wmaraci reklam
lidertakipci

Yemek Tarifi Sitesi

22 Mesajlar 2.204 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

anafen001 anafen001 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 5, (%80)

hersaniye adlı üyeden alıntı

Hocam o ilk sayfadaki siteler zaten seosunu düzgün bir şekilde yapıyor, biliyorum bunu bizde yapa biliyoruz hatta bende yapabiliyorum fakat aradaki yaş farkı ve girilmiş içerik sayısı işi onların lehine çeviriyor. Hee dikkat ederseniz ben asla yapılamaz, imkansız bir şeyde demedim :)

Eğer bu konuyu uzun soluklu bir şekilde tartışmak istersen özelden skype adresini at görüşelim adamın konusunu maf ettik :) bukadar umutsuz olma elbet gerçekleşir herşey.Dediklerinde doğru fakat yaşla başla olacak bir iş deilki bu. :)

wmaraci
reklam

World World WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

anafen001 adlı üyeden alıntı

Eğer bu konuyu uzun soluklu bir şekilde tartışmak istersen özelden skype adresini at görüşelim adamın konusunu maf ettik :) bukadar umutsuz olma elbet gerçekleşir herşey.Dediklerinde doğru fakat yaşla başla olacak bir iş deilki bu. :)

Bazı yanlış bildiğiniz noktalar var hocam fakat tartışmak istemiyorum. Skypede eklemek isterseniz http://www.cfgindir.net/p/server-reklam.html burada tüm iletişim adreslerim var :) Bende kendimden utandım şimdi bu kadar basit bir konuyu çıkmaza soktuk :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al