Optimus adlı üyeden alıntı

Peki program 3 gün vs. çalışmazsa ne oluyor? Cevap 20 sayfa geriye düşüyor site:)

Soruyu kendin sorup cevabı kendin vermen çok akıllıca fakat 3 gün çalışmayla 20 sayfa değil sadece birkaç sıra düşebilirsin veya hiç düşmeyebilirsin.Zaten siten rayına oturduktan sonra hiç çalışmasan bile çıkma oranı düşme oranından bir hayli fazla olur.

respawnseo adlı üyeden alıntı

Sadece kısa sürelik, kalıcılık garantisi kesinlikle yok hatta imkansız, pc yi açık tutmaya bile değmez benim yorumum :(

Dostum her webmaster elbet günde en az 1-2 saat pc başında duruyordur.
Programı arka planda açık tutmasının bir zararı olmaz diye düşünüyorum unutma ki sen programı ne kadar açık tutarsan başkaları da senin için o kadar açık tutacak :cool: :cool:
Kalıcılık garantisi olmadığı görüşüne katılıyorum sonuçta bir seo çalışması değil Birileri program vasıtasıyla otomatikmen senin belirlediğin anahtar kelimeyi googlede aratıyor siten sıralamada olmasa bile sıralamaya sokup yükseltiyor.Fakat sen programı kullanmayı bıraktığın sıra siten halen daha sanal alemde tanınamamışsa google bi çakallık olduğunu çakıyor ve sıralaman düşüyor fakat program özellikle sıralamaya girmene yardımcı olur zaten sıralamaya girdikten sonra sıralamadan çıkma ihtimalin çok düşüktür.

psilocybn adlı üyeden alıntı

programı çalıştıramadım yardımcı olabilirmisin pm ile attığım yazı çıkıyor

Yapımcıya danıştım cevap bekliyorum en kısa sürede bilgilendiririm