lostyazilim

Alexa Düşürme ücretsiz yöntem

54 Mesajlar 10.031 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Exclusive Exclusive Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

FıratKarataş adlı üyeden alıntı

Bunlar alexa sırasında düşürdüğü gibi türkiye sıralamasındada olumsuz etki yapıyor çünki hitler dünyadan geliyor ve türkiye konumunda çok kötü yerlere geliyorsunuz :)

Kullanıcılarımızın tamamı Türk :) arkadaşlar siteye bakmıyorsunuz. Yazılanlarıda okumuyorsunuz.

Otomatiğe bağlamış bir anti yaklaşım var.

Faydalı bir birşey işte bu kasmayın gelin faydalanın.

wmaraci
reklam

FiratKaratas FiratKaratas SınırDışı Edilen Grafiker Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafiler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 25 / 59
  • Ticaret 0, (%0)

Exclusive adlı üyeden alıntı

Kullanıcılarımızın tamamı türk :)

ozzzaman ne duruyoruz hemen login up up up :) aha :)

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
AdSense sıkıntı olabilir.

• Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Ozi adlı üyeden alıntı

AdSense sıkıntı olabilir.

Adsense tıklanması beklemeyin. Öyle bir şey yok ancak sayfa gösterimi artacağından t/o düşecektir. Bu da oldukça iyi.

wmaraci
wmaraci

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

Adsense tıklanması beklemeyin. Öyle bir şey yok ancak sayfa gösterimi artacağından t/o düşecektir. Bu da oldukça iyi.

Tık'dan bahsetmedim, sayfa to'dan'da bahsetmedim. Adsense herşeyin farkında düzensiz gelen hit, ve birden artış, adsense'yi olumsuz etkiler.

• Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Ozi adlı üyeden alıntı

Tık'dan bahsetmedim, sayfa to'dan'da bahsetmedim. Adsense herşeyin farkında düzensiz gelen hit, ve birden artış, adsense'yi olumsuz etkiler.

Adsense için hit problem olmaz tıklama problem olur tıklama sayısı artmıyorsa anormal bir şekilde hititnin artmasıyla ilgilenmiyor. Ben sistemi adsense le kullandım.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

Adsense için hit problem olmaz tıklama problem olur tıklama sayısı artmıyorsa anormal bir şekilde hititnin artmasıyla ilgilenmiyor. Ben sistemi adsense le kullandım.

Hocam ozaman jingling kullanalım 25K trafik ile aylık 1,500TL para alalım. Adsense sıkıntı, normal siteler ve yeni siteler için pek teşkil etmez sorun.

Ek Olarak: bu arada site hit yollarken ref veriyor gelen kullanıcılar organik değil yönlendirmeli olduğunu belirtiyor. Tam bir sorun teşkil ediyor.

/?ref=hitforsite.com

• Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Ozi adlı üyeden alıntı

Hocam ozaman jingling kullanalım 25K trafik ile aylık 1,500TL para alalım. Adsense sıkıntı, normal siteler ve yeni siteler için pek teşkil etmez sorun.

Ek Olarak: bu arada site hit yollarken ref veriyor gelen kullanıcılar organik değil yönlendirmeli olduğunu belirtiyor. Tam bir sorun teşkil ediyor.

/?ref=hitforsite.com

Her yönlendirme de ref vardır hocam hitin organikliğiyle alakalı değil. O linke kullanıcı da tıklamış olabilir. Bu konu hakkında forumda sayfalarca tartışma bulabilirsin. Hitleri google referral olarak alıyor buda doğrusu.

Analytics ten bakarsan tanıtım yazılarından ne geliyorsa hitforsite den o gelir. Aynı kategoride değerlendirir.

Adsense kullanımına gelince ben kullandım ancak sorun yaşama ihtimali görüyorsan bu senin gözünde bir risk olabilir anlıyorum o zaman adsense olan siteni ekleme derim.

"/?ref=hitforsite.com" bunu yazmamızın tek amacı var hitin hitforsite üzerinden geldiğini görün diye.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

Her yönlendirme de ref vardır hocam hitin organikliğiyle alakalı değil. O linke kullanıcı da tıklamış olabilir. Bu konu hakkında forumda sayfalarca tartışma bulabilirsin. Hitleri google referral olarak alıyor buda doğrusu.

Analytics ten bakarsan tanıtım yazılarından ne geliyorsa hitforsite den o gelir. Aynı kategoride değerlendirir.

Adsense kullanımına gelince ben kullandım ancak sorun yaşama ihtimali görüyorsan bu senin gözünde bir risk olabilir anlıyorum o zaman adsense olan siteni ekleme derim.

Hocam yi hoş güzel'de refli linkin bize bir faydası yok, ne adsense, nede google kelime yükselmesinde. Google'den gitmeyen hit. Direkt gitmeyen bir hit, google bunu şu şekilde anlar, bu hiti ben yolluyorum. kendisi gitmedi. Oda aynen böyle anlar ve yerinde sayar bu siteler.

• Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Ozi adlı üyeden alıntı

Hocam yi hoş güzel'de refli linkin bize bir faydası yok, ne adsense, nede google kelime yükselmesinde. Google'den gitmeyen hit. Direkt gitmeyen bir hit, google bunu şu şekilde anlar, bu hiti ben yolluyorum. kendisi gitmedi. Oda aynen böyle anlar ve yerinde sayar bu siteler.

Hocam bu yeni bir yöntem değil. İşe yaradığı kanıtlanmış bir yöntem.

Sen tanıtım yazısı verince hit google dan mı gidiyor? Bir yerde haber çıkınca google bağlantısı olmadan sitene geliyor.

O zaman senin mantığınla sadece google aramaları işe yarıyor. Sosyal ağlar vs hepsi çöp.

2 tür organik hit var hocam ya Google üzerinde aramayla da gelir. Herhangi bir yerdeki reklamına tıkjlayarakta gelir. Bizim kullandığımız yöntem 2. si.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al