wmaraci reklam
lidertakipci

Sizin görüşünüz, her zaman önemli!

7 Mesajlar 838 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Auswitz Auswitz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
Selamlar,

Beyler, http://www.internettenkazan.net düştügü an 1 hafta önce kaptım.

Kategori: İnternetten para kazan

Domain hakkın da düşüncelerinizi alabilir miyim?

wmaraci
reklam

Habercibirlik Habercibirlik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Bu tip internet sitelerine şimdiye kadar hiç itimat etmedim.Zamanını internette harcıyan ve kolay para kazanmayı uman insanların başvurdukları yol bu tip siteler.ama çoğu emek ve zaman kaybı kanımca.Eğerki domainine uygun sadece kitap satışlarından para kazanmayı düşünmüyor,gerçekten insanlara para kazandırabilcek yolları gösterebilceksen ne mutlu sana

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)
Domain ile ilgili görüşüm standart , farklı ve özel değil.

• Üyelik 12.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 4, (%100)

Habercibirlik adlı üyeden alıntı

Bu tip internet sitelerine şimdiye kadar hiç itimat etmedim.Zamanını internette harcıyan ve kolay para kazanmayı uman insanların başvurdukları yol bu tip siteler.ama çoğu emek ve zaman kaybı kanımca.Eğerki domainine uygun sadece kitap satışlarından para kazanmayı düşünmüyor,gerçekten insanlara para kazandırabilcek yolları gösterebilceksen ne mutlu sana

Benim e- kitapla filan işim olmaz hocam. Zaten o tip siteler yalan dolan veriyorlar boş anket siteleri kitapçıgını insanlar kanıyor. 10 tane içerik var para kazandıran sistemleri bile referanssız üyeliklerle veriyorum o derece siz düşünün. Ha bu tip siteler elbet kazandırıyor, ama az miktarlarla malesef. Zaten bu tip araştırmaları yapan insanlar da " ek iş, ek gelir " olarak arıyorlar. Sadece şuan kendi kelimesinin internetten kazan ve benzeri aramalarının aylık 500 K araması var. Bende boşuna emek vermiyorum, kimse boşuna emek vermez. Adsenseden tık başına bu tür siteler iyi para veriyor. Düşünün Forexi, Gooması daha neleri var. Ama kelimelerde oturtmak önemli.

Ek Olarak:

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Domain ile ilgili görüşüm standart , farklı ve özel değil.

Her insanın görüşü farklıdır. Sizin görüşünüzede saygı duyarım. :)

wmaraci
wmaraci

carlito1914 carlito1914 Grafiker Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 1026
  • Beğeniler 510 / 252
  • Ticaret 3, (%100)
Domain güzel hayırlı olsun.
Auswitz

kişi bu mesajı beğendi.

"Gafasına göre takılan adam"

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)
Bir sistem kurarsın. Herkesin makale yazıp satabileceği. Her konuda makale olur. Sitede bir kaç yönetici olur ve eklenen içerikleri okuyup puanlar. Makaleler alıcılara sadece bir kaç cümle özet olarak görüntülenir. Makale altına kaç karakter kaç kelime bilgisi eklenir. Ayrıca ikonlarla kaç adet resim ve video bulunduğu belirtilir. Alıcı Bunları göz önünde bulundurarak satın alır. Ama çok çok detaylı bir çalışma yapmak lazım.

• Üyelik 12.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 4, (%100)

carlito1914 adlı üyeden alıntı

Domain güzel hayırlı olsun.

Holiqan adlı üyeden alıntı

Bir sistem kurarsın. Herkesin makale yazıp satabileceği. Her konuda makale olur. Sitede bir kaç yönetici olur ve eklenen içerikleri okuyup puanlar. Makaleler alıcılara sadece bir kaç cümle özet olarak görüntülenir. Makale altına kaç karakter kaç kelime bilgisi eklenir. Ayrıca ikonlarla kaç adet resim ve video bulunduğu belirtilir. Alıcı Bunları göz önünde bulundurarak satın alır. Ama çok çok detaylı bir çalışma yapmak lazım.

Teşekkürler, aslında aklımda bir çok fikir var. İnternetten hediye kazan, kampanyalar, vb vb. Bu tip olarak arama hacimleri çok yüksek. Bakalım şuanlık, bir kaç projem daha var. Eger ilgilenmezsem internetten kazanı satmayı düşünüyorum. Kredi kart ek bonusları vb vb. Bunlardada iyi hitler alır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al