wmaraci reklam

Yerel proje için fikir

12 Mesajlar 1.008 Okunma
smmexpress

RuZzGaR RuZzGaR Aaltintas(){ //WmAracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Front-end
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1243
  • Beğeniler 384 / 148
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar benim yerel sitem vardı belki biliyorsunuzdur haber ve etkinlik paylaşıyordum sadece şehrim için ama çok ilgilenemediğim için güncel olamıyordu bot yazdırdım o da çok sorun çıkardı.

Bir şehir sitesi için orjinal bir fikir arıyorum belki 2 aydır aklıma bi türlü birşey gelmiyor firma rehberi desen sadece işi olan gelir, haberde çok güncel olmam gerek oda okul ve iş derken fazla bakamam sizce ne olabilir ?

wmaraci
reklam

bloggerim bloggerim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
hangi şehirde yaşıyorsun?

• Üyelik 22.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Front-end
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1243
  • Beğeniler 384 / 148
  • Ticaret 3, (%100)

bloggerim adlı üyeden alıntı

hangi şehirde yaşıyorsun?

Denizli

• Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
bence şehrın tanıtımını yap.Bütün yerlerini hatta videolar çekerek yap daha iyi olur.Şahsen ben öyle şehir tanıtım videoları yapan sitelere videolara çok tıklarım hepte izlerim benim gibi meraklı olan binlerce insan var :)

Ek Olarak:

bence şehrın tanıtımını yap.Bütün yerlerini hatta videolar çekerek yap daha iyi olur.Şahsen ben öyle şehir tanıtım videoları yapan sitelere videolara çok tıklarım hepte izlerim benim gibi meraklı olan binlerce insan var :)

wmaraci
wmaraci

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)
Şehrin tanıtımı arkadaşın dediği gibi iyi olur ek olarak da festivallere de gidersin. Haala devam ediyormu bilmiyorum ama Çivril elması, çilek güzeli , kiraz festivali falan da var.

• Üyelik 22.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Front-end
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1243
  • Beğeniler 384 / 148
  • Ticaret 3, (%100)

Ek Olarak:

Video çekebilirim bu olabilir ama ben başka birşeylerde istiyorum değişik birşey onu bulamıyorum işte :(

Mehmet ARIK adlı üyeden alıntı

Şehrin tanıtımı arkadaşın dediği gibi iyi olur ek olarak da festivallere de gidersin. Haala devam ediyormu bilmiyorum ama Çivril elması, çilek güzeli , kiraz festivali falan da var.

Olabilir hocam aslında devam ediyor o festivaller fakat onu bizim burdaki Tv kanalları yapıyor benim onlardan bir farkım olmalı :(

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)
Fikir bolca bulunur ya.
Denizli'nin en zengin adamları, en iyi çiftlikleri, en iyi çiftçileri, şehrin en güzel evleri (evleri fotoğraflarsın falan), gezi rehberi, eğlence rehberi, muhtar rehberi (sadece muhtar), üniversite hayatı, kültürel değerler, düğün rehberi (düğün düğün gezip çekim yaparsın, akrabaları sitenden girip bakarlar), iş bulma rehberi, pazar yeri rehberi(pazar pazar dolaşıp çekim yaparsın)... daha da şehirle ilgili birçok şey çıkar düşünsen.

• Üyelik 22.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Front-end
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1243
  • Beğeniler 384 / 148
  • Ticaret 3, (%100)

Mehmet ARIK adlı üyeden alıntı

Fikir bolca bulunur ya.
Denizli'nin en zengin adamları, en iyi çiftlikleri, en iyi çiftçileri, şehrin en güzel evleri (evleri fotoğraflarsın falan), gezi rehberi, eğlence rehberi, muhtar rehberi (sadece muhtar), üniversite hayatı, kültürel değerler, düğün rehberi (düğün düğün gezip çekim yaparsın, akrabaları sitenden girip bakarlar), iş bulma rehberi, pazar yeri rehberi(pazar pazar dolaşıp çekim yaparsın)... daha da şehirle ilgili birçok şey çıkar düşünsen.

Hocam fotoğraf çekme olayı için zaten telefonu değiştirdim hem yenilemek hemde foto çekip siteye atmak için Xperia Z aldım o olay aklımda ama çiftçi, zengin adamlar falan işime yarar teşekkür ederim.

Fakat diğerlerini yapabileceğimi sanmıyorum 1.si lisedeyim üniversiteyi daha ben bilmiyorum ki insanlara tanıtayım.

Düğün düğün gezmekte çok masraflı ve emek isteyen iş + hitde fazla geleceğini zannetmiyorum.

İş bulma rehberi olabilir aslında fakat o kadar yazılım bilgim yok wordpress'le belki uğraşsam yapabilirm fakat onun için wordpress olmaz php script gerek ona

• Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)

RuZzGaR adlı üyeden alıntı

Video çekebilirim bu olabilir ama ben başka birşeylerde istiyorum değişik birşey onu bulamıyorum işte :(

Olabilir hocam aslında devam ediyor o festivaller fakat onu bizim burdaki Tv kanalları yapıyor benim onlardan bir farkım olmalı :(

Farklı olarak şey yapsana mesela tarihi yerlerini falan tanıt.Mesela neler yetişir dedenin bahçesi falan varsa ya da babanın onunla röportaj yap :) bence çok güzel olur.Bütün çiftçiler bakar.Birde ingilizcen iyise ingilizce sayfası aç yazdıklarını ingilizce olarak tanıt :D

• Üyelik 22.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Front-end
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1243
  • Beğeniler 384 / 148
  • Ticaret 3, (%100)

Farklı olarak şey yapsana mesela tarihi yerlerini falan tanıt.Mesela neler yetişir dedenin bahçesi falan varsa ya da babanın onunla röportaj yap :) bence çok güzel olur.Bütün çiftçiler bakar.Birde ingilizcen iyise ingilizce sayfası aç yazdıklarını ingilizce olarak tanıt :D

Hocam şuan arkadaşla onu konuşuyodum her pazar ( hafta içi iş olduğu için) bi yerlere gidip foto çekelim diye tarihi, doğal güzellik falan foto çekip tanıtabildiğim kadar tanıtmaya çalışcam :)

Bende ne dede var ne babamın arazisi ablam gil tarımla uğraşyo ama bana baya uzaklar :D

Ben birazda kullanıcıların etkin rol alacağı birşey istiyorum mesela onedio birşey paylaşıyo onlarca yorum geliyo bende böyle kullanıcılar yorum atsın yada benzer birşey yapsın istiyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al