Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Siteleri açılmıyor bile. Yanlış anlamayın ama içimizden kim proje yaparsa sonu böyle oluyor. neden bizlerden birisi bişeyi tam yapmıyor. Hep ingilizi, hep amerikanı yapsın biz kullanalım, onlar kazansınlar. Destek olmuyoruz belkide. Ama iyi bişey olmalıki destek olalım

Hocam google, yandex varken benim geliyooyu kullanmam için hiçbir neden yok. Şimdi diyeceksiniz böyle düşünenler yüzünden ilerlemiyor, alakası yok. Bakın adamların tek artı yönü ne? Biz Türküz, Türkler için bu işi yapıyoruz. Bu bizim milli projemiz olsun diyorlar. Siteye giriyorsunuz, site başlığı: "Home | Geliyoo". Neden "Anasayfa | Geliyoo" değil? Bu proje kendiyle çelişiyor kimse kusura bakmasın. Web aleminde bu kadar geri kalmamızın nedeni de Türkiye ekonomisini, politikasını, düzenini yeni yeni düzeltmeye başlarken Amerika'nın atı alıp Üsküdar'ı geçmesi. Bizim internete ayıracak vaktimiz olmamış ki. Başımızı kaldıramamışız. Gerçi şuanda ayıracak vaktimiz var da ne yapıyoruz tartışılır, bu forumun %90'ının amacı bir site açıp iyi kötü adsenseden gelir elde etmek. Başka hiçbir şey değil. Bana sorun başka amacın var mı diye, malesef bende de durum aynı. Yani kimseyi küçük düşürmeye çalışmıyorum. Ama durum bu.