Arkadaşlar forumdaki çeşitli backlink ve seo paketlerini inceledim ve ben özür dileyerek söylüyorum hiç birşey anlamadım ya ben hiç birşey bilmiyorum yada birileri hiç birşey bilmeyenleri kullanmaya çalışıyor aşağıda yazdığım maddeler yanlışmıdır yanlış varsa ciddi manada bana söyleyin bilgimi tazeleyeyim.

1- 100 tane c değil a class blog olsada aynı içeriği girip girip link çıkışı yaparsan fayda sağlamaz.

2- Link çıkışlarının hepsi aynı tarihte 1 günde yapıldıysa fayda sağlamaz.

3- Sürekli farklı sitelere çıkış yapan bloglardan hayır gelemez.

4- trustrank, alexa gibi değerleri son derece düşük bloglardan çıkış fayda sağlamaz.

5- Tanıtım yazısıyla alınan backlinkler öyle bir paket aldım bu paket çok baba hop bitti olmaz zamana yaymak gerek bir seferde yüztane blogtan yüz tane link çıkacağına on günde on blogtan çıkmak daha yararlı.

6- Kendi backlinki 1-2 olan alexa sıralamalarına girememiş sosyal ağda desteklenmemiş google indexi az bloglardan fayda gelmez.

7- 100 tane blogtan çıkış yaptın alayının teması scripti aynı bedeli ağır olur.

8- Butür çalışmaların sürekliliği olmaz google index botu tavan yapar sevinirsin panda peşinden tokadı basar. gelip geçicidir.

Arkadaşlar dediğim gibi bu maddeler benim kendi nacizane bildiğim aklıma gelip hemen yazdığım maddeler yanlış biliyorsam düzeltin öğreneyim yok doğruysa bu seo paketleri hangi akla hizmet.