CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Helal diyorum, 1:3 1:6 oranlar ve temiz kazanma durumları; az getirisi olmaz. Birçoğuna göre minik görünen bu oranlar mantıken baktığında %200-%500 getirisi olan istatistikler demektir. Maşallah :) Siz yapın madem böyle bir yetiniz var, biz de faydalanalım. Hiç beceremem, defalarca denedim ama maalesef :p

yok be hocam ben geyiğine yapıyorum :) bundan kazanç kapısı olmaz. stres atmak için :)

bu oranları koyma sebebim şuydu; bu arkadaşında kuponları 1.70 basket maçlarıyla 1.20 maçlarla dolu. benimkide :)

valla kazanç kapısı görenler için önerim 1.25 lerden 4-5 maç yapsın bıraksın. yani 3x te günde 3 kupon kapatsa 30tl den 100 tl eder :)

Ek Olarak:

Wonbetnet adlı üyeden alıntı

Ibolac, www.wonbet.net üzerinde oldukça fazla 10 üzeri oranlı tutturduğumuz kuponlar yer almaktadır

Cenk bey, mail listemi sizede atabilirim sorun değil.Ayda 300 kişi giriyor sistemime, kimseye haksızlık yapamam.Ben o kitlenin güvenini zaten sağlaış bulunuyorum.

Teşekkürler.

Ek Olarak:

Gerekli cevaplar konuya eklenmiştir, teşekkürler

Wonbetnet adlı üyeden alıntı

Güvene ihtiyacımız olmadığı için güven kuponuda vermiyoruz, 200 kişi bizi tercih ediyor ayda, basit facebook grupları gibi değil attığımız adımlar.Kendimize ve üyelerimize özgün çalışıyoruz, teşekkürler iyi forumlar

100 kişi bıraktı sanırım hemen :)