freelance iş ilanları

Web Tasarım Kursu Tavsiyeleriniz

7 Mesajlar 1.218 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

DriveorDie DriveorDie Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 12 / 8
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar güngörende oturmaktayım. Web tasarım kursuna gitmek istiyorum ama isimlerini bildiğim bilge adam var kariyer mimarı var ve bilişim eğitim ben yeni başlayan biri olarak bilge adamı eledim zaten bilişim eğitim hakkında tonla şikayet mevcut internette. Kariyer mimarı'nın eleştirileride ondan pek geri sayılmaz. Açıkçası daha başlamadan tereddüt etmeye başladım. Böyle eğitimleri veren kurs sayısıda çok az.Kurumun verdiği sertifikanın kaliteside önemli benim için Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

wmaraci
reklam

msa52 msa52 Web Tasarım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 917
  • Beğeniler 142 / 175
  • Ticaret 40, (%100)
Hocam önce bi temel atın bence para vermeye başlamadan bu yüzden İsmek'ten neyin ne olduğunu anlamak için gidin hem sertifikanızı alırsınız yapacağınıza emin olursanız da (ismek yeterli gelmez ise) diğer ücretli kurslara gidersiniz. Ben de ismek bünyesinde eğitim veriyorum tavsiye ederim.

Hocasına göre farklılık gösterebilir tabi.
Holiqan DriveorDie

kişi bu mesajı beğendi.

-Bura komple benim.

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)

msa52 adlı üyeden alıntı

Hocam önce bi temel atın bence para vermeye başlamadan bu yüzden İsmek'ten neyin ne olduğunu anlamak için gidin hem sertifikanızı alırsınız yapacağınıza emin olursanız da (ismek yeterli gelmez ise) diğer ücretli kurslara gidersiniz. Ben de ismek bünyesinde eğitim veriyorum tavsiye ederim.

katılıyorum bu işler için çok da para harcamaya gerek yok. ismek e gidilebilir ya da bir çok video sitesi mevcut internette hatta kitap alıp kitaplardan bile öğrenebilirsin. d&r da falan güzel kitaplar var baya

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)

msa52 adlı üyeden alıntı

Ben İsmek'e gittim öncesinden googledan araştırıp öğrenmişliğim vardı neyin ne olduğunu biliyordum. İsmek'teki kurslarda hiç birşey bilmiyormuşsunuz gibi başlanıyor bu nedenle temelde sağlam bilgiler yer alıyor. Kurstaki insanların %80i bilgisayar öğrenmek için gittiği için de Html ve Css i tane tane anlatıyorlar. Emin olun çok sabırlı adamlar . Önceliğiniz İsmek olsun derim.
msa52

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 12 / 8
  • Ticaret 4, (%100)

Holiqan adlı üyeden alıntı

Ben İsmek'e gittim öncesinden googledan araştırıp öğrenmişliğim vardı neyin ne olduğunu biliyordum. İsmek'teki kurslarda hiç birşey bilmiyormuşsunuz gibi başlanıyor bu nedenle temelde sağlam bilgiler yer alıyor. Kurstaki insanların %80i bilgisayar öğrenmek için gittiği için de Html ve Css i tane tane anlatıyorlar. Emin olun çok sabırlı adamlar . Önceliğiniz İsmek olsun derim.

açıkçası ismek olayını araştırıyordum kurslarıda ücretsiz hatta evimin dibinde ismek var ama web tasarım kursu yok olsaydı koşa koşa giderdim benim oturduğum bölgeye yakın ismek'in verdiği web tasarım kursu nerelerde var ulaşım olarak uzak olmasını istemiyorum oturduğum bölge Güngören/Merter.

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)

Drive or Die adlı üyeden alıntı

açıkçası ismek olayını araştırıyordum kurslarıda ücretsiz hatta evimin dibinde ismek var ama web tasarım kursu yok olsaydı koşa koşa giderdim benim oturduğum bölgeye yakın ismek'in verdiği web tasarım kursu nerelerde var ulaşım olarak uzak olmasını istemiyorum oturduğum bölge Güngören/Merter.

Kursa gidin yüz yüze konuşun bazen İsmek'in sitesine işlemiyorlar

• Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 12 / 8
  • Ticaret 4, (%100)

Holiqan adlı üyeden alıntı

Kursa gidin yüz yüze konuşun bazen İsmek'in sitesine işlemiyorlar

şansımı denicem :) ilginiz için teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al