lostyazilim

Facebook'a Kaydolma Sorunu

13 Mesajlar 18.952 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ByAlexander ByAlexander Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 13 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

birsevda adlı üyeden alıntı

Bununda Sebebi 90 Gun İçinde Hesaba girilmesse hesap kapanıyor sistem tarafından.

Ben anladım neden üye olamadığımı, hesaba X eposta ile kayıt olmuş. Daha sonra facebook hesabı kapanmış, X hotmail hesabıda silinmiş. Silinen X hotmail hesabınıda ben aldım. Ve kaydolmaya çalışırken "Girdiğin e-posta adresinin sahibi olan hesap kapatılmış." uyarısı veriyor. Yani daha önceden kullanılmış. Hocam bu açık yüzünden çok kişinin canı yanar. Neyse yardımlarınızdan ötürü herkese teşekkürler. İyi geceler, iyi forumlar.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

looserJack looserJack WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilişim Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 34 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bu bir açık değilki, zaten hesabı kapatılmış kişinin mailiyle giriş yapmana izin vermiyor, şuan hala aktif 55.000 beğenilik facebook sayfamı 5 aydır alamadım, çünkü o sayfayı açmak için oluşturdugum maille giriş yapacağımda , Girdiğin e-posta adresinin sahibi olan hesap kapatılmış. hatası veriyor.

Yani sizin bahsettiğiniz gibi değil sanırım, benim e-posta hesabımın sahibi olan hesaptan kastı profilmi mesela ? O profil kapandı evet, peki o profille oluşturdugum sayfa sahipsiz şuan ve haftada 500 beğeni alıyor kendi kendine 55.000 oldu :)

Yetkililere madem vermiyorsunuz kapatın maili atıyorum, otomatik maillerle cevaplıyorlar, çıldırıciim !

ArifMK ArifMK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

looserJack adlı üyeden alıntı

Bu bir açık değilki, zaten hesabı kapatılmış kişinin mailiyle giriş yapmana izin vermiyor, şuan hala aktif 55.000 beğenilik facebook sayfamı 5 aydır alamadım, çünkü o sayfayı açmak için oluşturdugum maille giriş yapacağımda , Girdiğin e-posta adresinin sahibi olan hesap kapatılmış. hatası veriyor.

Yani sizin bahsettiğiniz gibi değil sanırım, benim e-posta hesabımın sahibi olan hesaptan kastı profilmi mesela ? O profil kapandı evet, peki o profille oluşturdugum sayfa sahipsiz şuan ve haftada 500 beğeni alıyor kendi kendine 55.000 oldu :)

Yetkililere madem vermiyorsunuz kapatın maili atıyorum, otomatik maillerle cevaplıyorlar, çıldırıciim !

Bu durumla ilgili bir sonuç aldınız mı ya da çözüm yolu buldunuz mu? Yıllar geçmiş üzerinden ancak google da arayınca bile burası geldi :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al