wmaraci reklam

Seviyorum Ama..

83 Mesajlar 10.698 Okunma
smmexpress

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Kızların böyle bir derdi yok, dert tasa erkeklerde. :)

wmaraci
reklam

Nevadia Nevadia MyBB Designer Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 53 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaş örnek veriyorum dün gittim merhaba dedim :) merhaba dedi.Sonra uzaklaştı oradan..derste kafamı çeviriyim dedim sağa baktım kızın gözleri bende :) ben baktığım an çevirdi..Bence anlamıştır gibime geliyor bazı şeyleri..gidip açılsam çok rahatlayacağım ama ters tepki verme ihtimali üzüyor beni :)

halilarici halilarici Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Webmaster,Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 34 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

sewika adlı üyeden alıntı

İlk dörtlükler durumunuzu özetliyor; ikinci kısım olabilecekleri.
(Sözleri ile kendinize yol haritası çizin arkadaşlar)-(Açılmanız düğümü daha da sıklaştırabilir, dikkatli olmanız temennisi ile)

Yanlızlığın Gücü Adına...

Berk Berk Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 64 / 104
  • Ticaret 0, (%0)

Nevadia adlı üyeden alıntı

Arkadaş örnek veriyorum dün gittim merhaba dedim :) merhaba dedi.Sonra uzaklaştı oradan..derste kafamı çeviriyim dedim sağa baktım kızın gözleri bende :) ben baktığım an çevirdi..Bence anlamıştır gibime geliyor bazı şeyleri..gidip açılsam çok rahatlayacağım ama ters tepki verme ihtimali üzüyor beni :)

Hocam bir ihtimal olarak kızın utangaç yapısı olabilir. Bu utangaç yapısı karşı cinsine yansıyor olabilir. Bu da size yansıyordur. Bir tek bunları bilmek yetmiyor tabi biraz konuşkan olmamız gerekiyor. Ayrıca biz çoğu erkeklerin sevdiğimiz bir kızla konuşurken konu bulamayız. Bir yere kadar konuşursunuz ve konu olmayınca kesilirsiniz. Hep "Ee daha neler yapıyorsun?" gibi aranızda sıkıcı konuşmalar geçebilir. Bir anda "Napıyorsun?" demeyin çünkü daha yeni tanıyorsunuz karşı taraf size karşı tepki verebilir. "Selam. Naber?", "Tanışabilirmiyiz?" diyebilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

Onur07 Onur07 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 850
  • Beğeniler 596 / 114
  • Ticaret 2, (%100)

Okan SAĞLAM adlı üyeden alıntı

@TechnicMan dediği gibi sakın çok yakın olma yoksa iş bam başka boyuta ulaşabilir denendi çünkü :D

Tek olmaktan korkuyordum :D yalnız değilmişim. :D

ErenKeskin ErenKeskin Girişimci, Front-end Developer Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1223
  • Beğeniler 243 / 336
  • Ticaret 2, (%100)

TechnicMan adlı üyeden alıntı

Merhabalar Hocam,

Bir kıza arkadaş aracılığı ile sevdiğini söylemeyin çünkü bazı kızlar bu konuda çok dikkatlidirler. Öyle bir şey yaptığınız zaman bazı kızlar "O niye söylemedi?! O söyleseydi daha güzel olurdu!" diyebiliyor. Öncelikle kız ile belirli bir seviyede arkadaş olun. Bu arkadaşlığı çok yakınlaştırmayın yoksa teklif ederken veya sevdiğinizi söylerken çok zorlanırsınız ve çok üzülürsünüz. Bu arkadaşlık "Selam. Napıyorsun?" gibi bir arkadaşlık olsun. Eğer bir arkadaşın sevdiğin kızı tanıyorsa onun aracılığı ile tanışıp facebooktan ekleyin ordan konuşun. Ama konuştuktan sonra sakın okulda yüzünüzü çevirip kızla konuşmamazlık yapmayın, eğer öyle bir şey yaparsınız kız sizden soğur ve konuşmalarda "Hiç bugün selam vermedin." gibi konuşmalar geçer. Bir süre sonra karşı tarafından konuşmalarından zaten anlaşılır neyin ne olduğu. Soğuk konuşma gibi bir durum varsa kız sadece sizi arkadaş olarak görüyordur ama mesela siz kötüyüm deyince "Ne derdin var?", "Derdini söylemeyen derman bulamaz." vs.. cümleler kullanır ve iyice konunun üstüne gider. Bu her zaman için geçerli değildir ama bazen geçerli olabiliyor. Özetlemek gerekirse;

İlk olarak arkadaşlık ile başlayın. Konuşmalardan davranışlarını test edin. Yüz yüze konuşurken nasıl davrandığına bakın. Ve zamanı geldiği zaman söyleyin. Tekrar hatırlatıyorum arkadaşlığınızı çok samimiye götürmeyin yoksa çok üzülürsünüz.

Not: Bunlar sadece öneridir. Olmadığı zaman bana atmayın suçu. "Senin yüzünden oldu!" falan diye. :D

birebir aynı durumdayım :) senin dediğin durum tamamen benim için geçerli..en yakın arkadaşıyla samimiyim onun haberi var.mesajlarımız aynı bu seviyede yani kötüyüm diyince soruyo falan..kimi zaman çok aşırı soğuk oluyo kimi zamanda samimi oluyo bi türlü anlamış değilim ne cins kızsa :) bi tiyatromuz vardı(ben oynamıyordum sadece teknik ekip olarak görevliydim sahne arkasında) davet ettim geldi.ve beni orda annesiyle tanıştırdı..ve ben hala emin değilim :)

herenkeskin.com - Elektrik ve Elektronik Mühendisi - Gömülü Sistemler üzerine çalışıyorum.

BozkurtReis BozkurtReis Hello Bro E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Para Yer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1007
  • Beğeniler 176 / 201
  • Ticaret 25, (%96)
hacı git kızın gözlerinin içine içine bakarak söyle cok basit gerçekten ama sakın bacı gardas olacak kadar samimi kurupta sonra gidip deme

• Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1223
  • Beğeniler 243 / 336
  • Ticaret 2, (%100)
cık hocam öyle basit değil :)

herenkeskin.com - Elektrik ve Elektronik Mühendisi - Gömülü Sistemler üzerine çalışıyorum.

BozkurtReis BozkurtReis Hello Bro E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Para Yer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1007
  • Beğeniler 176 / 201
  • Ticaret 25, (%96)
basit hocam gerçekten erkek adamsınız o kadarda cesaretiniz yoksa yasamayın artık =))) topla kardeşim cesaretini kızı cagır okul cıkısı yanına arkadaslarıyla giderken ayrılır gelir zaten yanına arkadası gelirse eğer arkadasına söyle sen bi git diye gider zaten o zaman gözlerine bak ve de adı herneyse işte bak de bu düşüncelerimde cok ciddiyim seni seviyorum benimle çıkarmısın dee tabi hemen naz Amaçlı YOK FELAN der ama sende diyeceksin ki benim için lütfen birkez düşün oda tabi tamam diyecek sonra sana cevap verir dene olcak bak =)))

• Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1223
  • Beğeniler 243 / 336
  • Ticaret 2, (%100)
mantıklı konuşuyosunuzda emin olmadan gidip söyleyip hüsrana uğramak koyar adama..ben 1 senedir aynı kızın peşinde koşuyosam ve gelen tüm teklifleri kapalıysa sağlam düşünüyorumdur :) ama bu yöntem kafama yattı :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al