lostyazilim

adsense amca bana onay vermiyor!!!

7 Mesajlar 1.144 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar imzamdaki site bir türlü adsenseden 2.onayı geçemedi tek enden yetersiz içerik diyor en az 10tane paylaşım var özgün. ancak sitenin forum kısmı sadece onaylı üyelere açık bunun bir etkisi olabilirmi ? konular herkese açık ama o konuları görmek için arama sisteminde arama yapmak lazım sizce adsense amca bu konuları göremiyormu ? forumu herkese açık halemi getirmeliyim.

bu arada konuların hepsi google amcada indexli

wmaraci
reklam

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
içeriğin warez olmamasına dikkat edin, script paylaşıyorsunuz sonuçta. Normalde bloglar için 30-35 içerik google için yeterliydi ama sizi zorluyor demek ki. Siz en azından 80-85 konu yaparsanız daha iyi olur. Bu arada ortada "blog" gibi birşey yok. Son yazdıkların gözüküyor sadece yani toplam konu sayısı falan adamlar nerden bilsin? Sistem biraz değişik olmuş kullanılabilirliğide pek iyi değil malesef, değiştirmeni öneririm.

Son olarak "adsense amca" diye birşey yok yalnızca "google amca" var :)

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

içeriğin warez olmamasına dikkat edin, script paylaşıyorsunuz sonuçta. Normalde bloglar için 30-35 içerik google için yeterliydi ama sizi zorluyor demek ki. Siz en azından 80-85 konu yaparsanız daha iyi olur. Bu arada ortada "blog" gibi birşey yok. Son yazdıkların gözüküyor sadece yani toplam konu sayısı falan adamlar nerden bilsin? Sistem biraz değişik olmuş kullanılabilirliğide pek iyi değil malesef, değiştirmeni öneririm.

Son olarak "adsense amca" diye birşey yok yalnızca "google amca" var :)

adsenseyi dışlamayalım oda amcamızdır canımızdır,bayramda para vercekti bana onay alsaydım :( forum bölümünü herkese açık yapsam adsense amcamız,büyüğümüz abimiz gardaşımız bana onay verirmi sizce,kesinlikle warez içerik yok

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

MrB adlı üyeden alıntı

adsenseyi dışlamayalım oda amcamızdır canımızdır,bayramda para vercekti bana onay alsaydım :( forum bölümünü herkese açık yapsam adsense amcamız,büyüğümüz abimiz gardaşımız bana onay verirmi sizce

Babanız olsa torpil yapmaz :) İçeriği warez konusunda elde tutarsanız yani warezi yasaklarsanız sorun olmaz:)
Mrc Software

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

Babanız olsa torpil yapmaz :) İçeriği warez konusunda elde tutarsanız yani warezi yasaklarsanız sorun olmaz:)

şuan warez bir paylaşım yok kesinlikle,site zaten sıfırdan kodlandı tarafımca oda warez olamaz :) sanırım forumun sadece üyelere açık olmasından kaynaklanıyor

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

MrB adlı üyeden alıntı

şuan warez bir paylaşım yok kesinlikle,site zaten sıfırdan kodlandı tarafımca oda warez olamaz :) sanırım forumun sadece üyelere açık olmasından kaynaklanıyor

Yok forumun üyelere açık olması adsenseden onay almanıza engel değil, "yetersiz içerik" diyor işte yapmanız gereken siteyi zenginleştirmeniz.

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

Yok forumun üyelere açık olması adsenseden onay almanıza engel değil, "yetersiz içerik" diyor işte yapmanız gereken siteyi zenginleştirmeniz.

peki anladım ya aklıma şu soru geldi ben temelde sitede ziyaretçilere sadece son beş konuyu gösteriyorum, diğer konuları arama yaparak bulabilirler yada siteye üye olabilirler. belkide bu yüzden onay alamadım gibi geldi
JackkerL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al