wmaraci reklam
lidertakipci

Yemek Tarifi Sitesi

22 Mesajlar 2.202 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

anafen001 anafen001 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 5, (%80)

hersaniye adlı üyeden alıntı

İndirme sitesi mi? Bu konu hakkında tamindir, gezginler gibi devleşmiş web siteleri varken mi? :)

İndirme sitesinden kastım şudur, torrent,apk gibi indirmelerden bahsediyorum o tür siteler tabiki daha iyidir ama torrent,apk,hileler bulundurarak sitenden çok iyi gelirler elde edebilirsin.Heleki girdiğin içerik 1. sayfadaysa yeterli olur senin için,onun içinde sağlam fakat aşırıya kaçmadan imleme yapılması gerekli.

wmaraci
reklam

World World WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

anafen001 adlı üyeden alıntı

İndirme sitesinden kastım şudur, torrent,apk gibi indirmelerden bahsediyorum o tür siteler tabiki daha iyidir ama torrent,apk,hileler bulundurarak sitenden çok iyi gelirler elde edebilirsin.Heleki girdiğin içerik 1. sayfadaysa yeterli olur senin için,onun içinde sağlam fakat aşırıya kaçmadan imleme yapılması gerekli.

O zaman şöyle bir soru sorayım; Googleye torrent, apk, hile gibi kelimeleri aratınca kaç tane sonuç çıkıyor? Hadi bunu da geçtim, çıkan sonuçlar önemli değil. İlk sayfadaki sitelerin indexine, yaşına ve pr değerlerine bakar mısınız?

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
İndirme sitesi ben olsam açmam çünkü .ok yüklü bir iş ilk başta internetin çok hızlı olması 32 mbit aşağı olmaması lazım olsa vps kiralayın o da aylık 25 tl başlıyor.Daha sonra geniş bir kadron olması lazım her gün en az 20 konu girilmesi lazım yoksa hit alamazsın.Ben şuan en büyük warez sitelerinden biriyle ortağım öyle yoksa sitenizi bomboş yere açmış olursunuz
World

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 5, (%80)

O zaman şöyle bir soru sorayım; Googleye torrent, apk, hile gibi kelimeleri aratınca kaç tane sonuç çıkıyor? Hadi bunu da geçtim, çıkan sonuçlar önemli değil. İlk sayfadaki sitelerin indexine, yaşına ve pr değerlerine bakar mısınız?

Güzel kardeşim çok yanlış düşünüyorsun arama yapacak olan adam torrent diye arama yaparmı sence ? örneğin fifa 2014 torrent indir diye arama yapar ve bu kelimede yükselmek daha avantajlı ve kolay olur anlatabiliyormuyum ?
sterk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Güzel kardeşim çok yanlış düşünüyorsun arama yapacak olan adam torrent diye arama yaparmı sence ? örneğin fifa 2014 torrent indir diye arama yapar ve bu kelimede yükselmek daha avantajlı ve kolay olur anlatabiliyormuyum ?

Doğru söylüyorsun fakat düşüncen yanlış hocam. Sizce torrent kelimesinde ilk sayfaya gelen web siteleri fifa 2014 torrent indir gibi başlıklarda ilk sayfaya yerleşemez mi?

Bakın beni yanlış anlamayın kimseye indirme sitesi açma demiyorum fakat gerçekten çok zor, zaman gerektiren ve deneyim isteyen bir iş. Yani ben sadece olacakları söylüyorum ;)

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

Doğru söylüyorsun fakat düşüncen yanlış hocam. Sizce torrent kelimesinde ilk sayfaya gelen web siteleri fifa 2014 torrent indir gibi başlıklarda ilk sayfaya yerleşemez mi?

Bakın beni yanlış anlamayın kimseye indirme sitesi açma demiyorum fakat gerçekten çok zor, zaman gerektiren ve deneyim isteyen bir iş. Yani ben sadece olacakları söylüyorum ;)

Ben zaten indirme isi yapamam ben yazmak istiyorum.
World

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 5, (%80)

Kardeşim iyi bir seo ile herşey yapılabilir zor olabilir ama amacına ulaşana kadar uğraşman gereklidir. Torrent kelimesine gelince Google a torrent yazınca utorrent,bittorent gibi torrent indirme programları çıkmakta,torrent indir yazınca tamindir,gezginler vs. çıkmaktadır yine utorrent,bittorent :) ama fifa 2014 torrent indir yaz bi Google arama motoruna karşına çıkacak sonuçları görürsün,karşında full warez siteler mevcut olucak emin ol ;)

• Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Kardeşim iyi bir seo ile herşey yapılabilir zor olabilir ama amacına ulaşana kadar uğraşman gereklidir. Torrent kelimesine gelince Google a torrent yazınca utorrent,bittorent gibi torrent indirme programları çıkmakta,torrent indir yazınca tamindir,gezginler vs. çıkmaktadır yine utorrent,bittorent :) ama fifa 2014 torrent indir yaz bi Google arama motoruna karşına çıkacak sonuçları görürsün,karşında full warez siteler mevcut olucak emin ol ;)

Sanki siteye seo çalışması yapan sadece bizleriz :) Neyse bir şey demiyorum haklısınız hocam

• Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 5, (%80)

Sanki siteye seo çalışması yapan sadece bizleriz :) Neyse bir şey demiyorum haklısınız hocam

İşi bilen birine yaptırcaksın sende kardeşim eğer paranı çar çur etmek istemezsen öğrenebilirsin.Seo fazlada zor birşey deil yanlış anlama ama rakip sitelere seo yapan adamlarla bizlerin zeka kapasitesi aynı öğrenilemeyecek birşey yok ortada :) Haklı bulduğun için teşekkür ederim bende boş konuştuğuma inanıyorum zaten sonuçta arkadaş yazmak istiyormuş ve indirme sitesine yönelmek istemiyor. :)

• Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

İşi bilen birine yaptırcaksın sende kardeşim eğer paranı çar çur etmek istemezsen öğrenebilirsin.Seo fazlada zor birşey deil yanlış anlama ama rakip sitelere seo yapan adamlarla bizlerin zeka kapasitesi aynı öğrenilemeyecek birşey yok ortada :) Haklı bulduğun için teşekkür ederim bende boş konuştuğuma inanıyorum zaten sonuçta arkadaş yazmak istiyormuş ve indirme sitesine yönelmek istemiyor. :)

Hocam o ilk sayfadaki siteler zaten seosunu düzgün bir şekilde yapıyor, biliyorum bunu bizde yapa biliyoruz hatta bende yapabiliyorum fakat aradaki yaş farkı ve girilmiş içerik sayısı işi onların lehine çeviriyor. Hee dikkat ederseniz ben asla yapılamaz, imkansız bir şeyde demedim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al