[QUOTE=WebDost][QUOTE=demonline]hocam iyi günler. blogunun temasını ücretlimi yaptırdın? blogger temalarında bu kadar güzel tema varmıymış? ücretsizse adresi paylaşabilirmisin denemek istiyorum...[/QUOTE]

Ücretli tema eşi benzeri yok, ama özel olarak satıyorum. Almadan önce istersen araştır benzeri yok ama bulursan kullanırsın.[/QUOTE]

[QUOTE=WebDost][QUOTE=demonline]MagNews_1_1 yakın ve ücretsiz. teşekkürler[/QUOTE]

warez tema sizin için hiç iyi olmaz. nedenlerini bildiğinizi umuyorum.

http://themeforest.net/item/magnews-responsive-blogger-template/7591951?ref=wam8387

iyi günler.[/QUOTE]

[QUOTE=WebDost][QUOTE=demonline]magnewside buldum. programcı arkadaşa tarattım temiz çıktı. kullanışlı ve ekonomik. yanlış anlama ama arkadaşım sen herşeyi paraya çevirmişsin. forumda ihtiyacı olan adamın sayfa açılma rekoru 50 idi, ben 15 dakikada onu 82 ye çıkardım ve 5 kuruşta talep etmedim. sen ücretli aldığını paylaş demiyorum. yardım et gerisini karşındaki yapsın. Haklısın sen 20 dolar vermişsin veya vermemeişsin, baŞKASIDA VERSİN DİYORSUN AMA GAYRİ MUSLİMDEN HAK BU KONUDA GEÇMEZ. TÜRK PROGRAMLARINA PARASINI VERİRİM AMA GAVURUN KO0DLADIĞINI TARATTIRIR NULL VERSİYON KULLANIRIM. kOLAY GELSİN.[/QUOTE]

O tema warez tema, ayrıca programcı arkadaşa tarttım ne ya :D blogger teması bu ? kafan mı iyi ? yoksa çok mu cahilsin ? ücretli aldığım temayı sana neden bedava vereyim ? beleşçi misin yoksa çok mu zeki ?[/QUOTE]

Senin yaptığın AYIPTIR. Özel mesajla yazılanları herkese duyurman sana güvenilmeyeceğini anlatır. Ayrıca ben kestirdim attım ama devam ettirdin.

Buradan adminlere sesleniyorum. Arkadaşın bronz üyelik alıp milletin özelini dağıtması doğru değildir. Burada yanlış olan nedir açıklık getirilsin. Herkese açık olarak marez teklifide bulunmamışım ve Türk Programcılarına saygımı göstermişimdir.