wmaraci reklam

Müziğimin mix'ini yaptım... yorumunuzu bekliyorum

10 Mesajlar 1.014 Okunma
wmaraci reklam

Rcp ORTC Rcp ORTC Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 68 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
bu sefer süper oldu geçen sefer uğraşmadım son 30 saniyede tam olmuş alın harika müziğim artık sitemde paylaşa bilirim sanırsam...

kesinlikle yorumlarınızı bekliyorum

wmaraci
reklam

HellBoy05 HellBoy05 Patron Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci / Ekonomist
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 14 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
senmi yaptın bunu hiç yapmışa benzemiyorsun fail veriyorsun.

youtube başlığında dj oyunu yazıyor aynı şekilde site adreside öyle ki mouse kıpırdamıyor

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

HellBoy05 adlı üyeden alıntı

youtube başlığında dj oyunu yazıyor aynı şekilde site adreside öyle ki mouse kıpırdamıyor

sayı ve klavye harflerini gördün mü ?

gokofalse gokofalse Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci/Müzisyen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** O**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%100)
Bu müzik mi oluyor şimdi? Müzik dediğin şey böyle mi yapılıyor? Allah aşkına kardeşim ne kendinizi küçültün nede müziği. Ne şukadar eğitiminiz var, nede şu kadar ekipmanınız. Eline klavye alan evinde bilgisayarı olan ya tasarımcı oluyor yada müzisyen... Bırakın bari işini emeği ile yapan insanlara saygınız olsun...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 14 / 45
  • Ticaret 5, (%100)

gokofalse adlı üyeden alıntı

Bu müzik mi oluyor şimdi? Müzik dediğin şey böyle mi yapılıyor? Allah aşkına kardeşim ne kendinizi küçültün nede müziği. Ne şukadar eğitiminiz var, nede şu kadar ekipmanınız. Eline klavye alan evinde bilgisayarı olan ya tasarımcı oluyor yada müzisyen... Bırakın bari işini emeği ile yapan insanlara saygınız olsun...

yanlış düşünüyorsun kesinlikle. Evinde sistem yok diye bu işi yapmasın mı baktı ilerleme kaydedebilecek ama ekipmanı yok parasını biriktirir ekipmanını alır david guetta gibi olur konser verir misal. Yani sonuçta elindeki imkanlar doğarken olmuyor biliyorsun bunu zamanla herşey eğer yeteneği varsa parası varsa alır devam eder kendini geliştirir eğer yoksa biriktirir yapar, sen misal profesyonel tasarım yapıyorsun diyelim sen ilk başlarken kendini düşün aynı şeyleri senin içide söylediler mi sen ilk başladığında profesyonel miydin?

Eğri oturup doğru konuşmak lazımdır dostum

• Üyelik 08.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 68 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

az bir müzik ruhun yoksa yapacağım bir şey yok...

gokofalse gokofalse Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci/Müzisyen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** O**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

yanlış düşünüyorsun kesinlikle. Evinde sistem yok diye bu işi yapmasın mı baktı ilerleme kaydedebilecek ama ekipmanı yok parasını biriktirir ekipmanını alır david guetta gibi olur konser verir misal. Yani sonuçta elindeki imkanlar doğarken olmuyor biliyorsun bunu zamanla herşey eğer yeteneği varsa parası varsa alır devam eder kendini geliştirir eğer yoksa biriktirir yapar, sen misal profesyonel tasarım yapıyorsun diyelim sen ilk başlarken kendini düşün aynı şeyleri senin içide söylediler mi sen ilk başladığında profesyonel miydin?

Eğri oturup doğru konuşmak lazımdır dostum

Ben yalnızca burada ekipman ve sisteme değinmedim arkadaşım. Nerede bu nota bilgisi? Saçma sapan programları açıp melodilerin giriş yerlerini ve zamanlarını tayin edince müzik mi yapmış oluyorsun? Bahsettiği şey müzik şöyle dursun aranje bile sayılamaz.

Sen prof. olarak mı başladın konusuna gelince, ben amatörken çalışmalarımı yaptığımda ''alın harika müziğim artık sitemde paylaşa bilirim sanırsam...'' şeklinde bir açıklama yapmadım.

Müzik diye bahsettiğiniz şey öyle kolay olmuyor. Aşamaları var. Alırsın eline bir gitar çeker videonu amatörüm dersin anlarım. Öyle oyunlarda melodilerin giriş yerini tayin etmekle olmuyor o iş kimse kusura bakmasın. Benim yorumumu sallamıyorsan bari bu işe emek verenleri salla...

Ek Olarak:

Rcp ORTC adlı üyeden alıntı

az bir müzik ruhun yoksa yapacağım bir şey yok...

Maşşalah sizde baya bir müzik ruhu varmış. Harikalar yaratmışsınız. Konseriniz olunca mutlaka gelmek isteriz. İmzalı fotoğrafınızı ne zaman alabilirim? (!)

Yazık gerçekten. uzatmanın gereği olduğunu düşünmüyorum. Sen ruhunla müziğine(!) devam et!

• Üyelik 25.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 14 / 45
  • Ticaret 5, (%100)

Ben yalnızca burada ekipman ve sisteme değinmedim arkadaşım. Nerede bu nota bilgisi? Saçma sapan programları açıp melodilerin giriş yerlerini ve zamanlarını tayin edince müzik mi yapmış oluyorsun? Bahsettiği şey müzik şöyle dursun aranje bile sayılamaz.

Sen prof. olarak mı başladın konusuna gelince, ben amatörken çalışmalarımı yaptığımda ''alın harika müziğim artık sitemde paylaşa bilirim sanırsam...'' şeklinde bir açıklama yapmadım.

Müzik diye bahsettiğiniz şey öyle kolay olmuyor. Aşamaları var. Alırsın eline bir gitar çeker videonu amatörüm dersin anlarım. Öyle oyunlarda melodilerin giriş yerini tayin etmekle olmuyor o iş kimse kusura bakmasın. Benim yorumumu sallamıyorsan bari bu işe emek verenleri salla...

Ek Olarak:

Maşşalah sizde baya bir müzik ruhu varmış. Harikalar yaratmışsınız. Konseriniz olunca mutlaka gelmek isteriz. İmzalı fotoğrafınızı ne zaman alabilirim? (!)

Yazık gerçekten. uzatmanın gereği olduğunu düşünmüyorum. Sen ruhunla müziğine(!) devam et!

ha evet ikinci mesajınızda haklısınız bu bir müzik değil. katılıyorum sadece hani ilk defa başladığı için böyle olabilir demek istedim ama haklısın müzik değil bu

• Üyelik 08.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 68 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
tamam ne derseniz deyin size katılıyorum konu kilit lütfen artık müzik ile ilgili konu açmiyacağım.

Sterimar Sterimar Sosyal Medya Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetler / Gıda Mühendisliği
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

sayı ve klavye harflerini gördün mü ?

Arkadaşın emeği adına bende eski mesleğim olan DJ'lik adına bu güzel konuya bir remix'imi koymak istedim.

http://www.youtube.com/watch?v=dAkVB6y3qFI
Rcp ORTC

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al