wmaraci reklam

35-40-70-80 liraya seo çalışması yapan arkadaşların yaptığı çalışmalar ne kadar faydalı?

25 Mesajlar 2.547 Okunma
wmaraci reklam

delinetci1907 delinetci1907 En azından hayattayız. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba Arkdaşlar sizlere bir kaç sorum olacak;
Forumda 35-40-70-80 liraya seo çalışması yapan arkadaşların yaptığı çalışmalar ne kadar faydalı? Referans vermişler ama bu çalışmaları yaptıranlar var mı? Varsa yararı oldu mu?

wmaraci
reklam

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
+ Takipteyim

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)
onlar seo çalışması değil backlink paketi hocam karıştırmayın ikisini hiç bir seocu fiyatı sabitlemez kelime rekabetine göre verilir fiyat

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
En iyi seo kendi yaptığım seo oldu hep. Kimse alınmasın ama bu güne kadar tam olarak seo nedir nasıl yapılır ve yapanı görmedim. Bir iki defa hatta çalıştığım birileri oldu ama sonuç ne? sıfır...
JackkerL brkrtp karrizima

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

delinetci1907 delinetci1907 En azından hayattayız. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 2, (%100)

YenerK adlı üyeden alıntı

onlar seo çalışması değil backlink paketi hocam karıştırmayın ikisini hiç bir seocu fiyatı sabitlemez kelime rekabetine göre verilir fiyat

Hocam paketlerin içinde sadece backlink yok.Birde referans olarak gösterdikleri siteler sıralamda çok iyi yerler gelmişler.Bu nasıl oluyor?

Birde iyi bir seo çalışması için ne kadar gözden çıkarmalıyız?

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

En iyi seo kendi yaptığım seo oldu hep. Kimse alınmasın ama bu güne kadar tam olarak seo nedir nasıl yapılır ve yapanı görmedim. Bir iki defa hatta çalıştığım birileri oldu ama sonuç ne? sıfır...

Hocam öyle bir görmüyorum diyorsun ki, üslubun yapan HİİÇ yokmuş anlamına getiriyor. En azından "ben" görmedim diye vurgu yaparsan daha hoş bir yorum olur kanımca çünkü var seo yapan ben gördüm :)

ozncnock ozncnock ss Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 64 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
Şimdi seocular büyük ihtimal kızıcak ama şu ana kadar farklı farklı sitelerime 10 - 15 farklı seo backlink pakedi denedim hiçbiri bi işe yaramadı ( hiç )

0 hit artışı, kelimelerde 0 artış + Çöp backlinkle site kalitesi düştü.

Zaten herhangi bir seo backlink paket satan arkadaşa bana +50 hit garantisi ver paketi alıcam derseniz hiç biri kabul etmez.

Geçen ay bir seocu arkadaşla kelime üzerine çalışma yapdık. 1 ayda çalışma bitti. Şu ana kadar bir tek ondan memnunum o da paket satmadı seo yapdı.

RuLeT RuLeT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO işleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 20 / 23
  • Ticaret 2, (%100)
Yanlış anlamazsanız belirtmek isterim ki, Şu şekilde sorsanız daha uygun bence;

Seo Paketleri satan arkadaşların, çalışma yapmış olduğuğu çalışmalar sonucu etkileri, faydaları nelerdir.

Bu şekilde sormanızı isteme nededim. Bir çok seo paketleri sunan kişi site adresleri sunmuş olduğu paketlerin, çalışma yapacağı site adresine uygunmu değil mi pek önemsemezler.

Seocu demeniz akılda soru işaretleri bırakmasın. Bunun birde seo danışmanlığı vardır. Bu iş için uzman olan kişiler, site adresinizi detaylı bir şekilde analiz eder, uygun olabilecek çalışmaları vsvs belirtler..

YKaraaslan YKaraaslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 15 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Seo Hocası istediğiniz hizmeti size verecektir.Tam olarak 4 Aylık Backlink programı yapıyorlar ve Peşin olarak 400 Tl alıyorlar.Bu programın ayrıntılarınıda link içerisindeki videodan inceleyebilirsiniz.Zaten Seo yapacak adamda size bir iddia sunuyorsa elindeki backlink imkanları dahilinde bu iddiayı ortaya koyar.Sadece site içi çalışarak pek bir yere getirebileceğini zannetmiyorum.

http://www.seohocasi.com/4aylikseo/

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Hocam öyle bir görmüyorum diyorsun ki, üslubun yapan HİİÇ yokmuş anlamına getiriyor. En azından "ben" görmedim diye vurgu yaparsan daha hoş bir yorum olur kanımca çünkü var seo yapan ben gördüm :)

yapanı görmedim dedimse zaten ben kendi adıma konuşurum. Başkası için yapanı nerden görcemki.. Kimseyi suçlamadım, iftira atmadım :) ortalıkta seo cuyum deyen o kadarı varki seo nedir sorsan anlamaz bile. ve 10 tl ye seo yapıyorum diyenler var. 10 tl ye seo yapılırmı?. ;)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al