wmaraci reklam
lidertakipci

1112211.com Türkiye'nin En Çok Ziyaret Edilen 328. Sitesi

62 Mesajlar 8.776 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Shed510 Shed510 İzleyici Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 32 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam adam eski video ve postlarını sildi. blogunda kendi hayatında da bahsediyor. İnsanları çeken site değil, şizofrenin garip hayatı...
alcnmedia

kişi bu mesajı beğendi.

www.dikkatçekiyorum.blogspot.com // Yapacak daha iyi işin yoksa tıkla...
wmaraci
reklam

alcnmedia alcnmedia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 26 / 22
  • Ticaret 3, (%100)

Ferdi Şahin adlı üyeden alıntı

Aynen öyle hocam, boşa zaman kaybı. Birde iyi atıp tutan birine benziyor.

Hocam size katılıyorum. Adam gayet iyi sallıyor, ve değişik bir tarz edinmiş kendine nasıl yazdığı falan da pek anlaşılmıyor. İnsanlarla dalga geçmeye çalışıyor gibime geldi.

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
fuzuli işler.

elbistanli elbistanli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)
şu konuyu okudugumda zihinsel engelli olduguna kanaat getirdim iyi okuyun http://1112211.com/2?a=4 cok sacma bir paylaşım ve site abartılacak birsey deildir daha önce kullanılmış boşta olup almıs zaten normal akıllı işi deildir 1112211.com ne anlama geliyor bilen varmı gulcegim yoktu konu close:D heheheehe

wmaraci
wmaraci

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)
abi anlamıyorum ne var bu sitede ya 3 5 resim atmış adam siteye alexa değeri çok iyi ki haketmiyor.Şuan bu forumda nice insanların siteleri var adam akıllı düzgün içeriklerle dolu ama gel gelelim alexa sıralaması düşük.adalet mi bu şimdi.

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?

elbistanli elbistanli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)

mustafa94 adlı üyeden alıntı

abi anlamıyorum ne var bu sitede ya 3 5 resim atmış adam siteye alexa değeri çok iyi ki haketmiyor.Şuan bu forumda nice insanların siteleri var adam akıllı düzgün içeriklerle dolu ama gel gelelim alexa sıralaması düşük.adalet mi bu şimdi.

bazı domainler daha önce adult veya spam reklamlarda hıtlerı organik ve fazla oldugu ıcın sıralaması düşüktür olabılır adam reglemiştir adamın zihinsel engeli var turkcesi dahi yok baksanıza örnek kendi sitem webdunyasi.net 2.5k tr sıralamasında:) dahada düşüyorr

exiderece exiderece WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Atatürk ile ne alıp veremediği var anlamadım

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Kardeşim senden örnek istiyorum veremiyorsun gereksiz uzatmanın manası yok. Örnek ver ben de susayım özür dileyim haklısın bu şekilde girmek de mümkünmüş diyeyim Alexa ilk 500'e. Alexa'nın algoritmasının bu kadar kalitesiz olduğunu mu zannediyorsunuz siz? Alexa ayırt edemeyecek mi organik hitle yapay hiti. Tamam yapay hitle belli ölçüde alexa düşürülebilir ama ilk 500'e sokmak Ütopya'dır. Biraz araştırın bu konuları.

ben yapay hiti organik gibi göstermeyi biliyorum çok basit bi taktik bunu bimiyosan buda senin sorunun.

ikarala ikarala ibrahim Karalar Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek otomativ
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 30 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
Amerika da büyüdüğü için Türkçesi yarım olan sümer'in video paylaşım platformu bulunuyormuş, Youtube yorumlarında bol spamlı ziyaretçi çekerek kazandığı hit ve kullanıcı, video paylaşım platformunu güçlendirmiş. FBI ile arasında tam ne geçti bilinmez ama bunu göz altına aldıklarında video kaydına çekmiş.

Sümer kolçak yarım Türkçesi ve müthiş zekası ile birleşen şu anki sitesinde ailesine iletiler gönderiyor, siteyi yapamadığından değil de ailesinin teknolojiyle arası olmadığında bu kadar basit bir görünüme sahip, ayrıca sümer askerliğini yapmadığı için kendisine deli, tımarhanelik gibi şeyler söylenmesinden memnun.

Gözlemlerim bunlar Sümer'e selamlar :)

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
Arkadaşlar sümerin e-mail adresinden ev adresine kadar hepsi deşifre oldu bu yüzden. Kendisi ailesi ile telefondan karşılıklı görüşmek yerine sadece kendisi durumundan haber veriyor. Akrabası ile yaşadığı olaylar mevcut, biraz dışlanıyor sorunlu olduğu için. Tek başına bir evde kalıyor. İşte bu sitenin popüler olmasıyla birlikte adamın tüm bilgileri, sitenin bilgileri ve giydiği çamaşırın markasına kadar herşeyi ortaya döküldü. Banka hesabına birileri yardım edip para yatırdı, birileri çekti o parayı. Sümerin akbank hesabı gösteri hesabı, resimleri koyuyor sürekli hani akbank kullanıyorum demek için :) Daha önceden yüzünü gösteren videolarıda mevcuttu. Vimeo üzerinden ailesine konuşmalar yapıyordu, önce onları sildi sonra telefon konuşmalarını. Başta kendiside rahatsız oldu ama sonradan alıştı herhalde. Twitter adresi falan açtı kendine, marka olma yolunda ilerliyor tilki...

Bu arada kendisine mail attım, "roportaj yapmak istiyorum" dedim "sen benimle dalga geçiyorsun helalde" yazdı bitirdi konuşmayı :)

Şu videoda o videolardan biridir, sesini ve konuşmasını duyabilir, 17. saniyede yüzünü görebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=L8BKbpQa4dM

Ayrıca bu pizza olayıda bu ülkenin itinin kopuğunun toplandığı yerdendir.;

Sueda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al