wmaraci reklam
lidertakipci

İlginç Para Kazanma Yöntemleri

7 Mesajlar 1.305 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Optimus Optimus Optimus Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilişim / İnternet
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 55 / 103
  • Ticaret 13, (%100)
Bu ilginç para kazanma yöntemi ile 1 e 4 kazanabiliyorsunuz test edildi okeyledi!

Bir çok internetten para kazanma yöntemi olduğunu daha önceki yazılarda anlatmaya çalıştık hatta bu yollardan hangilerinin çok kazandırıp hangilerinin boşa zaman kaybı olduğunu da zaman zaman sizlere aktarıyorum. Bu seferki internetten para kazanma yöntemim biraz daha ilginç.

Para kazanmak için kullandığım siteyi yazının sonunda vereceğim bu bir Affiliate Ağı diyebiliriz. Yani bir satış ortaklığı sitesi bir çok satış ortaklığı sitesine benzer şekilde çalışıyor ama diğerlerinden kendisini üstün kılan en büyük artıları;

* Hemen hemen tüm ürünler otomatik onaylı

* Desteği çok hızlı

* Ürün hizmet içeriği bakımından çok zengin

* Siteniz çok hızlı onaylanır

Bu site ile tanıştığımda başta diğer satış ortaklığı siteleri gibi sıradan gelmişti ama öyle değilmiş. Hesap yöneticisi ile görüşmem sonucu elimde minik bir google adwords bütçesi olduğunu ve bu bütçeyi nasıl verimli kullanabileceğim hakkında kendilerine yönelttiğim bir soru sonucunda bana şuan en çok geri dönüş aldıkları bir ürünü tavsiye etti. Bende tavsiyelere uydum ve dedikleri şekilde ürüne adwords reklamı vererek bir deneme yaptım sonuç olumluydu.

Ortalama 10 TL gibi bir reklam kredisi ile yaklaşık 40 TL lik bir gelir elde ettim. Bu rakam size çok komik gelebilir ama bu ay içinde 75 TL lik bir google adwords bütçesi ayırıp 1 e dört veren bu sitemin sonucunu önümüzdeki günlerde sizinle paylaşacağım. Yani bu yöntemle 75 TL lik bir adwords bütçesi ile 300 TL gibi bir gelir elde etmeyi planlıyorum. Ödemeyi çektiğimde ise bu sefer 150 TL lik bir bütçe ile bunu 4 e katlamaya çalışacağım.

Buradan ürünü deşifre etmem doğru olmaz çünkü reklam verdiğim için ve reklamı da tık başına 0,04 TL gibi komik bir TBM ile verdiğim için buna rakip toplamak istemem. :) Kusura bakmayın yani anlayacağınızı umuyorum zaten size yöntemi söyledim aynısını sizde yaparsanız ürünü öğrenebilirsiniz.

Sizinle geçen ayki gelir tablosunu paylaşıyorum. Toplamda 11 günlük bir periyodda 40 küsür TL birikti ortalarda dikkat ederseniz 4-5 gün reklam yayını yapmamışım buna rağmen sonuç fena değil.

Kazanç tablosu

Gördüğünüz gibi ürün başına 2 TL geri dönüşüm oluyor yani 0,04 TL lik bir TBM ile 2 TL kazanç. Tarihe dikkat edin gün içinde birkaç geri dönüşüm olmuş.

Siteye kaydolmak için tıklayın.

Bu yöntemi çoğaltıp daha çok para kazanabilirsiniz. Ben yöntemi verdim çalışmak size kalmış. Bu arada ben adwords kullanıyorum adwords kullanmak istemiyorsanız bu program için facebook reklamı ya da blog açarak ta para kazanabilirsiniz. Ben uğraşmak istemediğim için adwords seçtim karar sizin. Bol kazançlar.

Kaynak: http://www.siyahpara.com/ilginc-para-kazanma-yontemleri/

wmaraci
reklam

CineArsiv CineArsiv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 3 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
Bilindik hatta çokk bilindik bir siteye refli üye toplamaya çalışıyorsunuz ve bunuda konuya refsiz link eklemeden yapıyorsunuz ayrıca bu iş öyle dediğiniz gibi 0,04 tlye 2 tl dönüş değil siteye her giden üye olursa dediğiniz gibi bir kazanç olabilirdi ama bu imkansıza yakın bir ihtimal konuya tbm başına dönüş oranınıda belirtirseniz aldatıcı olmaktan çıkarabilirsiniz.

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)
Hocam bu hangi trafik iznine sahip bu sitede. Bende kayılıtkullanıcısıyım oranın ve böyle bir sistem için hangi trafik izni gerekiyor tam bilmiyorum.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

• Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 55 / 103
  • Ticaret 13, (%100)

Cine Arsiv adlı üyeden alıntı

Bilindik hatta çokk bilindik bir siteye refli üye toplamaya çalışıyorsunuz ve bunuda konuya refsiz link eklemeden yapıyorsunuz ayrıca bu iş öyle dediğiniz gibi 0,04 tlye 2 tl dönüş değil siteye her giden üye olursa dediğiniz gibi bir kazanç olabilirdi ama bu imkansıza yakın bir ihtimal konuya tbm başına dönüş oranınıda belirtirseniz aldatıcı olmaktan çıkarabilirsiniz.

Forumdan üye toplamaya çalışmıyorum forumu hakkıyla kullananlardanım sadece olduğu gibi paylaştım sitemden yeteri kadar ref topluyorum çok şükür.
Kimseyi aldattığımız filan da yok hayırdır size para karşılığı birşey sattık da ödemenizi mi yapmadık? aldatıcı diyorsunuz? Bilmediğin bir konuda sırf biliyormuş gibi davranıp her şeye atlayan kişiler yüzünden forumları da çöp kutusuna çeviriyorsunuz. Siteye her giden üye, kazanç, ihtimal vs. vs. filan ne saçmalıyorsunuz? bildiğiniz terimleri mi pekiştiriyorsunuz bilgili gibi davranıp? Aslında en güzel cevap cevap vermemek ama yine tutamıyoruz elimizi dilimizi.

wmaraci
wmaraci

CineArsiv CineArsiv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 3 / 33
  • Ticaret 2, (%100)

Optimus adlı üyeden alıntı

Forumdan üye toplamaya çalışmıyorum forumu hakkıyla kullananlardanım sadece olduğu gibi paylaştım sitemden yeteri kadar ref topluyorum çok şükür.
Kimseyi aldattığımız filan da yok hayırdır size para karşılığı birşey sattık da ödemenizi mi yapmadık? aldatıcı diyorsunuz? Bilmediğin bir konuda sırf biliyormuş gibi davranıp her şeye atlayan kişiler yüzünden forumları da çöp kutusuna çeviriyorsunuz. Siteye her giden üye, kazanç, ihtimal vs. vs. filan ne saçmalıyorsunuz? bildiğiniz terimleri mi pekiştiriyorsunuz bilgili gibi davranıp? Aslında en güzel cevap cevap vermemek ama yine tutamıyoruz elimizi dilimizi.

Resmen insanları kandırıyorsun bide yok ben kandırmıyorum siz bilmiyosunuz diyosun 0,04 tl lik reklam vermişsinde 2tl kazanmışsında bumudur yani olayın tümü böyle bişey olabilirmi hiçmi satış ortaklığı yapmadın daha önce, verdiğin reklama tıklayanlardan kaçtanesinden geri dönüş aldığını neden açıklamıyosun? konuya neden refsiz link eklemiyosun? bunları soranada neden cahil muamelesi yaparak saldırmaya çalışıyosun? dürüstlük herzaman kazandırır ama senin konun yeteri kadar dürüst değil veya yeteri kadar açıklanmış değil bunları söyleyenede kızmaya hakkın yok evet yeteri kadar profosyonel konular açılmadığı için forumlar çöpe dönüyo onu doğru tespit etmissin ama senin konunda onlardan biri.

• Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 55 / 103
  • Ticaret 13, (%100)
Anlamamdım bişey.. Ama, senin gibilerde lazim dışlamıyoruz :) hadi selametle..

altaybilgin altaybilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)
site kapanmış.
geçen gün bizim sitede de benzer bir başlık yayınladık.
Dünyanın en ilginç 10 para kazanma yöntemi göz atmanızı öneririm: http://borsanasiloynanir.co/dunyanin-en-ilginc-10-para-kazanma-yontemi/

Hayat sıradan bir bakış açısıdır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al