Atassh adlı üyeden alıntı

wordego kullanıyorum. daha ödeme almadım. çalışanlar çok ilgili. ama hiç anlamadım bir durum var.

hitler 1000 - 1300 iken günlük 0.75 ve 1 lira arası gelir oluyordu. Hitler yükseldi 1500 - 2000 oldu, gelir 0.15 e düştü. sordum bunu reklamlarınız görüntülenmiyor diyorlar. görüntülenme rakamları aynı, gösterilen gösterilmeyen bütün rakamlar aynı diyorum. yok diyor ziyaretçileriniz reklamları görüntülemediği için gelir elde edemiyorsunuz.

Bu sorunu yaşayan var mı? Hayır aklıma çok ilginç şeyler geliyor. 90 liraya kadar herşey normaldi. hit arttıkça gelir 1 liranın üstüne çıkıyordu. 90 lira birikmişi geçince aniden 15 kuruşa 30 kuruşa düştü. inanılmaz bir durum. var mı çözümü? neden böyle oluyor?

Sahtekarlıkla iş yürütmeye çalışıyorlar bahane olarakta google adsense bazı reklamlarınızı banladığı için geliriniz düştü diyip yalan söyleyerek korkutuyorlar dolayısı ile düşünüyorsunuz diyorsunuz ki eyvah google banlamışsa bari burdaki paradan olmayayım diyip ses çıkarmıyorsunuz.. vs vs vs 800 TL kazancı ödemedikleri gibi Spam yapıyorsunuz diyerek birde üste çıktılar.

Uzak durun ödemeyi alabilirseniz eğer devam etmeyin.