sosyaloyuncu adlı üyeden alıntı

adam boykot edelim diyo elinden gelenide yapmış hala birbirimizi eleştiriyoruz, öteki çıkmış hükümet yapsın diyo hükümeti eleştiriyo... hep birbirimize düşmüşüz hep birbirimizi eleştiriyoruz... bırakın arkadaşlar şunu elinizden nasıl ne şekilde geliyosa o şekilde tepkinizi koyun elinizden hiç bişey gelmiyosada bırakın tepki gösterenlere saygı duyun azıcık...

Hükümetler ülkeyi geliştirmez millet ülkeyi geliştirir, amerika israil hükümetleri başka ülkelerle ilişkileri kesip bu günlere gelmediler, milletin önünü açtılar ben iş yapmak istiyorum diyene imkan sağladılar özel sektör yürüdü gitti... bugün amerika askeri gereçler dahil herşeyi özel sektörden temin ediyor...

Yani demem o ki teknoloji forumlarında geziyoruz bu ülkeyi kurtaracak hükümet değildir, sensin! benim! biziz!

hükümetler ülkeyi geliştirmez diyorsun abd israil hükümetin önünü açtı diyorsun. Ozaman hükümet geliştirmiş olmuyor mu ? Sen ülkede 100 bin firmayı fişleyip bunları paralel yapı diye suçlamayı planlarsan o ülke hiçbir zaman gelişmez.