wmaraci reklam
lidertakipci

Sitem Yandex de index almıyor NEDEN?

20 Mesajlar 4.372 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)

OnlineTicaret adlı üyeden alıntı

metrica ekli hocam siteniin index alan sayfalarını takipediyorum 2 aydır bir hareket yok aynı zamanda resimlerde de yeni yazdığım makalelerde de biir değişklik yok ... Almıyor almıyor almıyor.... ilk sitemap bildirdim google 1 günde indexliyor... yandex ilk açtığımda 55 adet indexledi sonra durdu google etiketlere kadar her şeyi indexledi...

Ek Olarak:

Hocam aynıkonuyu atıp duruyorsunuz sağolun yardımınız için fakat benim durum biraz daha farklı ...

sitenizi birden fazla ping sitesine pingleyin o zaman belki değişiklik olur ama emin değilim olmadı yandextan yardımcı e-mail atın ben attım hemen anında yardımcı oluyorlar.

wmaraci
reklam

OnlineTicaret OnlineTicaret Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
mail attım bakalım dönüş olmadı daha ... 2 aydan 2 aya ping atıyorum. Fazlası zarar

Ek Olarak:

sterk adlı üyeden alıntı

sitenizi birden fazla ping sitesine pingleyin o zaman belki değişiklik olur ama emin değilim olmadı yandextan yardımcı e-mail atın ben attım hemen anında yardımcı oluyorlar.

mail attım bakalım dönüş olmadı daha ... 2 aydan 2 aya ping atıyorum. Fazlası zarar

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

metrica ekli hocam siteniin index alan sayfalarını takipediyorum 2 aydır bir hareket yok aynı zamanda resimlerde de yeni yazdığım makalelerde de biir değişklik yok ... Almıyor almıyor almıyor.... ilk sitemap bildirdim google 1 günde indexliyor... yandex ilk açtığımda 55 adet indexledi sonra durdu google etiketlere kadar her şeyi indexledi...

Ek Olarak:

Hocam aynıkonuyu atıp duruyorsunuz sağolun yardımınız için fakat benim durum biraz daha farklı ...

yok ya neyi farklı arkadaşım 50 konun var neyini indexlesin. vallahi çok garip insansın az üşenmeyip okusan sorun olmadığını anlayacaksın. vallahi çok garipsin üşenme oku. ölmezsin.

• Üyelik 09.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

yok ya neyi farklı arkadaşım 50 konun var neyini indexlesin. vallahi çok garip insansın az üşenmeyip okusan sorun olmadığını anlayacaksın. vallahi çok garipsin üşenme oku. ölmezsin.

Sen çocuk gibi kimi azarlıyorsun buradan hadsiz. yandex ile ilgili farklı bir sorun var arkadaşım... 10 adet makalemi indexledi gerisini indexlemedi ilk defa yapmıyorum ben bu işi 450 adet e-ticaret sitem var ....

wmaraci
wmaraci

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Sen çocuk gibi kimi azarlıyorsun buradan hadsiz. yandex ile ilgili farklı bir sorun var arkadaşım... 10 adet makalemi indexledi gerisini indexlemedi ilk defa yapmıyorum ben bu işi 450 adet e-ticaret sitem var ....

450 ticaretin hepsi boş demek ki. 500 kelime okumaya üşeniyorsun, yada anlayamıyorsun. anlayamıyorsan yapacak bir şey yok. sen sanırım yandex bana taktı gibisinden düşünüyorsun :) iyi günler. yaptığımız iyiliği suistimal ediyorsun.

kalbimiver kalbimiver kalbimiver.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 72 / 71
  • Ticaret 0, (%0)

hocam aynı sorun bende de var
-sitemap değiştirdim olmadı
-yandexten siteyi sildim olmadı
-yeniden kayıt ettim olmadı
-Yandex Pingleme ile de sitemi pingledim
herşeye rağmen sorun 2 haftadır düzelmedi.

webdost nickli arkadaşın yazısını da sonuna kadar okudum yazılanları tekrar uyguladım.
Webdost isimli arkadaşın yazısının altına da yazdım olmuyor diye olur dedi.
Sonuç Webdost yazısına ve tecrübesine güveniyor ve yazdığı yazının olumlu sonuç vereceğine inanıyor.

Not: Hocam aynı sorun bende de var. site 1 yıl kapalı kaldı 1 yıl veya 1 ay önceki index yandex de duruyor.

Galiba yandex webmaster da sorun var.

Ek olarak: 10.12.2013 tarihli yazı yandex aramalar da cıkıyor. 12.12.2013 de ben siteyi dondurmuştum. Ne alaka çözemedim.

Ek Olarak:

search@destek.yandex.com.tr bu güzel fikir bende msj atayım. tşkler

https://www.youtube.com/c/delidoktoru
Adabımızdandır; veda etmez, müsaade isteriz.

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
En etkin çözümü açıklayayım o zaman :)

Sitenizi açtığınız gibi metricayı kullanmaya başlayın.

Sitenizi sakın ha yandex webmastera kayıt etmeyin. Çünkü oraya kaydedince sitenizi index sırasına sokuyorsunuz ve yandex hızlı botun sitenize gelme olasılığı çok düşük oluyor. Olur mu öyle şey kardeşim demeyin oluyor.

• Üyelik 09.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

450 ticaretin hepsi boş demek ki. 500 kelime okumaya üşeniyorsun, yada anlayamıyorsun. anlayamıyorsan yapacak bir şey yok. sen sanırım yandex bana taktı gibisinden düşünüyorsun :) iyi günler. yaptığımız iyiliği suistimal ediyorsun.

Hayırlı geceler Allahaısmarladık...

Ek Olarak:

kalbimiver adlı üyeden alıntı

hocam aynı sorun bende de var
-sitemap değiştirdim olmadı
-yandexten siteyi sildim olmadı
-yeniden kayıt ettim olmadı
-Yandex Pingleme ile de sitemi pingledim
herşeye rağmen sorun 2 haftadır düzelmedi.

webdost nickli arkadaşın yazısını da sonuna kadar okudum yazılanları tekrar uyguladım.
Webdost isimli arkadaşın yazısının altına da yazdım olmuyor diye olur dedi.
Sonuç Webdost yazısına ve tecrübesine güveniyor ve yazdığı yazının olumlu sonuç vereceğine inanıyor.

Not: Hocam aynı sorun bende de var. site 1 yıl kapalı kaldı 1 yıl veya 1 ay önceki index yandex de duruyor.

Galiba yandex webmaster da sorun var.

Ek olarak: 10.12.2013 tarihli yazı yandex aramalar da cıkıyor. 12.12.2013 de ben siteyi dondurmuştum. Ne alaka çözemedim.

Ek Olarak:

search@destek.yandex.com.tr bu güzel fikir bende msj atayım. tşkler

Herkese Teşekkür ederim.

Yandex destek ekibi ile iletişime geçtik. Sistemden Kaynaklı bir problem varmış en yakın zamanda düzeltileceğini bildirdiler.

kalbimiver kalbimiver kalbimiver.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 72 / 71
  • Ticaret 0, (%0)

political adlı üyeden alıntı

En etkin çözümü açıklayayım o zaman :)

Sitenizi açtığınız gibi metricayı kullanmaya başlayın.

Sitenizi sakın ha yandex webmastera kayıt etmeyin. Çünkü oraya kaydedince sitenizi index sırasına sokuyorsunuz ve yandex hızlı botun sitenize gelme olasılığı çok düşük oluyor. Olur mu öyle şey kardeşim demeyin oluyor.

search@destek.yandex.com.tr ile iletişime geçtim hala dönüş yapmadılar.

sonuç : metricayı kullanmaya başladım sorun düzeldi. Artık sitem index alıyor. teşekkürler

https://www.youtube.com/c/delidoktoru
Adabımızdandır; veda etmez, müsaade isteriz.

makalecii makalecii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster,
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 39 / 12
  • Ticaret 12, (%92)

kalbimiver adlı üyeden alıntı

search@destek.yandex.com.tr ile iletişime geçtim hala dönüş yapmadılar.

sonuç : metricayı kullanmaya başladım sorun düzeldi. Artık sitem index alıyor. teşekkürler

Konuyu hortlatmak gibi olmasında Hocam Sadede gelmek gerekir ise ... Sistemden kaynaklı bir problem olduğunu söylediler mail attıktan 20 dakika sonra ... Ve 40 dakika sonrasında da robot siteme girdi ne var ne yok indexledi...

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al