wmaraci reklam
lidertakipci

E-ticaret sitesi şablonu lazım

4 Mesajlar 956 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Arkadaşlar merhabalar şimdi ben böyle bir tema/şablon bulsam blogger ile açsam da bu temayı yüklesem acaba böyle bir site çıkartabilir miyim yani Blogger üzerinden hazır bir e-ticaret teması ile site yapabilir miyim. :( Bir de internette baya araştırdım sanırım bedavaya e-ticaret teması yok biraz bilgisi olanlar anlatabilir mi nasıl oluyor bu e-ticaret siteleri çok merak ediyorum.

Sosyal olan her şey.
wmaraci
reklam

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
e-ticaret işi profesyoneldir kardeş her site açan ben yaparım diyene yaptırılmaz.
e-ticaret yazılımları var opencart, magento, prestashop vb ama ilk yükledin hoop satışa başlamıyorsun dediğim gibi birsürü incelikleri var .

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

pialfa pialfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Php,Java,C,C++,C# Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 6 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Eğer Blogger ile yapacaksan iş biraz zorlar seni diyebilirim. En önemli kısım da blogger da ödeme almadır. Onuda paypal ile yapabilirsin. ayrıca bir önceki arkadaşın yorumuna katiliyorum e-ticaret işi teferruat işidir. Blogger ile eticaret yaparak pek verim alamayabilirsin. Ama çok güzel ürün tanıtımı yapabilirsin. Örn: http://lpgbuharkazani.blogspot.com.tr/ Uzun zaman önce yapmıştım. Umarım sana ilham verir.

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

pialfa adlı üyeden alıntı

Eğer Blogger ile yapacaksan iş biraz zorlar seni diyebilirim. En önemli kısım da blogger da ödeme almadır. Onuda paypal ile yapabilirsin. ayrıca bir önceki arkadaşın yorumuna katiliyorum e-ticaret işi teferruat işidir. Blogger ile eticaret yaparak pek verim alamayabilirsin. Ama çok güzel ürün tanıtımı yapabilirsin. Örn: http://lpgbuharkazani.blogspot.com.tr/ Uzun zaman önce yapmıştım. Umarım sana ilham verir.

Teşekkür ederim hocam

Sosyal olan her şey.
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al