lostyazilim

300 tl bütcem var

33 Mesajlar 3.468 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
hocam herkes bişeler söylemiş bi tavsidede ben bulunayım. yorumların bazılarını okudum. o kadar parayla bişe yapılmaz felan filan diyordular. bence o para ile güzel stratejiler belirleyip, azimli, kararlı, sabırlı olursan kazanabilirsin.

azim,sabır,karar,emek bunları verirsen kazanbilirsin. öncelikle site açayım hemen kazanayım yok. emek vereceksin. sabırlı olacaksın. yarı yolda bırakmayacaksın. kararlı olacaksın.

artı olarak site yapımından seodan felan filada biraz bilgin olmalı dışarıya para vermemek adına.

YUKARIDAKİLER BENDE VAR DİYORSAN GELELİM KONUYA...

ben şuan survey download işiyle uğraşıyorum. güzel bırakıyor. olurda bir sorun çıkarsa ilerleyen zamanlarda kafamda olan bir fikir var onu hayata geçireceğim.

bu fikri seninle paylaşayım. olay gayet basit. birtane güncel facebook veya twitter sayfası satın alıyorsun. 150,200 liraya. aman dikkat et ölü sayfalara sakın parayı bağlama. site içeriğine gelirse ilginç haberlerin videoların,resimlerin olduğu bir site olarabilir. yada normal bir haber sitesi. burası sana kalmış.

yukarıda dediklerimi yaptın diyelim. şimdi geldi kazanç ve hite. sitenin en can alıcı noktalarına adsense reklamlarını veriyoruz. kazanç adsenseden gelecek.

hit olayına gelince. google ile işimiz yok. dediğim sitenin hiti sosyal medya. almış olduğumuz sayfayı sürekli güncel tutmaya devam ediyoruz. sayfanın içeriğiyle ilgili günde en az paylaşım yapıyoruz. arada sitemizdeki konuları atıyoruz. al sana hit.

yanlız bu işte sürekli güncel sürekli dinamik bir site olman lazım....

benim ilerleyen zamanlardaki projemdir bu. olurda survey işene bişe olursa hemen gireşeceğim iş.

wmaraci
reklam

HTS HTS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek master
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam size mesaj attım okursanız sevinirim

Sitemiz Sosyal Sorumluluk Projesidir.

omer257815 omer257815 web tasarım öğrencisi Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

dargman69 adlı üyeden alıntı

hocam herkes bişeler söylemiş bi tavsidede ben bulunayım. yorumların bazılarını okudum. o kadar parayla bişe yapılmaz felan filan diyordular. bence o para ile güzel stratejiler belirleyip, azimli, kararlı, sabırlı olursan kazanabilirsin.

azim,sabır,karar,emek bunları verirsen kazanbilirsin. öncelikle site açayım hemen kazanayım yok. emek vereceksin. sabırlı olacaksın. yarı yolda bırakmayacaksın. kararlı olacaksın.

artı olarak site yapımından seodan felan filada biraz bilgin olmalı dışarıya para vermemek adına.

YUKARIDAKİLER BENDE VAR DİYORSAN GELELİM KONUYA...

ben şuan survey download işiyle uğraşıyorum. güzel bırakıyor. olurda bir sorun çıkarsa ilerleyen zamanlarda kafamda olan bir fikir var onu hayata geçireceğim.

bu fikri seninle paylaşayım. olay gayet basit. birtane güncel facebook veya twitter sayfası satın alıyorsun. 150,200 liraya. aman dikkat et ölü sayfalara sakın parayı bağlama. site içeriğine gelirse ilginç haberlerin videoların,resimlerin olduğu bir site olarabilir. yada normal bir haber sitesi. burası sana kalmış.

yukarıda dediklerimi yaptın diyelim. şimdi geldi kazanç ve hite. sitenin en can alıcı noktalarına adsense reklamlarını veriyoruz. kazanç adsenseden gelecek.

hit olayına gelince. google ile işimiz yok. dediğim sitenin hiti sosyal medya. almış olduğumuz sayfayı sürekli güncel tutmaya devam ediyoruz. sayfanın içeriğiyle ilgili günde en az paylaşım yapıyoruz. arada sitemizdeki konuları atıyoruz. al sana hit.

yanlız bu işte sürekli güncel sürekli dinamik bir site olman lazım....

benim ilerleyen zamanlardaki projemdir bu. olurda survey işene bişe olursa hemen gireşeceğim iş.

hocam mesaj attım cevap verirseniz sevinirim teşekkür ederim ayrıca verdiğiniz bilgiden dolayı

Ek Olarak:

satlas adlı üyeden alıntı

Hocam size mesaj attım okursanız sevinirim

hocam cevap verdim

Ek Olarak: Arkadaşlar bana kesin olarak bir şey söyleseniz sevinirim

Ek Olarak: Sosyal ağ gibi bir şey kursam nasıl olur sizce yada kurabilir miyim ?
dargman69

kişi bu mesajı beğendi.

bilgikapisi.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al