wmaraci reklam

Bu Seo cuların hepsi mi böyle?

48 Mesajlar 4.618 Okunma
smmexpress

blaxis48 blaxis48 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Harita Teknikeri
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 9, (%100)
Öncelikle bi şekilde birini buluyorsun.Sonra seni heyecan basıyor.Bu iyi gibi diyorsun ama yanılıyorsun yine.Ümit ediyorsun kursakta kalıyor.Parayı alırken ilgi şaşalı parayı aldıktan sonra ilgi azalıyor ve cevap vermemeler sonra ise zart zurt yok böyle iyi yok şöyle iyi.Bıkkınlık gelir.Giden maliyetemi üzülürsün yoksa giden hayal ettiğin şeylere mi.....

wmaraci
reklam

World World WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Bir insan seo için neden para verir ki? Seo dediğiniz şey aslında çok basit bir sistem. Linklerinizde Türkçe karakter bulunmayacak, dışarıya verilen linklerde no follow kullanacaksınız, tüm link ve resimlere alt etiket ekleyeceksiniz, makalelerinizde önemli kelimelere renk vereceksiniz (site içi düzen), h etiketlerini kullanacaksınız, sitenizde popup şeklinde çıkan facebook beğendirme veya reklam bulunmayacak, sitenizin içeriğiyle ilgili meta taglar ve başlık gireceksiniz. Bu iş bu kadar. Dış seoya geleceksek sitenizi haftada 1 kez pingletin. 2-3 ayını doldurduktan sonra kullanımda olan güncel web sitelerinden 1-2 yıllık link satın alın (aşırıya kaçmayın) olabildiğince üye olduğunuz forum sitelerinde kendi sitenize link verin. Dmoz kaydı yaptıra bilirseniz mutlaka yaptırın. (Web sitenizin içeriği özgün olsun)
BerkantKONAC Optimus carlito1914

kişi bu mesajı beğendi.

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

hersaniye adlı üyeden alıntı

Bir insan seo için neden para verir ki? Seo dediğiniz şey aslında çok basit bir sistem. Linklerinizde Türkçe karakter bulunmayacak, dışarıya verilen linklerde no follow kullanacaksınız, tüm link ve resimlere alt etiket ekleyeceksiniz, makalelerinizde önemli kelimelere renk vereceksiniz (site içi düzen), h etiketlerini kullanacaksınız, sitenizde popup şeklinde çıkan facebook beğendirme veya reklam bulunmayacak, sitenizin içeriğiyle ilgili meta taglar ve başlık gireceksiniz. Bu iş bu kadar. Dış seoya geleceksek sitenizi haftada 1 kez pingletin. 2-3 ayını doldurduktan sonra kullanımda olan güncel web sitelerinden 1-2 yıllık link satın alın (aşırıya kaçmayın) olabildiğince üye olduğunuz forum sitelerinde kendi sitenize link verin. Dmoz kaydı yaptıra bilirseniz mutlaka yaptırın. (Web sitenizin içeriği özgün olsun)

Zamanı olmadığı için olabilir mi hocam :)
panteist

kişi bu mesajı beğendi.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

YenerK adlı üyeden alıntı

Zamanı olmadığı için olabilir mi hocam :)

Zamanı olmayan bir insan niye blog açar ki :)
Seo'ya para harcayp para kazanacağını düşünüyorsa yanılıyor. Seo'nun işe yaradıgı tek yer Kurumsal Firmalar. Sen onlara para kazandırdıkça onlarda sana para kazandırır. Mutualizm bir şekilde yaşam sürersiniz.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
wmaraci
wmaraci

AltunelSeo AltunelSeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)
Ben 2 yıldır seocuyum senin dediğin gibi yapan arkadaşlar benim gözümde seocuda değildir. Seocu dediğimiz kişi eğer biriysel biriyse yapamıyacağı işleri almaz, alanda zaten büyük seo firmaları. Ben daha hiç yapamıyacağım iş almadım, sizin dediğiniz gibi seoya binlerce lira döken var.

Hevesle girecekseniz ilk önce firmayı araştırmanız lazım. Referanslarına bak adam gibi bir firma bulunca onunla anlaş, önüne gelen her kişiye güvenme. Bu işten ekmek yiyen çok arkadaşımız var seoya neden para verilir demeyin.

Bütün seocular aynı değil ...
s3rhat

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Logitech adlı üyeden alıntı

Ben 2 yıldır seocuyum senin dediğin gibi yapan arkadaşlar benim gözümde seocuda değildir. Seocu dediğimiz kişi eğer biriysel biriyse yapamıyacağı işleri almaz, alanda zaten büyük seo firmaları. Ben daha hiç yapamıyacağım iş almadım, sizin dediğiniz gibi seoya binlerce lira döken var.

Hevesle girecekseniz ilk önce firmayı araştırmanız lazım. Referanslarına bak adam gibi bir firma bulunca onunla anlaş, önüne gelen her kişiye güvenme. Bu işten ekmek yiyen çok arkadaşımız var seoya neden para verilir demeyin.

Bütün seocular aynı değil ...

Madem öyle diyorsun, benim saydıklarım dışında para alacak kadar ne sağlıyorsun bu insanlara?
Optimus

kişi bu mesajı beğendi.

AltunelSeo AltunelSeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)

Madem öyle diyorsun, benim saydıklarım dışında para alacak kadar ne sağlıyorsun bu insanlara?

Buda işin sırrı zaten bir seocu yaptıklarını bitirince senin dediklerini öneriyor.

Decanus Decanus # SEO Expert Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO & Web Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 461
  • Beğeniler 0 / 139
  • Ticaret 32, (%100)

Basit kelimelerde dediğiniz şekilde yükseliş sağlayabilirsiniz belki ancak bu iş bu kadar basit değildir. Foruma kayıt olup adres kısmına link vererek zorlu kelimelerde başarı sağlanmayacağını siz de biliyorsunuz.
YenerK TanerSELEK

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Decanus adlı üyeden alıntı

Basit kelimelerde dediğiniz şekilde yükseliş sağlayabilirsiniz belki ancak bu iş bu kadar basit değildir. Foruma kayıt olup adres kısmına link vererek zorlu kelimelerde başarı sağlanmayacağını siz de biliyorsunuz.

Yazdıklarımın hepsini okusaydınız sadece forum sitelerine kayıt olup link ekleyerek başarı elde edeceğime inanmadığımı göre bilirsiniz.

Decanus Decanus # SEO Expert Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO & Web Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 461
  • Beğeniler 0 / 139
  • Ticaret 32, (%100)

Yazdıklarımın hepsini okusaydınız sadece forum sitelerine kayıt olup link ekleyerek başarı elde edeceğime inanmadığımı göre bilirsiniz.

Yazdıklarınızın tamamını okudum ancak siz biraz basite indirgediniz, bu yüzden böyle yazdım. Linklere ve resimlere etiket vermek ve benzeri şeyler tabi ki önemli ancak olayı bu kadar basite indirgemeyin lütfen. Basit kelimelerde bu şekilde başarıya ulaşılabilir katılıyorum söylediklerinize fakat rekabeti yüksek kelimelerde ciddi bir araştırma ve çalışma yapmak gerekiyor.
TanerSELEK

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al