wmaraci reklam

{ Türkiyenin Büyük Projesi }- Takım Arkadaşlarını Arıyor.

21 Mesajlar 3.120 Okunma
wmaraci reklam

wild wild WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 77 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
P.m gönderildi.

wmaraci
reklam

Percus Percus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Coder
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 47, (%100)
Güzel proje basarılar

shn shn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Burak, konuyu okudum gerçekten güzel bir proje inşallah başarılı olursunuz. Şu an benzer 2 projede internette yer alıyor diye biliyorum. Rakip analizlerinizi iyi yapmalı ve doğru adımlar atmalısınız.

Nakrul Nakrul Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Turızm işletme
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Porje ve düşünceler hedef guzel fakat siteye girdim dolaştım coğu araç asparagas olarak eklenmış bu tarz projelerde ciddi paralar yatırmadan ileri gidebileceğini düşünmuyorum kendi fikrimce, bide anlattığın gibi hedeflerı olan bi site bence tasarım olarak cook pasif ve kullanışsız geldi iyi çalışmaşar başarılar.

wmaraci
wmaraci

bugrahanisbakan bugrahanisbakan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 59 / 108
  • Ticaret 6, (%100)
- Bu projeye odaklı fikirleri ile katkıda bulunabilecek konusunda pm atarmısınız?

dijitalblog dijitalblog dijitalblog.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 96 / 96
  • Ticaret 7, (%100)
Yeni yeni oluşan bir pazar. Fikir, plan, proje güzel. Bu alanda otoredi.com adresini biliyorum şuan ancak bunun gibi iki site daha vardı sadece araç kiralamaya dair. Umarım hedefinize ulaşırsınız.

serhatatik.com.tr / eticarethocasi.com / vedijital.com / dijitalblog.com / eticaretseruveni.com

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
makale ve fikir üzerine alabilirim

Blackboycan Blackboycan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek PMP
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 6 / 9
  • Ticaret 14, (%100)
Güzel iş tebrik ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. ancak benim kafama birşey takıldı. 81 sayısı il sayısını temsil ediyor. Bundan dolayı yurtdışındaki yerlere hizmet götürmediğinizi algılıyorum. Özellikle gurbetçilerimizin yoğun yaşadığı şehirlerde böyle bir işi farklı alan adıyla mı yapacaksanız ? Böyle bir düşünceniz olmayabilir tabi. Ayrıca yarın il sayısı artarsa 90 olursa veya başkanlık sistemine geçilirse ne olacak ? İsim seçilirken bunları düşünmeniz gerekirdi diye düşünüyorum. Olsun o zamana kadar daha çok var diyebilirsiniz ama buda benim fikrim. Umarım katkısı olur ve vizyon sağlamış olurum. İyi çalışmalar dilerim.

drumpoll drumpoll WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 42 / 56
  • Ticaret 38, (%100)
selam şu an sitenin ziyaretçi sayısı kaç?

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

Vjolenza adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Her daim bir konu hakkında farklı düşünerek farklı fikirler ortaya koyarım, fikir ekibinde yer varsa katılmak isterim.

Teşekkürler ilgili mesaj gönderildi

Teşekkürler ilgili mesaj gönderildi

Percus adlı üyeden alıntı

Güzel proje basarılar

Teşekkür ederiz

shn adlı üyeden alıntı

Burak, konuyu okudum gerçekten güzel bir proje inşallah başarılı olursunuz. Şu an benzer 2 projede internette yer alıyor diye biliyorum. Rakip analizlerinizi iyi yapmalı ve doğru adımlar atmalısınız.

Haklısınız hocam rakiplerde ben ilgileniyorum fakat destek şart.

Nakrul adlı üyeden alıntı

Porje ve düşünceler hedef guzel fakat siteye girdim dolaştım coğu araç asparagas olarak eklenmış bu tarz projelerde ciddi paralar yatırmadan ileri gidebileceğini düşünmuyorum kendi fikrimce, bide anlattığın gibi hedeflerı olan bi site bence tasarım olarak cook pasif ve kullanışsız geldi iyi çalışmaşar başarılar.

Malesef araçlar gerçek. Tasarım olarak pasif ve kullanışlığında haklısınız boşuna tasarım css java bilgisi olan adam aramıyoruz.
Yorumlarınız için içten teşekkürlerimi sunarım

bugrahanisbakan adlı üyeden alıntı

- Bu projeye odaklı fikirleri ile katkıda bulunabilecek konusunda pm atarmısınız?

Pm atıldı

dijitalblog adlı üyeden alıntı

Yeni yeni oluşan bir pazar. Fikir, plan, proje güzel. Bu alanda otoredi.com adresini biliyorum şuan ancak bunun gibi iki site daha vardı sadece araç kiralamaya dair. Umarım hedefinize ulaşırsınız.

otoredi biraz yavaş kaldı ve pazarda bulunmuyorlar artık şuanda otorento var lider olarak

darkthepro adlı üyeden alıntı

makale ve fikir üzerine alabilirim

Pm atıldı

Blackboycan adlı üyeden alıntı

Güzel iş tebrik ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. ancak benim kafama birşey takıldı. 81 sayısı il sayısını temsil ediyor. Bundan dolayı yurtdışındaki yerlere hizmet götürmediğinizi algılıyorum. Özellikle gurbetçilerimizin yoğun yaşadığı şehirlerde böyle bir işi farklı alan adıyla mı yapacaksanız ? Böyle bir düşünceniz olmayabilir tabi. Ayrıca yarın il sayısı artarsa 90 olursa veya başkanlık sistemine geçilirse ne olacak ? İsim seçilirken bunları düşünmeniz gerekirdi diye düşünüyorum. Olsun o zamana kadar daha çok var diyebilirsiniz ama buda benim fikrim. Umarım katkısı olur ve vizyon sağlamış olurum. İyi çalışmalar dilerim.

Site tuttuktan sonra yeni domain alıp tek tuşla yönlendirme yapılabilir diyorum. Şimdilik bu pek sorun teşkil etmiyor. İlerdede etmeyeceği düşüncesindeyim. Yorumunuz için saygılarımı sunarım.

drumpoll adlı üyeden alıntı

selam şu an sitenin ziyaretçi sayısı kaç?

Bu bilgilerin burada paylaşılması doğru olmayacaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al