wmaraci reklam
lidertakipci

Facebook reklamlarında işletme adı

19 Mesajlar 2.302 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

baran1905 baran1905 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 49 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
Kurumsal değilse zorunlu değil ayrıca reklam ayarlarında aşırı değişikler olursa reklam hesabınız kapanır başıma geldiği için diyorum daha sonra farklı hesaplardan başvuru yapmak zorunda kalmıştım

wmaraci
reklam

suskun009 suskun009 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Şuan işsiz...
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 127 / 85
  • Ticaret 17, (%88)

baran1905 adlı üyeden alıntı

Kurumsal değilse zorunlu değil ayrıca reklam ayarlarında aşırı değişikler olursa reklam hesabınız kapanır başıma geldiği için diyorum daha sonra farklı hesaplardan başvuru yapmak zorunda kalmıştım

Peki hocam ödemeleri bir GSM operatörünün kartıyla yapıyorum daha önceki ödemelerim faturalandırıldı ve ücretleri kartımdan kesildi ama kartın üstünde adım yazmıyor bir sorun olur mu ileride ? kart banka kartı olmadığı için ücretleri nasıl kesiyorlar bilmiyorum Gsm şirketinden mi alınıyor ücret nasıl oluyorsa.

baran1905 baran1905 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 49 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

suskun009 adlı üyeden alıntı

Peki hocam ödemeleri bir GSM operatörünün kartıyla yapıyorum daha önceki ödemelerim faturalandırıldı ve ücretleri kartımdan kesildi ama kartın üstünde adım yazmıyor bir sorun olur mu ileride ? kart banka kartı olmadığı için ücretleri nasıl kesiyorlar bilmiyorum Gsm şirketinden mi alınıyor ücret nasıl oluyorsa.

Sorun olmaz benim kredi kartımda limit olmadığı için ücreti kesmemişlerdi sonra babamın kartını girmiştim ödemeyi yapmıştım pek sorun olacağını sanmıyorum zaten size kısa süre içinde mail ile geri dönüş yapıyorlar. Hangi ürünle ile reklam yapacağınızı bilmiyorum ama ben pişman olmuştum 200 binleri geçen gösterime rağmen geri dönüş kötü olmuştu reklamı 2. günde kapatmıştım.

• Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Şuan işsiz...
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 127 / 85
  • Ticaret 17, (%88)

baran1905 adlı üyeden alıntı

Sorun olmaz benim kredi kartımda limit olmadığı için ücreti kesmemişlerdi sonra babamın kartını girmiştim ödemeyi yapmıştım pek sorun olacağını sanmıyorum zaten size kısa süre içinde mail ile geri dönüş yapıyorlar. Hangi ürünle ile reklam yapacağınızı bilmiyorum ama ben pişman olmuştum 200 binleri geçen gösterime rağmen geri dönüş kötü olmuştu reklamı 2. günde kapatmıştım.

mail ile bilgilendiriyorlarsa iyimiş .Bence iyi ama hedef kitleyi doğru ayarlamak önemli ilgi alanları yaş vs.

wmaraci
wmaraci

VipTema VipTema Vip Tema Web Tasarım Altın Üye
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 704 / 703
  • Ticaret 21, (%100)
Konusu açılmışken bende anlamadığım bir şeyi sormak istiyorum.

Resimde görüldüğü üzere reklam verdim görüntülenme de yukarıdaki gibi oldu daha sonra sonlandırdım. Ancak kredi kartı bilgilerimi girmeme rağmen ne para kesildi, ne de kesiliyor, ayrıca ''Gönderiyi öne çıkar'' butonu aktif hep, hani oturumumu açık bıraksam isteyen herkes gönderiyi öne çıkararak beni zarara sokabilir.
Hatta bunun için sayfamda birini yönetici yapmam da yeterli oluyor.
Aklım almadı sonraları eve bir fatura falan gelir diye reklam işine son verdim. 5-6 gün farklı içeriklerde reklam vermiştim. Sizce sorun ne ben Allah'ın sevgili kulu muyum para alınmıyor bende.

Son olarak facebook müşteri hizmetleri numarası var mı acep?

K1453 K1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek -
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 3, (%100)

okanizm adlı üyeden alıntı

Resimde görüldüğü üzere reklam verdim görüntülenme de yukarıdaki gibi oldu daha sonra sonlandırdım. Ancak kredi kartı bilgilerimi girmeme rağmen ne para kesildi, ne de kesiliyor, ayrıca ''Gönderiyi öne çıkar'' butonu aktif hep, hani oturumumu açık bıraksam isteyen herkes gönderiyi öne çıkararak beni zarara sokabilir.
Aklım almadı sonraları eve bir fatura falan gelir diye reklam işine son verdim. 5-6 gün farklı içeriklerde reklam vermiştim. Sizce sorun ne ben Allah'ın sevgili kulu muyum para alınmıyor bende.

25 dolar altı ödemeleri 1 hafta içerisinde kesiliyor.

Bu arada bende reklam verdim ama kdv kısmını doldurmadım. Bir problem çıkmadı.

VipTema VipTema Vip Tema Web Tasarım Altın Üye
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 704 / 703
  • Ticaret 21, (%100)

K1453 adlı üyeden alıntı

25 dolar altı ödemeleri 1 hafta içerisinde kesiliyor.

Bu arada bende reklam verdim ama kdv kısmını doldurmadım. Bir problem çıkmadı.

25 dolardan az evet ama iki ay oldu daha elimi sürmüyorum bazen yanlışlıkla öne çıkardığım oluyor hemen iptal ediyorum. O butonlar önceden aktif değildi, onları nasıl pasif yaparız.

• Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Şuan işsiz...
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 127 / 85
  • Ticaret 17, (%88)

hocam ücretler hemen değil de bir hafta içinde kesiliyor kartınızdan. reklam yöneticisi faturalar kısmında hesap harcaması belirleyebiliyorsunuz. örneğin 50,00 tl . bu limite geldiğinde otomatik reklamlar duruyor sanırım

K1453 K1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek -
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 3, (%100)

25 dolardan az evet ama iki ay oldu daha elimi sürmüyorum bazen yanlışlıkla öne çıkardığım oluyor hemen iptal ediyorum. O butonlar önceden aktif değildi, onları nasıl pasif yaparız.

Ben reklamlara harcama sınırı belirlemiştim. Belirlediğim fiyata ulaşınca durmuştu. Sonrada zaten reklamlarım kısmından bütün kampanyaları sildim. 1 hafta sonra para çekildi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al