Merhabalar, şu sıralar bir dizi script yazıyorum. Sizden bu konu hakkında bir kaç fikir almak istiyorum.

Güncelleme : Takipçi modülü sisteme eklenmiştir. Görüntüleri aşağıdadır. Üyelerden gelen yorumlarda göre yeni modüller eklenip konuyu güncelleyeceğim.

1. Genel anlamda tasarımı nasıl buluyorsunuz. (MetroUI adında css fw kullandım.)?
2. Yazılımsal olarak, düzen nasıl ? (Dizi seçiminde kullanıcının tüm sezonlara yönlendirilmesi, sezon seçiminden sonrada tüm bölümlere yönlendirilmesi.)
3. Kullanım sadeliğini esas alarak kodlamayı yaptım. Sizce başarılı oldum mu ?. Kullanıcılar istedikleri dizilere kolayca ulaşabilecekler mi ?
4. Maddeleyemediğim ve sizin aklınıza gelen, genel yorumları benimle paylaşır mısınız ?

Genel olarak scriptin şu aşamadaki görsellerini aşağıya ekledim. İnceleyebilirsiniz.

İndex;

Sezonlar;

Bölümler;

Single;

Üyeler aşağıdaki görselde görüldüğü gibi takip et butonuna basarak diğer üyeleri takip edebilecekler. Ayrıca yan menüde üyenin takip ettiği bazı üyeler rastgele olarak sıralanmaktadır.

Takipçi sayısına göre üyelerin listelendiği bir sayfa yapıldı. Yüksek takipçiye sahip olan kişiler bu listede yer alacaktır.