lostyazilim

Nasıl Para Kazanabilirim

30 Mesajlar 3.846 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)

kaderebak adlı üyeden alıntı

NEden kazanılmasın ? Neye istinaden söylüyorsunuz açarmısınız ?

neye istinaden söylüyorum dostum biliyormusun,???? yıllardır bu işlerin içinde olmam istinadesinden...

benim internetteki ilk para kazanma girişimimdir :)) sürüyle emek, sürüyle zaman ayırırsın eline üc beş kuruş ya geçer yada geçmez.

sonra upload olayına daldım baktım bu işden bi cacık olmaz. bunaltmaya başladı beni. upload işinde sopa yasası çıkana kadar çok iyi kazanıyordum.

he şuan neyle uğraşıyosun diyorsan. şuan survey download + clickbank. ne kazanıyorsuna gelince çok şükür. ayda normal maaşlı çalışan birinin eline geçen para geçiyor...

BU ARKADAŞADA VE HATTA BURDAKİ BÜTÜN ARKADAŞLARA GÜZEL BİR FİKİR VEREYİM. değerlendire bilen değerlendirir. benim en kısa zamanda girişeceğim konu.

OLAYI ÖZETLEYEREK ANLATAYIM.

arkadaşlar yukarıdada dediğim gibi taaa üni yıllarımda harçlık olsun diye kendimi attım int. para kazanma konusuna denemediğim şey kalmadı.

şunu söyleyim internetten gerçekten güzel paralar kazanıyor. ben çoğu şeyi deneme yanılma yöntemiyle öğrendim. çok kişiye ulaştım yardım ettim kimi yardım etti (edenlerden allah razı olsun) kimi bilgisini paylaşmadı.

anlatacağım yöntem çok basit. com.net.org.biz uzantalı bir site açıyoruz. sitemiz güncel konuları içeren halkın ilgisini çekecek bir alanda olursa daha iyi olur.

facebooktan veya twitterden güncel bir sayfa satıl alıyoruz. sitemizi başlıyoruz doldurmaya. adsendeden reklam almaya başlıyoruz. iş bundan sonra sitemizde paylaştığımız konuları arada sayfamızda paylaşmaya kalıyor. gelsin hit gelsin adsense geliri.

konuyu çok ama çok yüzeysel anlattım. para kazanmak istiyorsanız bu ve buna benzer birçok yöntem kullanarak güzel para kazanırsınız.

basit anlattım ama okadar kolay değildir. emek, sabır ve araştırma işidir.

gerçekten ben emek veririm, ben sabırlıyım ben araştırmacıyım ben okumaya sürekli güncel olmaya açığım diyorsan bana ulaşın.

hiç bişe satmıyorum yanlış anlamasın kimse. zamanında bende geçtim bu yollardan. elimden geldikçe yardımcı olurum.
karrizima temizer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

vizlio vizlio WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek aşçı
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 3 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Acil para kazanmak kolay iş değil kardeşim. Bunun yolunu kendin bulmalısın. Herkes bişeyler der. Her duyduğunun peşinden koşarsan hayal kırıklığına uğrarsın. İnsanlar nerde, ne yapıyor. İnternet başında geçirilen zamanın çoğunluğu nerelerde geçiriliyor gözlemle. Hareket nerdeyse bereket ordadır.

wmqp wmqp Software Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi | Software E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 2, (%100)

uslanmaz91 adlı üyeden alıntı

Hocam ödeme aldınızmı hiç ?

Ayrıca konuyu açan arkadaş için, sosyal hesaplarda beğenisi yüksek sayfaların varsa bc.vc gibi sitelerden gelir sağlayabilirsin.

Bknz. Likeall.org Para Kazanmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı
uslanmaz91

kişi bu mesajı beğendi.

Oğuz AKPARMAK | Software Engineer # (GIS) Wordpress Otomatik Resim Çekme ve Pratik Konu Açma

karrizima karrizima WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Tasarım SEO ve Oto Kuaför
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 116 / 35
  • Ticaret 1, (%100)

bybucali adlı üyeden alıntı

bu ptc siteleri hepsi boş muhabbet kimse zaman harcamasın ben senelerimi verdim ama hep boş

Kardeş sonuç ne peki bende 4 site kurdum aylarımı verdim belirli rakamların aylık 150-200 gibi (oda sürekli kasmak lazım) üzerine çıkamadım. Şimdi videoyap.com u düşünüyorum.

Ne yapıcaz biz nereden para kazanıcaz yok mu bi fikri olan

Ek Olarak:

dargman69 adlı üyeden alıntı

hocam tık kazan ile paramı kazanılır. ona vereceğin emeğe git başka şeylere ver iyi paralar kazanırsız.

Ne mesela? bir fikir de verin bari.

wmaraci
wmaraci

iskifogl iskifogl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 139 / 152
  • Ticaret 7, (%100)

thesefiks adlı üyeden alıntı

aç bir blogspot site, genel yardım içerikli konular paylaş, tabi özgün ve kaliteli içerikler olacak, sana garanti veriyorum 2 ay sonra aylık enazından 300 tl kazanırsın.

Hocam blogspot'tan nasıl aylık 300 tl kazanacak? Adsense ile mi?

harddepo harddepo İlginizi çeken içerikler Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 350
  • Beğeniler 59 / 71
  • Ticaret 11, (%100)
Makale yazarak,grafik tasarım yaparak,iyi bir web sitesi yaparak,kodlama yaparak vb.
sonuçta emek harcamadan para kazanılmaz kazanmakta istiyorsan şans oyunları oynayacaksın

www.kirlipanda.com

AhmetGuler AhmetGuler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)
Cahillik kokuyor etraf işi bilmiyorsanız konuşmayın.

thesefiks thesefiks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 55 / 67
  • Ticaret 3, (%100)

Tetsu adlı üyeden alıntı

Hocam blogspot'tan nasıl aylık 300 tl kazanacak? Adsense ile mi?

evet eğer düzgün şekilde devam ederse daha fazlasını da kazanır ve birçok örneği vardır :)

www.sefikselli.com

brkltprmk brkltprmk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Pöh
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 875
  • Beğeniler 67 / 163
  • Ticaret 11, (%100)
en temizi otur makale yaz daha karlı

temizer temizer Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 4, (%75)
Burada herkes referansını verip kendi çıkarlarını düşünmüş(birkaç kişi dışında).
Eğer hızlı kazanmak istiyorsan ilan panosu iş verenler kısmından makale yazma site kurma çeviri vs. işleri var sabahtan akşama kadar o işleri değerlendirebilirsen birkaç günde sadece makale yazarak 100+ kazanırsın.Eğer site kurma çeviri filan yaparsan da 200+ civarı olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al