wmaraci reklam

35-40-70-80 liraya seo çalışması yapan arkadaşların yaptığı çalışmalar ne kadar faydalı?

25 Mesajlar 2.545 Okunma
wmaraci reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

yapanı görmedim dedimse zaten ben kendi adıma konuşurum. Başkası için yapanı nerden görcemki.. Kimseyi suçlamadım, iftira atmadım :) ortalıkta seo cuyum deyen o kadarı varki seo nedir sorsan anlamaz bile. ve 10 tl ye seo yapıyorum diyenler var. 10 tl ye seo yapılırmı?. ;)

Zor tutuyorum bazı paketçilerin ciddi ciddi paketleyici olduklarını anlatmamak için :D paketleyip gönderiyorlar raporu ctrl f kelimeleri değiştir tamamdır :D

wmaraci
reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Zor tutuyorum bazı paketçilerin ciddi ciddi paketleyici olduklarını anlatmamak için :D paketleyip gönderiyorlar raporu ctrl f kelimeleri değiştir tamamdır :D

Aynen seo paketi, backlink paketi alirsin yarin sana rarpor.txt gelir acarsin bir sürü yazı ve sitenin ismi var. sende tamam dersin. ama bunla iş bitmez.. :D neyse uzak duralım bu konulardan sonra başım ağrıyor.

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
İsmini hatırlamıyorum çok uzun zaman oldu. Forumda 150 liraya çalışma yapan bir arkadaş vardı. Dolu dolu da referansı vardı, hep güzel ve olumlu yorumlar yapılmış falan. 150 liralık çalışma yaptırdım günlük tekil hitim bir kişi bile artmadı, aramalarda bir sıra yukarı çıkamadım. Hepsi öyle midir? Bilmiyorum. Ama o günden beri sitemde kendim iç çalışma yapıyorum.

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

delinetci1907 adlı üyeden alıntı

Hocam paketlerin içinde sadece backlink yok.Birde referans olarak gösterdikleri siteler sıralamda çok iyi yerler gelmişler.Bu nasıl oluyor?

Birde iyi bir seo çalışması için ne kadar gözden çıkarmalıyız?

basit kelimelerde çalışmışlardır hocam size tavsiye sabit fiyat söyleyenlere güvenmeyin

wmaraci
wmaraci

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 262
  • Ticaret 150, (%100)
Merhaba bence seo ile sitenizi zehirlemeyin zamanınız varsa seo yerine sitenize benzersiz içerikler ekleyin er yada geç ilgilenmediğiniz site seoda yapılsa çöp olmaya mahkum sitedir (10 liraya size link satmak yerine kendim niye çıkarmıyorum kendi sitelerime neden uygulamıyorum !!) sitelerin birçoğu sadece tanıtım yazısı satmak için açılmış siteler bazılarının içinde tanıtım yazısından başka bir şey yok e kelin merhemi olsa önce sizdemi dener :) sabırsız olmayın önce sizin içinize sinsin yayımladığınız içerik hiçbir arama motoru es geçmez geçemez benim 15. gününde anında index alan sitem oldu ve çok iddialı kelime değilse ilk 10 dan başlıyor sırlamada resmen klavyeye dokunmanızı bekliyor robotlar 15 günde çok uzun bir zaman değildir...

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

Sekerbegovic Sekerbegovic Çok konuşan az iş yapar. Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik&Reklam Tasarım , İntern
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Seo'yu belirli bir rakam üzerinden değerlendirmek yanlış..Yani 100 liralık bir işte yaptırırsınız olur 1000 TL 'likte.. Yani ne istediğinize göre değişiyor.
Benim 300 TL'ye yaptığımda iş var,3000 TL'ye senelikte aldığım iş var burada sektör ,kelime,analiz vb. şeyler çok önemli.Bana soracak olursan ilk olarak değerlendirmeyi doğru yapacak birini bul derim.

AltunelSeo AltunelSeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)
Merhaba, onları yaptığı çalışmalar genelde index hızı arttırma vs.. yarıyor bence yani pek Anahtar Kelime bazlı olamaz o çalışmalar çünkü anahtar kelime bazlı çalışmalar maliyetli oluyor 10 liraya SEO olmaz bu bir kere en önemli kavram. 10 TL'ye aldığınız paketler tabikide sitenizi yükseltmez ama SEO DANIŞMANLIĞI aynı şey değil yani SEO hiçbir işe yaramaz sitenize yapmayın da demeyin...

Film İzle kelimesinde SEO yapmayıpta 1.sayfa çıkan var mı?

Jevel Jevel Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 502
  • Beğeniler 13 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Backlink siz yapıyorum bu işleri. Zorluyorum ilk başlarda 3-5 günde bir yazı eklerdim. Öyle 9-6,4,3,4,3,2,1 gibi ilk şıraya oturdum. Sonra 3 e dustum 3 de sabitim. Site içi çalışma ile. İşe yarar mı yarar. Ama link kasılan sitelerde ne kadar az site varsa yararınıza. Backlink paketini 1 defa alıpda devamı gelmezse yükseltmez sizi. Bu yüzden ufak ufak 10-20 TL paket alarak surdurun bu isi. Ya da kendiniz yapın bu backlinkleri 5 ay surdurun yetiyor. Sonra guncel olmasi onemli sitenin biraz. Backlinkler değişik yerden olsun. Backlink güncelliği önemlidir.

RUZGARBERAT RUZGARBERAT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster | Graphic designer |
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 40 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

ttw adlı üyeden alıntı

İsmini hatırlamıyorum çok uzun zaman oldu. Forumda 150 liraya çalışma yapan bir arkadaş vardı. Dolu dolu da referansı vardı, hep güzel ve olumlu yorumlar yapılmış falan. 150 liralık çalışma yaptırdım günlük tekil hitim bir kişi bile artmadı, aramalarda bir sıra yukarı çıkamadım. Hepsi öyle midir? Bilmiyorum. Ama o günden beri sitemde kendim iç çalışma yapıyorum.

Gülermisin ? , Ağlarmısın ... yazık Şu forumları biraz okusak ufakta olsa birikim sahibi olabiliriz, direk paketlere sarılmamak lazım bence artık o paketleri direk antiseo diye alıyor kendi sitelerinize uyguluyorsunuz düşman yapmaz beee! şöyle bir durum var şimdi adam ilk defa bir site acmıs bir domain bir host bir+ extrası deneyim yok aslında bir kac defa denemis olsa farklı seyler uygulayacagı bir kac sitesi olsa yap boz seklinde işi ögrenecek ama malesef böyle durumlarda yok degil
para kolay kazanılmıyor ama şekil A 'da görüldüğü gibi kaybedilebiliyor, dikkatli olun.

Al sana en iyi paket!
1. Sağlam bir domain ( akılda kalıcı , sektorle alakalı )
2. Çok iyi bir Hosting
3. Alt yapı ( Wp -Joomla -Drupal )
4. Site iç seo ( title - desc - meta- font v.s)
5. Güncel + Konu : Özgün / Az ve öz abartılmadan
6. 1-2-3-4-5 tamamladıktan sonra geçen süre sonrasında
7. Arama motorlarına kayıt : Abartmadan az ve öz
8. Sosyal aglarda ( üyelik - paylaşım - imleme ) abartmadan
9. Rakip analizi
10 . Sabır özveri , bolşans.

imkansız diyenler hep yanıldılar...

Diyalog Diyalog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Medya Editörü
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 36 / 100
  • Ticaret 10, (%100)

RUZGARBERAT adlı üyeden alıntı

Al sana en iyi paket!
1. Sağlam bir domain ( akılda kalıcı , sektorle alakalı )
2. Çok iyi bir Hosting
3. Alt yapı ( Wp -Joomla -Drupal )
4. Site iç seo ( title - desc - meta- font v.s)
5. Güncel + Konu : Özgün / Az ve öz abartılmadan
6. 1-2-3-4-5 tamamladıktan sonra geçen süre sonrasında
7. Arama motorlarına kayıt : Abartmadan az ve öz
8. Sosyal aglarda ( üyelik - paylaşım - imleme ) abartmadan
9. Rakip analizi
10 . Sabır özveri , bolşans.

Bedava seo paketi :p

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al