uzman13 adlı üyeden alıntı

siten sıfırken birden bin olursa google bunu doğal karşilamayacak ve seni banliyacak buda senin sitenin sonudur :D

biraz bekle benim ki 8 aylık günlük yüzden fazla hit artırmıyorum biraz zaman geçsin o zaman çağıracağım

Hocam atıyorum site tuttu diyelim kısa zamanda (atıyorum) böyle bi site olsa o zaman google bunu yanlış anlasa ne bileyim saçma olmazmı yani siteye bir sürü içerik girilecek bu adam gün gün mü yapacak ki robot.txt den bir gün engelleyecek botları sonra tekrar açacak seo dan hiç anlamıyorum daha önce bakmamıştım , bana saçma geldi yanlış anlamayın

Ek Olarak:

Nakrul adlı üyeden alıntı

reddit'te sayfalara 10 dakkada 1 paylasım yapabılıyorsun fakat kendı sayfanı olusturursan sınırsız oda senın sayfana uye olanlar gorur paylasımlarını. o yuzden sen bussuru kategorıler var : musıc vıdeo oyun vs vs dıe gıdıor adult sayfalar bile var oraya sadece yapman gereken sıte yabancı oldugu ıcın unlu bı star manken futbollcu veya rapcı veya sarkıcının ana baslıgıyla konu acıcaksın yaslancan arkana gelen hit e bakıcan :D

Çok teşekkürler hocam iyi tavsiye :D

Ek Olarak:

Emre19 adlı üyeden alıntı

Googleye ver Hocam facebook'ada verebilirsiniz siz şansınızı deneyin kimse gelip bilmediği yere bişey eklemez ama bu sitenin android'inide yapın instagram gibi tutar buda bak iyi çalış instagram ile yarışırsın ama bütce gerekli

Hocam android için java bilmem kazım ki hiç bakmadım daha önce yani bilmiyorum , buda başkasına yaptıracağım anlamına gelir ki bunun için bütçem yok maalesef :mad: