lostyazilim

İsimtescil Çalışma Saatleri

32 Mesajlar 4.378 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
merhabalar,

isimtescil.com dan domain ve host aldım yaklaşık 2 saate yakın bir saat oldu ama halen ödeme bildirimi onaylanmadı ticketlere cevap verilmedi.

çalışma saatleri nedir? bilginiz varmı

CEVAP ALINMIŞTIR

Sayın **** ******, Destek talebi yada telefon aracılığı ile yapılan ödeme bildirimleri dikkate alınamamaktadır. Ödeme bildirimleri sipariş bazlı yapıldığından dolayı web sitemiz üzerinde "Ödeme Bildirim Formunu" doldurarak işlem sağlamanız gerekmektedir. Ödemenizi tamamladıktan sonra ödeme bildirim formunu doldurmanız durumunda mesai saati dahilinde 09:00-18:00 saatleri arasında muhasebe departmanımız tarafından ödemeniz onaylandıktan sonra ürün/hizmetleriniz aktif hale gelecektir.Saygılarımızla.

wmaraci
reklam

Kafkef Kafkef WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Iğdır
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 920
  • Beğeniler 601 / 130
  • Ticaret 22, (%100)
Ödeme bildirimleri sipariş bazlı yapıldığından dolayı web sitemiz üzerinde "Ödeme Bildirim Formunu" doldurarak işlem sağlamanız gerekmektedir. Ödemenizi tamamladıktan sonra ödeme bildirim formunu doldurmanız durumunda mesai saati dahilinde 09:00-18:00 saatleri arasında muhasebe departmanımız tarafından ödemeniz onaylandıktan sonra ürün/hizmetleriniz aktif hale gelecektir.Saygılarımızla.

bu arada geçmiş olsun isimtescilden hosting almak ne bileyim ya hayatının hatasını yaptın hocam :D

• Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Kafkef adlı üyeden alıntı

bu arada geçmiş olsun isimtescilden hosting almak ne bileyim ya hayatının hatasını yaptın hocam :D

neden?

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Iğdır
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 920
  • Beğeniler 601 / 130
  • Ticaret 22, (%100)

Bu forumda ve başka forumlarda'da isimtescil'in vps ve hosting'de sürekli sorun çıktığını gördüm. Bunun için sadece domain regliyorum

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Bu forumda ve başka forumlarda'da isimtescil'in vps ve hosting'de sürekli sorun çıktığını gördüm. Bunun için sadece domain regliyorum

hocam 2010 da olan olaylarr onlar milletin işte çekememezliği. diye düşünüyorum :D
Kafkef

kişi bu mesajı beğendi.

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Eğer havale ile aldıysanız muhasebe departmanı bu saatte onaylamaz, kredi kartıyla alırsanız ancak onaylanır, İsimtescil kullanıyorum bir sürü sitem için hayatımda bu kadar memnun olduğum başka bir hosting firması hiç görmedim, hayırlı olsun bence çok iyi yapmışsınız ben domaini godaddy den barındırmayı isimtescilden alırım teknik desteki arkadaşlar olsun bütün ekip kalitelidir.
WebDost

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Iğdır
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 920
  • Beğeniler 601 / 130
  • Ticaret 22, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

hocam 2010 dan olay olarlar onlar milletin işte çekememezliği. diye düşünüyorum :D

Umarım memnun kalırsınız hocam. Memnuniyetinizi forumdada paylaşın ki bende fikrimi değiştireyim :)

FiratKaratas FiratKaratas SınırDışı Edilen Grafiker Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafiler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 25 / 59
  • Ticaret 0, (%0)
Bende kullanıyorum bi ara 1k hiti gördüm pat site kapandı,

Bilirsiniz dini bütün insanım yaradana sığınıp doğrulayım dedim sonra isim tescile mesaj attım

İsim tescil neden böyle bir hata verdi efendim dedim ( Noluuuuuuuuyoooooggggg aaaaaaaammmmmmmmmmmmuuuuusdasdasdadadasdas :D :D :D )
Kafkef

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Umarım memnun kalırsınız hocam. Memnuniyetinizi forumdada paylaşın ki bende fikrimi değiştireyim :)

Öyle yapmayı planlıyorum :)

Ek Olarak:

baranos adlı üyeden alıntı

Eğer havale ile aldıysanız muhasebe departmanı bu saatte onaylamaz, kredi kartıyla alırsanız ancak onaylanır, İsimtescil kullanıyorum bir sürü sitem için hayatımda bu kadar memnun olduğum başka bir hosting firması hiç görmedim, hayırlı olsun bence çok iyi yapmışsınız ben domaini godaddy den barındırmayı isimtescilden alırım teknik desteki arkadaşlar olsun bütün ekip kalitelidir.

bankamatikten gönderdim havale değil
Kafkef

kişi bu mesajı beğendi.

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)

FıratKarataş adlı üyeden alıntı

Bende kullanıyorum bi ara 1k hiti gördüm pat site kapandı,

Bilirsiniz dini bütün insanım yaradana sığınıp doğrulayım dedim sonra isim tescile mesaj attım

İsim tescil neden böyle bir hata verdi efendim dedim ( Noluuuuuuuuyoooooggggg aaaaaaaammmmmmmmmmmmuuuuusdasdasdadadasdas :D :D :D )

Sakin ol şampiyon. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al