wmaraci reklam

Bilgisayarın kendiliğinden açılma sorun

8 Mesajlar 1.252 Okunma
wmaraci reklam

baran1905 baran1905 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 49 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
Laptop'un fişini prize takar takmaz pc kendiliğinden açılıyor bu sorun yeni oldu sorun çözülür diye arkadaşa format attırdım ama sorun devam ediyor bunun nedeni ne olabilir nasıl bu sorunu gideririm işletim sistemi Win/7 marka Acer/emachines

wmaraci
reklam

fearles61 fearles61 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 3, (%67)
Bilgisayarın anakartında sorun sistemle alakalı bir sorun değil.Eğer teknik servis bilmiyorsan hiç açma veya garantisi varsa bi gönder çözerler sorunu.

• Üyelik 16.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 49 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

fearles61 adlı üyeden alıntı

Bilgisayarın anakartında sorun sistemle alakalı bir sorun değil.Eğer teknik servis bilmiyorsan hiç açma veya garantisi varsa bi gönder çözerler sorunu.

Ana kartta bir sorun olduğunu sanmıyor hocam bunun dışında herhangi bir sorun olmuyor eğer dediğiniz gibi ekran kartı ile ilgili olsa mutlaka başka sorunlarda olur garanti süresi dolmuş servisler varda pek güvenemiyorum bir format attığı bir yerde yabancı uyruklu başka bir müşterinin bilgisayar parçasının değiştirdiğine şahit olmuştum ondan servislere güvenim pek yok

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
format atmayın yazık bilgisayarın ömrünü yiyorsunuz. sorun anakarttadır. ekran kartıyla alakası yok.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 49 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

WebDost adlı üyeden alıntı

format atmayın yazık bilgisayarın ömrünü yiyorsunuz. sorun anakarttadır. ekran kartıyla alakası yok.

Teşekkürler arkadaşlar ilginiz için Acer'ı aradım sorun bios denen ayarlardanmış onlara göndermelerimi istediler iletişim kanalıyla onlardan yardım alarak yapabiliyormuşum ama bilgisayarın zarar görebileceğini söylediler eğer bu sorumluluğu alırsam yardımcı olacağını söylediler ama sorumluluğu almadım önümüzdeki ay içinde onlara pc'yi gönderecem onlar yapacaklar bakalım bize ne kadarlık bir fatura çıkaracaklar :)

Thechosene Thechosene Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek http://www.webmasterturkiye.net/
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Bios ile ilgili olabilir belki hocam.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Bunu kontrol eden şey bios bios u default yap elektrik gelir gelmez başka türlü açılmaz ne anakart ne ekran kartı nede başka bir donanımsal kart tamamen sistemin içerisindeki biosdan hatta bios güncellemesi bile yapabilirsin...

Biosu kontrol et derim

• Üyelik 16.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 49 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Bunu kontrol eden şey bios bios u default yap elektrik gelir gelmez başka türlü açılmaz ne anakart ne ekran kartı nede başka bir donanımsal kart tamamen sistemin içerisindeki biosdan hatta bios güncellemesi bile yapabilirsin...

Biosu kontrol et derim

Sabahtan araştırıyorum birçok kişi ve acer teknik servisi bios dedi ama bios'da power sekmesi yok güncelleme kartta zarar verebilirmiş acer teknik servis böyle dedi.

Benim bios ekran görüntüsüde power sorunu yaşayan bu arkadaşın ekran görüntüsü olduğu gibi Power sekmesi yok normalde power sekmeside olması gerekiyor ama yok

http://forum.shiftdelete.net/dizustu-bilgisayar-sorunlari/307217-bios-power-sekmesini-bulamiyorum-'-insdeyh20-setup-utility.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al