freelance iş ilanları

Yeteneklerime Göre Ne Sitesi Açabilirim?

26 Mesajlar 2.718 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

cennettentapu cennettentapu Turkish-Language.Net Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

thesefiks adlı üyeden alıntı

Niche ve ingilizce manyak olur şahsen nicheci biri olarak benim de iyi derece ingilizcem var ama derslerimden dolayı öyle ingilizce makale yazacak fırsatım yok yoksa şahsen bu işi yapardım

Turkish Language kelimesinde bir blog kurdum.Nasıl türkce öğrenileceği konusunda makaleler yazıyorum.Aylık arama hacmi 2900 görünüyor.Umarım becerebilirim.

wmaraci
reklam

VipTema VipTema Vip Tema Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 704 / 703
  • Ticaret 21, (%100)
Yazmalısın, politik de yazabilirsin bu tarz şeyler tartışmaya açık olduğunda aşırı yorum alır çünkü kimse aynı fikirde olmaz. Hele de bizim ülkemizde...

Atao Atao notin Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)

cennettentapu adlı üyeden alıntı

Turkish Language kelimesinde bir blog kurdum.Nasıl türkce öğrenileceği konusunda makaleler yazıyorum.Aylık arama hacmi 2900 görünüyor.Umarım becerebilirim.

Umarım becerebilirsiniz hocam. ayrıca insanlar nickinize neden bu kadar takıldı anlamadım açıkçası ? herkes özgürdür ve istediği nicki alabilir küfür yok hakaret yok.

Önerim ingilizce oyun sitesi olabilir.
Türkçe bilgi birikiminize güveniyorsanız sözlüklerde hesap onayı almak sizin için kolay olur hesap aç sat veya tanıtım yazısı girebilirsiniz ücretle
cennettentapu

kişi bu mesajı beğendi.

thesefiks thesefiks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 55 / 67
  • Ticaret 3, (%100)

Ata Özelbiçer adlı üyeden alıntı

Umarım becerebilirsiniz hocam. ayrıca insanlar nickinize neden bu kadar takıldı anlamadım açıkçası ? herkes özgürdür ve istediği nicki alabilir küfür yok hakaret yok.

Türkçe bilgi birikiminize güveniyorsanız sözlüklerde hesap onayı almak sizin için kolay olur hesap aç sat veya tanıtım yazısı girebilirsiniz ücretle

Webmasterlik dışında bu tür işler ile sık sık ilgilenen arkadaşlar açılan konu yerine nasıl oluyorsa direkt adamın nickini görüyor. Benzer bir olay benim başıma geldi ve çok kötü bir olay ayrıca orada ne yazdığı ne beni ne de bir başkasını ilgilendirmez.
cennettentapu Atao

kişi bu mesajı beğendi.

www.sefikselli.com
wmaraci
wmaraci

FIRTINA1453 FIRTINA1453 Bir Gün Mutlaka... Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Konuyla alakası yok ama nickinizin forumda bayağı bir tepkiyle karşılanacağını tahmin ediyorum. Arkadaş tavsiyesi olarak değişmenizi öneririm.

Yetenek konusuna gelince de teknoloji blogu açıp yabancı kaynaklı teknoloji haberlerini çevirip paylaşabilirsin. Elini hızlı tutarsan sitende hızla yükselişe geçer diye tahmin ediyorum.

İnternet Bizans ise, biz de FATİH'in fedaileriyiz!

cennettentapu cennettentapu Turkish-Language.Net Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Ata Özelbiçer adlı üyeden alıntı

FIRTINA1453 adlı üyeden alıntı

Konuyla alakası yok ama nickinizin forumda bayağı bir tepkiyle karşılanacağını tahmin ediyorum. Arkadaş tavsiyesi olarak değişmenizi öneririm.

Yetenek konusuna gelince de teknoloji blogu açıp yabancı kaynaklı teknoloji haberlerini çevirip paylaşabilirsin. Elini hızlı tutarsan sitende hızla yükselişe geçer diye tahmin ediyorum.

Öneri için teşekkürler.Ben birilerinin tepkisinden kaçsaydım,ohooo.Benim kişiliğimi ve düşüncelerimi yansıtan bir kullanıcı adı,değiştirmeyi düşünmüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al