wmaraci reklam
lidertakipci

Neden para kazanamıyoruz!

24 Mesajlar 2.630 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

internetleilgili internetleilgili Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 18 / 20
  • Ticaret 3, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Çocuk gibi davranma vs tarzında alaycı tavır, bence saygını düşürdüğünden ötürüydü gerek yoktu. Ya ağızlarından duyuyorsun da kötü kötü değil midir sen de mi kötüyü savunuyorsun veya yapıyorsun? Bıraksak iki yüzlüleri kötüyü yapmayına şevketsen sen de? Yoksa dini değerlere aykırı şeyleri sen de yapıyorsun diye mi dediğim dualara ve temennilere tek laf etmiyorsun?

Ağızlarından duydukların var gördüklerin var peki bu düşinceye sahip herkesle mi iletişim halindesin ey insan :) hepsiyle iletişim halinde olmanı geçtim bu kişilerin yanlış iş yapmasını hoşnut veya nötr karşılamak ne kadar dini bir hareket?

Son paragrafa gelecek olursak cidden saçma sapan konuşuyorsun yaş yazdığın gibiyse cidden boş laflar etmeyi hala devam ettirebilecek bir kapasiteyle yetişmişsin ve ergin birey olmuşsun. Suratına vurmak ne demek ya :D forumdaki 2k ya yakın mesajıma baktın da mı konuşuyorsun? Facebook ve skypeta (birilerinin bana yardım etmesiyle ve kendi çokça araştırmalarım sonucu öğrendiğim bilgileri) benden yardım veya bilgi veya para isteyen on yirmi vs kişiyle olan sohbetlerimi mi okudun? Yoksa geçtiğimiz cumartesi pazar ve ondan önceki cumartesi pazar arapça öğrettiğim senden çookça yaş küçük çocukları mı gördün :)

Ya forumun amacı bilgini arttırmak yardımlaşmak ticaret yapmak değil mi? Bilgimi arttırıyorum ve iyi geçinen biri olmam senin mi zoruna gidiyor? :D örnek versene bu dediklerin için Allah aşkına :D

Ben senin her dediğine cevap veriyorum da sen her dediğime cevap vermeyip bazı konulardan kaçıyorsun :D dediğini bilmez boş çene çalan birisisin bu kadar yazdım senin için belki bu yaşından sonra milleti tanımadan yorum yapmazsın diye. Lütfen kalıbın kaldırıyorsa bir önceki mesajımda ve bu mesajda dediklerimin her birine cevap ver, yoksa dediğim gibi boş çene çalan karşındaki kişileri tanımadan boş yorum yapan boşuna da beni yoran birisisin :)

he süha mete he. inan okuma gereği bile hissetmedim bu yazını. haklısın sen kralsın :)

wmaraci
reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

internetleilgili adlı üyeden alıntı

he süha mete he. inan okuma gereği bile hissetmedim bu yazını. haklısın sen kralsın :)

Kalıp kaldırmıyor tabi, sorun yok sen de kralsın :)
MertKoseoglu

kişi bu mesajı beğendi.

internetleilgili internetleilgili Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 18 / 20
  • Ticaret 3, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Kalıp kaldırmıyor tabi, sorun yok sen de kralsın :)

kalıp sende kalsın mastara alırsın ara sıra :)

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

internetleilgili adlı üyeden alıntı

kalıp sende kalsın mastara alırsın ara sıra :)

Helalinden bol kazanç verir inşallah Allah din kardeşlerime :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al