ALPASLAN adlı üyeden alıntı

Merhabalar. Arkadaşlar ben de bir süredir İncir.com'u takip ediyorum. Fakat bir konuda tereddütte kaldım. Acaba incir.com sistemine dahil olduğumuzda kendi mağazamızın tanıtımını online ortamda rahatça yapabiliyor muyuz? Forumlarda, bloglarda, diğer internet sitelerinde tanıtım yapabiliyor musunuz? İncir.com bu konuda bir engel çıkarıyor mu? Çünkü ben daha önce kendilerini aradığımda böyle bir tanıtımı pek desteklemedikleini söylemişlerdi. Kendi tecrübenizi anlatabilrseniz çok sevinirim.
İyi günler..

evet o mağaza senin oluyor ve heryerde tanıtımını yapabilirsin 30 dk da kurabiliyorsun e ticaret mağazanı örnek olarak benim incir.com sitemi inceleyebilirsin

Ek Olarak:

baranos adlı üyeden alıntı

Peki teşekkürler, birde ben ücretsiz sanıyordum, ücreti ödüyoruz ve sonrasında daha ödemiyor muyuz? Birde sizin sitenizi inceledim, aylık kazancınız ortalam nedir?

Ek Olarak: Ayrıca, bir ürün satıldığında biz gönderiyoruz, sattığımız ürünün %100 ücreti bizim mi?

incir.com tanıtım videosunu izle hocam herşey açık olarak yazıyor tüm sorularının cevabını alabilirsin