wmaraci reklam
lidertakipci

10 gün geçti hala 658 index lütfen yardım!

10 Mesajlar 1.029 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HaziranGeceleri HaziranGeceleri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Asp.net Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

http://www.gerçekler.com haber sitesinin sahibiyim, piyasada yeniyim haber domainlerinin hepsini aldıkları için aklıma bu domain geldi türkçe karakterli aldım iyimi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum. Google indexim 658'den şaşmıyor. google kaydımı yaptım.. webmastertools'a sitemapı gönderdim.. googledan daha fazla index edinmek için ne yapmam gerekiyor? düşüncelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. saygılar sevgiler.

wmaraci
reklam

webeden webeden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Siirt
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 20 / 49
  • Ticaret 1, (%100)
sitende eğer otomatik sitemap oluşturucu araç yoksa sitenin sitemapını çıkar sitene gönder sitemapın url'sini google sitemapa ekle ve sürekli güncelle index artacaktır

Vaybe Vaybe Vaybe.Net Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 9 / 87
  • Ticaret 9, (%100)
yayınladığınız haberler kopya içerik olduğu için google nin ilgisini çekmiyordur. haberler genel olarak bütün haber sitelerinde noktasına noktasına aynı oluyor nerdeyse o yüzden olabilir.

https://www.vaybe.net

• Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Vaybe adlı üyeden alıntı

yayınladığınız haberler kopya içerik olduğu için google nin ilgisini çekmiyordur. haberler genel olarak bütün haber sitelerinde noktasına noktasına aynı oluyor nerdeyse o yüzden olabilir.

Ajanslardan motorlar aracılığıyla geliyor haberler.

Ek Olarak:

webeden adlı üyeden alıntı

sitende eğer otomatik sitemap oluşturucu araç yoksa sitenin sitemapını çıkar sitene gönder sitemapın url'sini google sitemapa ekle ve sürekli güncelle index artacaktır

http://www.gerçekler.com/sitemap.asp / sitemap şuanda güncelmi?

wmaraci
wmaraci

Makas34 Makas34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 199 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Kullandığın sistem asp ve super bir arka planı var ihh . aa. dhh botları mevcut botlarla çek fakat başlıkları değiş .. ve resimlere sitenin logosunu yapıştır.. aldığın asp tabanlı tema süper bir şey fakat az sabret 2 yada 3 ay sonra taban yaparsın .. Hayırlı Ramazanlar ...Sıkma Canını İndex de ALır ..

• Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Makas34 adlı üyeden alıntı

Kullandığın sistem asp ve super bir arka planı var ihh . aa. dhh botları mevcut botlarla çek fakat başlıkları değiş .. ve resimlere sitenin logosunu yapıştır.. aldığın asp tabanlı tema süper bir şey fakat az sabret 2 yada 3 ay sonra taban yaparsın .. Hayırlı Ramazanlar ...Sıkma Canını İndex de ALır ..

Allah razı olsun yüreğine sağlık.. inşallah tek temennimiz bulaştığımız bu işten alnımızın akıyla çıkabilmek.. dediklerini not aldım uygulicam

Knotist Knotist www.muzikyazilari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Müzisyen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 57 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Botlar ile gelen ve diğer sitelerde de olan içerikler yok yere indexlenmez. Sonuçta özgün yazı değil. Kısa vadede hiçbir aşama katedemez bu site.

Jevel Jevel Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 502
  • Beğeniler 13 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Eğer yeni yazı gidiyorsanız ve indexlenmiyor ise sosyal medyayı kullanın. Yüksek beğeniki hit getirecek sayfalarda bir yazınızı paylaştıran yapabilirsiniz. Google analytics olsun sitede. Her sosyal kanalda bir hesabınız olsun ve tüm yazılarını paylaşın 140 karakter ile açıklayarak. Bir hafta kadar sonra düzelir.

1st4n6uL 1st4n6uL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 5, (%100)
Site daha çok genç. 1 ay kadar bekleyin site iyice yerleşsin. Fakat sizde elle özgün içerik girin derim.

Taahhütsüz Telefonsuz Ucuz İnternet | Feniks İnternet | Sadece Eskişehir > www.feniks.net.tr

• Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Knotist adlı üyeden alıntı

Botlar ile gelen ve diğer sitelerde de olan içerikler yok yere indexlenmez. Sonuçta özgün yazı değil. Kısa vadede hiçbir aşama katedemez bu site.

Elimlede ekliyorum.. başlıkları ve spotu değiştirerek.

Ek Olarak:

Jevel adlı üyeden alıntı

Eğer yeni yazı gidiyorsanız ve indexlenmiyor ise sosyal medyayı kullanın. Yüksek beğeniki hit getirecek sayfalarda bir yazınızı paylaştıran yapabilirsiniz. Google analytics olsun sitede. Her sosyal kanalda bir hesabınız olsun ve tüm yazılarını paylaşın 140 karakter ile açıklayarak. Bir hafta kadar sonra düzelir.

Her sosyal alanda hesabım var zaten analytics de var kendi sayfam var.. 30 bine yakın beğenisi war ama organik olduğu söylenemez.. :mad:

Ek Olarak:

1st4n6uL adlı üyeden alıntı

Site daha çok genç. 1 ay kadar bekleyin site iyice yerleşsin. Fakat sizde elle özgün içerik girin derim.

Evet inşallah dediğiniz gibi olur elle özgün içerik ekleme olayına girişicem en kısa zamanda.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al