wmaraci reklam
lidertakipci

2000-3000 TL ile neler yapılabilir?

29 Mesajlar 6.535 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

emre29 emre29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 38 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
yerel haber sitesi kurun ben tek başıma kurdum zor oluyor eğer ekibin sağlam ise o fiyata çok iyi yerel haber sitesi kurabilirsin.

www.gunceltarifler.com
wmaraci
reklam

mustafabenli mustafabenli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 93
  • Ticaret 1, (%100)

Yunusemre adlı üyeden alıntı

Öylede düşünüyoruz hocam, bu şekilde daha çok muhabbet kuşu işine girmeyi düşünüyoruz bilgili olduğumuzdan ve beslediğimizden dolayı. Eğer ticaret olacaksa tabi..

Evet yavru hayvanlar çok rağbet görüyor. Benim bazı tanıdıklarım cins güvercinlerin yavrularını satıyorlardı. Güvercin, muhabbet kuşu, saka bu üç kuş çok seviliyor. Eğer kendinize ait geniş bir alanınız varsa köpek ticaretine girebilirsiniz.

Yunusemre Yunusemre Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1548
  • Beğeniler 963 / 278
  • Ticaret 97, (%100)

emre29 adlı üyeden alıntı

yerel haber sitesi kurun ben tek başıma kurdum zor oluyor eğer ekibin sağlam ise o fiyata çok iyi yerel haber sitesi kurabilirsin.

Haber sitesi düşünmüyorum hocam teşekkürler fikriniz için, bu biraz zor olur ekip sadece 2 kişiyiz zaten.

mustafabenli adlı üyeden alıntı

Evet yavru hayvanlar çok rağbet görüyor. Benim bazı tanıdıklarım cins güvercinlerin yavrularını satıyorlardı. Güvercin, muhabbet kuşu, saka bu üç kuş çok seviliyor. Eğer kendinize ait geniş bir alanınız varsa köpek ticaretine girebilirsiniz.

Alan sorun değil, alan var bolca..
Ve çevrem çok ilgileniyor böyle işlerle, Jumbo muhabbet kuşları besliyorum bilirsiniz fiyatıda normal muhabbetden oldukça yüksek.
Ve bunu değerlendirmek istiyorum ama bunun dışında site açmayıda istiyorum tabiki.

Acaba diyorum muhabbet kuşları üzerine bir sitemi açsam, hayvanlar üzerine.

mustafabenli mustafabenli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 93
  • Ticaret 1, (%100)

Haber sitesi düşünmüyorum hocam teşekkürler fikriniz için, bu biraz zor olur ekip sadece 2 kişiyiz zaten.

Alan sorun değil, alan var bolca..
Ve çevrem çok ilgileniyor böyle işlerle, Jumbo muhabbet kuşları besliyorum bilirsiniz fiyatıda normal muhabbetden oldukça yüksek.
Ve bunu değerlendirmek istiyorum ama bunun dışında site açmayıda istiyorum tabiki.

Acaba diyorum muhabbet kuşları üzerine bir sitemi açsam, hayvanlar üzerine.

Eğer bu işte gayet iyi olacağınızı düşünüyorsanız site kurabilirsiniz. Hatta sitede hayvan ürünleri satabilirsiniz. Hayvan yemi, kafes gibi bunları ucuz yoldan temin edip internet sitenizde satabilirsiniz.
Yunusemre

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Yunusemre Yunusemre Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1548
  • Beğeniler 963 / 278
  • Ticaret 97, (%100)

mustafabenli adlı üyeden alıntı

Eğer bu işte gayet iyi olacağınızı düşünüyorsanız site kurabilirsiniz. Hatta sitede hayvan ürünleri satabilirsiniz. Hayvan yemi, kafes gibi bunları ucuz yoldan temin edip internet sitenizde satabilirsiniz.

Aynen hocam, yurt dışına çıkma ihtimalimde var ve tanıdıklar çok yurtdışında rusya kıbrıs almanya libya..
Yurtdışından getirtebilirim belki, bakacağız artık çok kısa zamanda belli olacak ne yapıp ne yapmayacağımız.

Teşekkürler hocam zaman ayırdığınız için.

SerkanKLC SerkanKLC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 16, (%100)
Legal site para bırakmıyor lafına karşıyım. Şu an oyun sitelerinden aylık 2000 TL kazanıyorum. O yüzden legal yada illegal siteler kişinin bilgisi ve emeği doğrultusunda kazandıracak yada kazandırmayacaktır.
Yunusemre

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.gunlukborsa.com

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
İncir.com bu siteyi bir inceleyin 950 lira gibi bir parayla birinin referansı olarak sanal mağaza kuruyorsunuz. ( İstediğiniz domaine) Kargo, fatura derdi yok siz reklam yapıyorsunuz sattıkça kazanıyorsunuz. Güzel bir reklam ile iyi para kazanabilirsiniz.
Yunusemre

kişi bu mesajı beğendi.

OrhanYayla OrhanYayla Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknik Destek Operatörü
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 377
  • Beğeniler 108 / 76
  • Ticaret 8, (%88)
Bırakın legali megali indirme siteleri Google 'ın gözünde legal sonuçta :D tamindir 'in yavrusundan al bitane bak dalgana :D
Yunusemre

kişi bu mesajı beğendi.

Optimus Optimus Optimus Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilişim / İnternet
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 55 / 103
  • Ticaret 13, (%100)

Öylede düşünüyoruz hocam, bu şekilde daha çok muhabbet kuşu işine girmeyi düşünüyoruz bilgili olduğumuzdan ve beslediğimizden dolayı. Eğer ticaret olacaksa tabi..

Nefes alan canlı şeylere yatırım yapmak risk :) gerçi ortada milyon dolar yok ama sizinki de bir bütçe sonuçta..
Yunusemre

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al