freelance iş ilanları

iş hakkında

11 Mesajlar 958 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

royzboy royzboy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 10 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
diyelimki 3 5 tane web siteniz var adsense gelirleriniz aylık 2 milyar civarı . düzenlii olarak o civarlarda geliyor ve bu birikimlerle bi iş yapmak istiyorsunuz. bnm düşüncem ufaktan araba al sat yapmak . size sorum sizin böyle bi geliriniz olsa ve evlilik durumu falan olmasa yani gideriniz çok olmasa hangi işi yapmayı düşnürdünüz ? benim aklıma al sat ve ticaret geliyor ama başka önerileri olan varmı ?

edit : ha bide 3 4 farklı işin sahibi ünlü kişilerin isimlerinden örnekler verebilir misiniz ? google gibi mesela bir tek arama motoru değil şimdi insansız arabaya kadar girdiler. :D

http://afkhukuk.com
wmaraci
reklam

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
Aylık 2000 TL adsense geliri azımsanacak bir miktar değil. Birkaç ay biriktirip sağlam bir yatırımla e-ticaret işine girerdim herhalde.

• Üyelik 16.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 10 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

ttw adlı üyeden alıntı

Aylık 2000 TL adsense geliri azımsanacak bir miktar değil. Birkaç ay biriktirip sağlam bir yatırımla e-ticaret işine girerdim herhalde.

e tabikide en az kelimeye göre değişir ama en az 1 2 sene sürekli disiplinle iş yapmamız lazm ki 2 3 milyar kazanalım

FIRTINA1453 FIRTINA1453 Bir Gün Mutlaka... Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
e-ticaret işinde iç giyim kategorisine giriş yapardım hiç düşünmeden bütçem yetersiz kalırsa uçak ve otobüs bileti satışı işine girerdim.

Ek Olarak: e-ticaret işinde iç giyim kategorisine giriş yapardım hiç düşünmeden bütçem yetersiz kalırsa uçak ve otobüs bileti satışı işine girerdim.

İnternet Bizans ise, biz de FATİH'in fedaileriyiz!
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 10 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

FIRTINA1453 adlı üyeden alıntı

e-ticaret işinde iç giyim kategorisine giriş yapardım hiç düşünmeden bütçem yetersiz kalırsa uçak ve otobüs bileti satışı işine girerdim.

Ek Olarak: e-ticaret işinde iç giyim kategorisine giriş yapardım hiç düşünmeden bütçem yetersiz kalırsa uçak ve otobüs bileti satışı işine girerdim.

peki neden hocam geliri ne kadar giderini karşılayacak mı ?

• Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Global olarak e-ticaret hacminin %50 kısmını iç giyim oluşturuyor. Bayanlar özellikle düşkün kimse belli etmese de özellik fantezi ürünlerine... Avrupa da boşanmaların %5'i cinsel yaşamdan dolayı oluyor ki kadınlar bunu canlı tutmaya çalışıyor. Diğer bi konu uçak bileti satışı ufak bir yatırımla bile yavaş yavaş kazanabileceğiniz ve kazandığınız zamanda işte kazanç budur diyebileceğiniz bir sistem 2014 yılına kadar e-ticaret grafik pastalarında olmayan uçak bileti 2014 ilk çeyreği itibariyle %14'lük bir büyüme kat ederek yerini aldı ve halende büyüyor. (Uçak bileti konusunda yardımcı olabilirim)

• Üyelik 16.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 10 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Global olarak e-ticaret hacminin %50 kısmını iç giyim oluşturuyor. Bayanlar özellikle düşkün kimse belli etmese de özellik fantezi ürünlerine... Avrupa da boşanmaların %5'i cinsel yaşamdan dolayı oluyor ki kadınlar bunu canlı tutmaya çalışıyor. Diğer bi konu uçak bileti satışı ufak bir yatırımla bile yavaş yavaş kazanabileceğiniz ve kazandığınız zamanda işte kazanç budur diyebileceğiniz bir sistem 2014 yılına kadar e-ticaret grafik pastalarında olmayan uçak bileti 2014 ilk çeyreği itibariyle %14'lük bir büyüme kat ederek yerini aldı ve halende büyüyor. (Uçak bileti konusunda yardımcı olabilirim)

uçak biletini biraz daha açabilir misiniz hocam ? demek istediğim bir firmanın bayisimi olacaksınız ?

• Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Uçak bileti satışında bir tane web siteinizin olması gerek hocam. Bu web sitesine verilecek olan iframe kodlarını yerleştiriyorsunuz ve birde panel veriliyor size satışları takip etmek için. Siz siteyi açıp bırakıyorsunuz gerisi sizin elinizde ister seo yaparsınız ister reklam. Şöyle söyleyeyim bir ankara - İstanbul bileti THY'nin kendi sitesinde de aynı fiyata sizin sitenizde de aynı fiyata tek yapmanız gereken tanıtım

• Üyelik 16.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 10 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Uçak bileti satışında bir tane web siteinizin olması gerek hocam. Bu web sitesine verilecek olan iframe kodlarını yerleştiriyorsunuz ve birde panel veriliyor size satışları takip etmek için. Siz siteyi açıp bırakıyorsunuz gerisi sizin elinizde ister seo yaparsınız ister reklam. Şöyle söyleyeyim bir ankara - İstanbul bileti THY'nin kendi sitesinde de aynı fiyata sizin sitenizde de aynı fiyata tek yapmanız gereken tanıtım

hocam adam bunun için sizi bizi niye seçsin yanlış anlamayında adam web sitesi yaptırır adamını başına oturtur ordan kendisi halleder

• Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
PM atıyorum.

Ek Olarak: PM atıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al