wmaraci reklam

Yeni Web Siteleri İçin SEO

6 Mesajlar 829 Okunma
smmexpress

selcukcaglayan selcukcaglayan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 11 / 61
  • Ticaret 9, (%89)

Yeni bir siteniz varsa SEO sizin için çok önemlidir.SEO farklı şekillerde yapılabilir.Bunlardan bazıları sosyal medayıyı kullanmak,paravan blog ve backlink kaynaklarından backlink almaktır.

Yeni bir sitenize girdiğiniz yazılar kesinlikle ÖZGÜN olmalıdır.Sadece yeni siteler için değil bütün siteler için geçerlidir bu.Bizzat kendim denedim ve özgün yazdığım yazı Google’da ilk sırada yer alırken alıntı yaptığım yazı 4.-5. sayfayı zor buldu.Yani SEO’nun ilk kuralı ÖZGÜN yazı yazmaktır.

SEO’da ikinci adım sosyal medyayı kullanmaktır.Facebook,Twitter ve Google Plus bunların en başında gelir.Facebook’ta sitenize ait bir sayfa oluşturabilirsiniz.Ya da webmaster grupları gibi sitenizle ilgili gruplara katılabilir oralarda paylaşabilirsiniz.Sosyal medyada sitenizi paylaşmanız size çok katkı sağlayacaktır.Bu katkısı ne olur? Size katkısı yazdığınız yazının arama motorlarında index almasını ve üst sıralara çıkmasını çok etkiler.

Bir diğer etken Paravan Blog çalışmasıdır.Paravan blog da sitenizin arama motorlarında yükselmesini sağlar.

Evet arkadaşlar bu yazımda sizlere temel SEO’dan bahsettim.Bir sonraki yazımda görüşmek üzere..Sormak istediklerini yorum yaparak belirtebilirsiniz.

KAYNAK: http://selcukcaglayan.com/yeni-web-siteleri-icin-seo.html
videolarim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

BlackStone BlackStone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 28 / 119
  • Ticaret 12, (%100)
Sevgili kardeşim, siteni tanıtmak için çabanı anlıyorum ama şu yazdıklarını yazan yaklaşık on milyonuncu kişisin...
Knotist

kişi bu mesajı beğendi.

selcukcaglayan selcukcaglayan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 11 / 61
  • Ticaret 9, (%89)

BlackStone adlı üyeden alıntı

Sevgili kardeşim, siteni tanıtmak için çabanı anlıyorum ama şu yazdıklarını yazan yaklaşık on milyonuncu kişisin...

Bu seo hakkında ilk makalem olduğu için biraz basit anlatmak istedim on milyonuncu olsam da bunları bilmeyenlerin olduğunu düşünüyorum :D

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Paylaşmak güzel.

Acaba o milyonlar arasında sizde varmıydınız :) Her geçen gün Wmaracı ailemize katılan daha genç ve bilgi sahibi olmayan kardeşlerimiz var. Onlara gerek hatırlatma, gerek tekrarlama açısından bu paylaşımlar bence doğru bir adımdır.
selcukcaglayan

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
wmaraci

BlackStone BlackStone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 28 / 119
  • Ticaret 12, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Paylaşmak güzel.
Acaba o milyonlar arasında sizde varmıydınız :) Her geçen gün Wmaracı ailemize katılan daha genç ve bilgi sahibi olmayan kardeşlerimiz var. Onlara gerek hatırlatma, gerek tekrarlama açısından bu paylaşımlar bence doğru bir adımdır.

Ben yoktum kardeşim. Bizim zamanımızda SEO yoktu. O zamanlar web programlama konusunda çok makale yazdık, script dağıttık. Böyle sanal işlerle uğraşmıyorduk.

ekodost ekodost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
bağlantıya tıklayınca 404 sayfası çıkıyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al