wmaraci reklam
lidertakipci

Bu Seo cuların hepsi mi böyle?

48 Mesajlar 4.592 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

World World WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Decanus adlı üyeden alıntı

Yazdıklarınızın tamamını okudum ancak siz biraz basite indirgediniz, bu yüzden böyle yazdım. Linklere ve resimlere etiket vermek ve benzeri şeyler tabi ki önemli ancak olayı bu kadar basite indirgemeyin lütfen. Basit kelimelerde bu şekilde başarıya ulaşılabilir katılıyorum söylediklerinize fakat rekabeti yüksek kelimelerde ciddi bir araştırma ve çalışma yapmak gerekiyor.

Bu söylediklerimle webmaster kelimesinde ilk sayfaya gele bilirim. Göreceksiniz zaten ileride iyi bir projem var. Yani bu işi bu kadar abartmaya gerek yok. Dediğim gibi site içi düzen + kaliteli bir kaç siteden 2-3 yıllık backlink yeterli olacaktır. Bunların haricinde sitenin aktif yaşıda önemli. Yani şimdi 2 aylık siteyle 10 yıllık site googlenin gözünde aynı yere sahip olmaz.

wmaraci
reklam

Decanus Decanus # SEO Expert Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO & Web Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 461
  • Beğeniler 0 / 139
  • Ticaret 32, (%100)

hersaniye adlı üyeden alıntı

Bu söylediklerimle webmaster kelimesinde ilk sayfaya gele bilirim. Göreceksiniz zaten ileride iyi bir projem var. Yani bu işi bu kadar abartmaya gerek yok. Dediğim gibi site içi düzen + kaliteli bir kaç siteden 2-3 yıllık backlink yeterli olacaktır. Bunların haricinde sitenin aktif yaşıda önemli. Yani şimdi 2 aylık siteyle 10 yıllık site googlenin gözünde aynı yere sahip olmaz.

Evet bu yüzden sizin yaptıklarınızı bu 10 yıllık site de yapacak. Durum böyleyken siz bu aradaki yaş ve otorite farkını nasıl kapatacaksınız acaba? Söylediğiniz kelimede ilk sayfada çıkan siteleri incelerseniz site içi düzenleme ve birkaç siteden alınan link ile 1. sayfa olamayacağınızı görmeniz gerek bence.

• Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Evet bu yüzden sizin yaptıklarınızı bu 10 yıllık site de yapacak. Durum böyleyken siz bu aradaki yaş ve otorite farkını nasıl kapatacaksınız acaba? Söylediğiniz kelimede ilk sayfada çıkan siteleri incelerseniz site içi düzenleme ve birkaç siteden alınan link ile 1. sayfa olamayacağınızı görmeniz gerek bence.

Fark ederseniz ben bunu 1 haftada veya 1 ayda yapacağım demedim. Her şeyin başı sabır ve düzen. Benim birkaç siteden aldığım kaliteli link, seoyu paraya döken insanların boş sitelerde dolduracağı linklerden daha önemlidir.

stratejist stratejist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 20 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
Sayılan değişkenleri zaten standart olması gerekenler, bunlarında dışında, sıralamayı belirleyici parametre sayısı çok fazladır.

Kolayı zoru kişiye göre değişir. Benim bilmediklerimi bilmeyen birisinin, ne bilmediğinin farkında bile değildir, dolayısıyla tartışmak nafile.

Kolay seo yoktur, rekabeti düşük kelimede az zahmetli seo, yüksek kelimede çok zahmetli seo vardır.

Herkese başarılar

wmaraci
wmaraci

Decanus Decanus # SEO Expert Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO & Web Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 461
  • Beğeniler 0 / 139
  • Ticaret 32, (%100)

hersaniye adlı üyeden alıntı

Fark ederseniz ben bunu 1 haftada veya 1 ayda yapacağım demedim. Her şeyin başı sabır ve düzen. Benim birkaç siteden aldığım kaliteli link, seoyu paraya döken insanların boş sitelerde dolduracağı linklerden daha önemlidir.

Böyle bir genelleme yapmanız doğru olmaz. Onun haricinde kaliteli link elbette bu işin en önemli kısmıdır. Paketler oluşturup bu şeklinde SEO çalışması yapanlara hoş gözle bakmıyorum. Açıkçası bu şekilde SEO çalışması olmaz bence.

• Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Böyle bir genelleme yapmanız doğru olmaz. Onun haricinde kaliteli link elbette bu işin en önemli kısmıdır. Paketler oluşturup bu şeklinde SEO çalışması yapanlara hoş gözle bakmıyorum. Açıkçası bu şekilde SEO çalışması olmaz bence.

Benim özel olarak birisini kötülediğim yok. Örnek olarak atıyorum 100 tane blog tanıtımı, 10 tane facebook tanıtımı, 50 twitter tanıtımı, 50 tane sözlük tanıtımı, 20 tane forum tanıtımı 500 tl UZMAN PAKET şeklinde seo satışı yapan insanlar bana hiç samimi gelmiyor.

brkltprmk brkltprmk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Pöh
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 875
  • Beğeniler 67 / 163
  • Ticaret 11, (%100)
3 ay once actıgım bir sitem ile hiç bir seo paketı fılan yapan hiçbrşeye bulasmadan forumlardakı yazıları okuyarak sosyal medyayı kullanarak kpss haberleri,güncel kpss haberleri, gibi bir kaç kelimede ilk sayfada yerimi aldım.
birşeyler yapıyorsan öğrenerek kendin yapmaya çalış

panteist panteist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek grafik/matbaa/php
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 80 / 64
  • Ticaret 3, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Zamanı olmayan bir insan niye blog açar ki :)
Seo'ya para harcayp para kazanacağını düşünüyorsa yanılıyor. Seo'nun işe yaradıgı tek yer Kurumsal Firmalar. Sen onlara para kazandırdıkça onlarda sana para kazandırır. Mutualizm bir şekilde yaşam sürersiniz.

tanıtımını yaptığım ürün 1000(bin) TL
seo çalışması 10,000 (onbin) TL

ayda 3 ürün satıyorum

sadece bloglara mı seo yapılıyor sanıyorsunuz ?
ezebere konuşuyoruz işte.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

panteist adlı üyeden alıntı

ayda 3 ürün satıyorum

Siz önce Okuduğunuzu anlamayı Öğrenin Hocam. O zaman size ne demek istediğimi tekrardan anlatırım
CloumDigital

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

• Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

panteist adlı üyeden alıntı

ayda 3 ürün satıyorum

O zaman genel tüm web sitelerinden bahsedelim hocam. Normal bir forum sitesi, blog sitesi dediklerimi yaptıkları sürece başarıyı elde ederler. Alışveriş, ticaret siteleri ise seoya para vermek yerine iyi bir reklam yaparsa, sitesinde iyi bir düzen olursa başarıya ulaşır.

Ben hiç bilmiyorum işte hepsiburada, gittigidiyor, ***, frmtr, wmaracı seoya o kadar para harcadığını.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al