wmaraci reklam
lidertakipci

Bu Nasıl SEO

8 Mesajlar 938 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

niyazitopcu niyazitopcu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 5 / 13
  • Ticaret 3, (%0)
Arkadaşlar forumdaki çeşitli backlink ve seo paketlerini inceledim ve ben özür dileyerek söylüyorum hiç birşey anlamadım ya ben hiç birşey bilmiyorum yada birileri hiç birşey bilmeyenleri kullanmaya çalışıyor aşağıda yazdığım maddeler yanlışmıdır yanlış varsa ciddi manada bana söyleyin bilgimi tazeleyeyim.

1- 100 tane c değil a class blog olsada aynı içeriği girip girip link çıkışı yaparsan fayda sağlamaz.

2- Link çıkışlarının hepsi aynı tarihte 1 günde yapıldıysa fayda sağlamaz.

3- Sürekli farklı sitelere çıkış yapan bloglardan hayır gelemez.

4- trustrank, alexa gibi değerleri son derece düşük bloglardan çıkış fayda sağlamaz.

5- Tanıtım yazısıyla alınan backlinkler öyle bir paket aldım bu paket çok baba hop bitti olmaz zamana yaymak gerek bir seferde yüztane blogtan yüz tane link çıkacağına on günde on blogtan çıkmak daha yararlı.

6- Kendi backlinki 1-2 olan alexa sıralamalarına girememiş sosyal ağda desteklenmemiş google indexi az bloglardan fayda gelmez.

7- 100 tane blogtan çıkış yaptın alayının teması scripti aynı bedeli ağır olur.

8- Butür çalışmaların sürekliliği olmaz google index botu tavan yapar sevinirsin panda peşinden tokadı basar. gelip geçicidir.

Arkadaşlar dediğim gibi bu maddeler benim kendi nacizane bildiğim aklıma gelip hemen yazdığım maddeler yanlış biliyorsam düzeltin öğreneyim yok doğruysa bu seo paketleri hangi akla hizmet.
KDOGAN fevzib

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ebulfeth ebulfeth Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 29 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
Toplu alınan tanıtım yazıları fayda etmez.Çünkü tanıtım yazısı alan adam senin gibi kaç kişiden alıyor.Sen aldıgında çöp değilse bile 2 ay sonra çöp olacaktır. Tanıtım yazısı 100 den fazla sitesine alan adam her site icin farklı makale yayınlatmaz vakti gitmesin diye hep aynı makaleler oluyor buda eksiye sokar.Toplu paket işi yapanlarla iş yapmayın yükseldiğiniz gibi düşersiniz.

ozanalkancomtr ozanalkancomtr İnternet Reklamcılığı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 19 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Bazılarının hizmetlerini gerçekten beğeniyorum ama 400 TL'den aşağı çalışmıyorlar. Adamlar 50-60 domain alıp hepsine blog kuruyor; whoisler aynı, tema, yazılar aynı vs vs..
Satılan yüksek PR'li backlinklerin bir kısmı da fake :)

DroppingNow.net - 1 TL'ye Backorder Hizmeti!

niyazitopcu niyazitopcu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 5 / 13
  • Ticaret 3, (%0)
Aynen hocam ama kafam almıyor yorumları okuyorum yok süper oldu şöyle oldu böyle oldu ya ben parasında pulunda değilim ama bunun faydasını görülmesi imkansız gibi birşey. Elimde bu işleri yapacak lisanslı programlar var ben bunlarla üzerine basarak söylüyorum ana siteme değil bloglarıma spinli içerik gönderirken bile korkuyorum bu cesaret nerden geliyo bu paketleri alanlara satanlara nasıl başarı elde ediyorlar.

Ek Olarak: ozanalkancomtr, hocam evet güzel ve atladığım bir konuya değindin sen ip ler farklı domain whoisleri mesela hepsi abuzer kadayıf hepsinin adresi vs. aynı google bunları algılıyor ya
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ozanalkancomtr ozanalkancomtr İnternet Reklamcılığı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 19 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

niyazitopcu adlı üyeden alıntı

Aynen hocam ama kafam almıyor yorumları okuyorum yok süper oldu şöyle oldu böyle oldu ya ben parasında pulunda değilim ama bunun faydasını görülmesi imkansız gibi birşey. Elimde bu işleri yapacak lisanslı programlar var ben bunlarla üzerine basarak söylüyorum ana siteme değil bloglarıma spinli içerik gönderirken bile korkuyorum bu cesaret nerden geliyo bu paketleri alanlara satanlara nasıl başarı elde ediyorlar.

Ek Olarak: ozanalkancomtr, hocam evet güzel ve atladığım bir konuya değindin sen ip ler farklı domain whoisleri mesela hepsi abuzer kadayıf hepsinin adresi vs. aynı google bunları algılıyor ya

Milyar dolarlık bir şirket hocam elbette algılayacak. Google Yardım sayfalarında adamlar çarşaf çarşaf anlatıyorlar zaten; böyle yaparsanız yakalarız, şöyle yaparsanız yakalarız diye. Hatta "bir makaleyi eşanlamlı kelimelerle özgünleştirseniz bile yakalıyoruz" diyor, Google Amca :)

DroppingNow.net - 1 TL'ye Backorder Hizmeti!

snndgny snndgny WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 6 / 73
  • Ticaret 22, (%100)
NiyaziTOPCU ; güzel yerden yakalamışsın zaten olayı, ona göre tertip ve seçici olursan kalıcı bir yükselişi sağlarsın. Önemli olan üç madde kalite, farklılık ve zaman yayma...

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)
Alıcıların hatası tanıtım yazısı alırken pr a bakarlarsa tabi yanılırlar site kalitesine bakmalılar

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Kardeşim öncelikle bu maddeleri yazıp insanları bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

Hangi akla hizmet sorusuna gelirsek:

Sektörden bihaber insanlar sitelerinin yükseleceğini düşünerek satın alıyorlar ve geçici yükselişleri görünce olumlu yorumlar atıyorlar konu altlarına. Böylece herkes paket almaya kalkışıyor, her SEO hizmeti veren aynı şeyi yapmıyor fakat geneli aynı şeyi yapıyor.

BÖYLE PAKETLERİ ALMAYIN ARKADAŞLAR, SİTENİZE YARAR SAĞLAR FAKAT GEÇİCİDİR, SEO'NUN İNCELİKLERİ VAR, GOOGLE AMCANIN ALGORİTMASI BU TÜR ÇALIŞMALARI ANLAMAYACAK KADAR EZİK BİR ALGORİTMA DEĞİL.

LÜTFEN HERKES DİKKATLİ OLSUN.
niyazitopcu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al