta kodlarla imkansiz denebilecek gibi. Ancak su sekilde olabilir. Bu sistemi kullanacak arkadaslar biraz fazla puani olmasi gerekirse insanlar puanlarini bosa harcamayi goze alamayacagindan mecburen daha duzgun makale yazmak zorunda olacaklardir. Aslinda dediginizi dusundumde moderetor onayli yapsam postlari bu seferde adamin puani kesilecek yanlis bir tanitim yapmissa adamla tekrar baglantiya gecip duzgun yazi yazmasi istenecek. Ve suan siteme kayitli 1700 webmaster var ayni anda 20 kisinin post gonderdigini dusunursek hangisi ile baglantiya gecebilirim ki ?

Anlıyorum kolay değil tabi haklısınız, forum sahiplerinin bu tanıtım yazılarından fayda sağlaması sağlanır ve bu pazarlamayıda daha iyi yapabilirseniz para isteyenlerin dışında para istemedende kabul edecek forumlar çıkacaktır diye düşünüyorum.. proje genel olarak çok güzel elinize sağlık tekrar. Sitelere zararları olabilecek kısımlar içinde sistem biraz daha geliştirilebilirse süper olur bu konuya ek olarak az önceki arkadaşın dediği gibi 100 foruma birden bire değilde kademeli olarak eklenebilir forumlara mesela kredisi yeten tanıtım yazısını yazar gönder der sonra sistem ilk gün birer saat arayla mesela 5 forma yollar, bir hafta sonra 10 foruma, 10gün sonra 30 foruma.. gibi bu şekilde olursa hatta mesela kredisi yeten tanıtım yazısı yazıcak ya o yazıyı atıyorum 5 farklı tanıtım yazısı şeklinde yazsa bu 5 metin sistem tarafından random olarak kademeli şekilde forumlara girilse mesela gerçek manada yarar sağlayabilir proje.. düşündükçe geliştirmeye yönelik çok şey geliyor akıllara da yapması oturtması zor tabi kolay gelsin hocam