KeyfiZar adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Facebook comments eklentisini yüklediğimde standart yorum kısmı kayboluyor. İkisini birden kullanmanın bir yolu var mı?

:confused:

Kullanabilirsin tabikide. Ancak bunu eklenti ile değil, single.php içerisinden kendiniz el ile ekleyerek yapmanız gerekecek. Google'da bu konu hakkında araştırma yaparsanız birçok anlatım bulabilirsiniz.

Arakablosu adlı üyeden alıntı

temaya manşet ekleyebilirmiyiz son açtığımzı 4-5 konu slayt şeklinde gozukse.

ilk konunun açıldığı yerde gozukmesı için ne yapılmalı hangi manşet eklentisini kullanmalıyız.

Weblebi v2'de eklemeyi düşündüğümüz özelliklerden biride bu :)

leo adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Burak Dülgar , Benim Bi Ricam Olcak Konusnuda Acicaktim'da Weplebi temasini Ingilizce Veriyonunuda Sunabilirmissin Acaba Ihtiyacim Var Ingilizcesine Kendimde Yaprimda Iste Saglikli Olmaz DIye Dusunuyorum Eger Yapilabilirse Minettar Kalirrim Tesekkurler Neden Yok Veya Laf Olsun Diye Yazmadim Temanin Ingilizce Versiyonuna Ihtiyacim Var Tesekkurler

Zamanım kısıtlı olduğu için bu konuda pek yardımcı olamayabilirim. Tema dosyalarından kendiniz yapmayı deneyebilirsiniz. Türkçe cümleyi kopyalayın, tema dosyalarında aratın, ingilizcesi ile değiştirin. Aslında bu kadar basit :) Veya notepad++ programını indirin. Bütün dosyaları açın ve türkçe cümleleri bulup ingilizceleri ile değiştirin.