wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense görüntüleme sayısında azalma

3 Mesajlar 648 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

meyiti meyiti Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kurye
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba arkadaşlar daha öncede bu sıkıntım ile ilgili yazdım ama herhangi bir cevap alamadım.
Siteme adsense ekledim.Eklediğim günden beri şöyle bir gariplik var.Mesela reklam görüntülenme sayısı adsense panelinde diyelim ki 20 yazıyor yaklaşık olarak 15 saniye sonra bakıyorum bu sayı 18 e düşmüş oluyor her gün bu şekilde bir gaiplik yaşıyorum.Bu konuya açıklık getirebilecek veya başına bu gibi bir durum gelmiş arkadaş var mı?

Lütfen konuya benim görüntüleme sayım artıyor,bende bir sıkıntı yok tarzında yorumlarda bulunmayalım bilgi verip yardımcı olabilecek arkadaşlar mesaj atsın

wmaraci
reklam

Ekonomist Ekonomist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mentor
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense geçersiz gösterimleri ya da tıklamaları saymaz. Dediğiniz olay tıklama rakamlarında da birçok kişinin başına gelebiliyor. Program politikaları bu konuda açık. Google reklamlarının aldığı gösterimler ya da tıklamalar kullanıcıların gerçek ilgisinden kaynaklanmalı. Manuel olarak art arda gerçekleştirilen tıklamalar veya gösterimler Adsense tarafından sayılmaz, sayılsa bile tekrardan panelinize düzeltilmiş olarak yansıyabilir.

20-18 rakamlarını örnek olarak vermişsiniz. Eğer gösterimler ve düşüşler bu şekilde seyrediyorsa büyütülecek bir şey yoktur fakat, eğer biraz daha uçuk rakamlardan bahsediyorsanız üzerinde durmanız gereken bir konu olur. Mevzu politika ihlaline girer.

meyiti meyiti Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kurye
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Ekonomist adlı üyeden alıntı

Adsense geçersiz gösterimleri ya da tıklamaları saymaz. Dediğiniz olay tıklama rakamlarında da birçok kişinin başına gelebiliyor. Program politikaları bu konuda açık. Google reklamlarının aldığı gösterimler ya da tıklamalar kullanıcıların gerçek ilgisinden kaynaklanmalı. Manuel olarak art arda gerçekleştirilen tıklamalar veya gösterimler Adsense tarafından sayılmaz, sayılsa bile tekrardan panelinize düzeltilmiş olarak yansıyabilir.

20-18 rakamlarını örnek olarak vermişsiniz. Eğer gösterimler ve düşüşler bu şekilde seyrediyorsa büyütülecek bir şey yoktur fakat, eğer biraz daha uçuk rakamlardan bahsediyorsanız üzerinde durmanız gereken bir konu olur. Mevzu politika ihlaline girer.

teşekkür ederim ama kesinlikle politika ihlali yok ona eminim umarım kısa zamanda da düzelir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al