onderozkan adlı üyeden alıntı

Bazı arkadaşlar 250tl çok bile demiş. Açıkcası lisans eğitimi almış biri olarak 5-10tl fiyatlara logo tasarımı yapanlara inanamıyorum.

Freelance Piyasa 2013 fiyat listesinde logo tasarımı 2.500tl olarak belirlenmiştir. Bu fiyat 3.000 ila 5.000 arasına kadar da çıkmaktadır.

Şimdi siz tutup 10-20-100tl ye logo yapan insanlara logo tasarım yarışması yaparsanız, karşınıza özgün, tasarımsal değeri olmayan, copy-paste, marka değeri ve anlamı olmayan, önümüzdeki 5-10 yılı önden hesaplanmış, geniş bir kitle hesabı yapılmamış ve birçok daha farklı şeye dikkat edilmemiş, 10 bilemedin 15dk da yapılmış logolar elde edersiniz. Sonra ne olur? bu gelen logolar arasında en "gözünüze" hoş geleni seçersiniz.

Komik olmayın arkadaşlar. Profesyonel iş istemiyorum ben diyorsanız tabi ki bu sizin kararınız.

hocam bilmemkaç bin tl lerden bahsetmişsin, eğitim falan aldım demişsin, çok bilmiş gibi bi ton laf söylemişsin, küçük fiyatlara logo yapanlara boş laf yapmışsın da senin sitende de Sothink Logo Maker programı ile yapılmış logo var??????