wmaraci reklam
lidertakipci

Ne Kadar Kazanabilirim?

17 Mesajlar 2.806 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)
Merhaba,
Pek anlatımı olmayan konularda eğitim videoları, tanıtım videoları vs. çekersem ve para kazanmayı aktif edersem ne kadar para kazanabilirim? (olumlu yorumlar ve 1000 civarında izleme alacağımı düşünürsek)

wmaraci
reklam

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
1000 izleme ile 2-3 tl anca kazanırsınız hocam

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

Habercibirlik Habercibirlik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

1000 izleme ile 2-3 tl anca kazanırsınız hocam

felaket celladı gibisin :D senin hiç bir yorumunda olumlu birşey göremicekmiyim adamın tüm hevesini kırdın:D

ozcan110rr ozcan110rr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster, Photoshop
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Aslında belirli bir abone toplarsan yani izleyici kitlesini oluşturduktan sonra videoları özgün tuttuktan sonra izlemede gelir parada, tahmini bir fiyat veremiyorum maalesef...

wmaraci
wmaraci

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

Habercibirlik adlı üyeden alıntı

felaket celladı gibisin :D senin hiç bir yorumunda olumlu birşey göremicekmiyim adamın tüm hevesini kırdın:D

Bana hep olumlu yorumlar atar kendisi :D Bana sorarsan al bir tane bot ve vps spam çalış ben bu şekilde bir kanal açmıştım günlük 2 TL falan kazanıyordu dün 100 TL ye sattım.

• Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

Vjolenza adlı üyeden alıntı

Bana hep olumlu yorumlar atar kendisi :D Bana sorarsan al bir tane bot ve vps spam çalış ben bu şekilde bir kanal açmıştım günlük 2 TL falan kazanıyordu dün 100 TL ye sattım.

Ben bir site açıcam adsense koyucam 1 000 tekil hitten 50 tl kazamayı düşünüyorum günlük:D

• Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

Ben bir site açıcam adsense koyucam 1 000 tekil hitten 50 tl kazamayı düşünüyorum günlük:D

İnşallah hocam fakat youtube daha kolay o işe göre ayrıca youtubeda bir şansınız yaver giderse çok güzel paralar alabilirsiniz.

• Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

Vjolenza adlı üyeden alıntı

İnşallah hocam fakat youtube daha kolay o işe göre ayrıca youtubeda bir şansınız yaver giderse çok güzel paralar alabilirsiniz.

youtubedan para kazanmak için henüz kafa yormadım.Adsense ile ilgili süper fikirlerim var

• Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

youtubedan para kazanmak için henüz kafa yormadım.Adsense ile ilgili süper fikirlerim var

İnşallah başarırsınız o zaman hocam herkes en iyisini kazansın :)

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

Valla hocam 10 tl kazanırsın diyip, adamı uğraştırıp, emek verdirip sonra 3-5 tl kazanıldığını görecekse işin başında ne olduğunu bilsin öyle yola çıksın.

Ekmek aslanın ağzında dediğimiz bir dünyada Pempe Hayaller kurmanın ve Kurdurmanın bir manası yok maalesef. Bende isterdim ki Arkadaş 1000 izlemeye 1000 tL alsın ama maalesef gerçekler böyle.

Bende emek harcıyorum. Çok emek verip, hiç birşey elde etmediğim, üstüne Para harcayıp kazıklandığım dolandırıldığım oldu. Foruma üye olmamın tek amacı da budur. insanların benim gibi mağdur olmalarını engellemek. Birşey biliyorsam ücretsiz yardımcı olurum, Ticaret işine girmem. Ama bana inanmak veya inanmamak, tamamen karşımda ki insanın insiyatifine kalmış.

Backlink paketi satıp, bu çok işe yarıyor, sıralama şöyle olur böyle olur, ziyaretçi sayınız uçacak söylemleri ile backlink paketi satıp, daha sonrasında burada açılan "sitem sıralamadan Kayboldu" konularını görüp yüz çeviren insanların yüzsüzlüğünden yoruldum. ( Herkes Kendini Aynı Kefeye Koymasın ).

Bir kadın- moda sitelerinden para kazanırsın deniyor, huraaaa herkes kadın sitesi açmaya başlıyor. Kimse demiyor bu alanın hiti nedir. Rakipler kimlerdir. Rekabet ne durumdadır. Anca Hayal Kursunlar Kurdursunlar.

Yazık Valla Yazık. Satın alamayacağınız, bir daha elde edemeyeceğimiz tek şey zamandır. Bu yüzden insanalrın zamanını boşa harmasını istemiyorum Güzel Kardeşim.

Bir dokundun bir ah işittin belki ama, bu son zamanlarda her mesajımın altında sizin attığınız postlara benzer tepkiler görmeye başladım. O yüzden böyle biraz sitemli bir yazı oldu Kusura Bakma :)
WampiR heavenpatrol Vjolenza

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al