freelance iş ilanları

Azerbaycan Ermenistan'ı roket ateşine tutmaya başladı

39 Mesajlar 6.927 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

Gandak adlı üyeden alıntı

Dualarım sizinle, eğer elimize fırsat geçerse onlar düşünsün. Tarih sayfalarını okumayan it bir millet soydaşlarımıza saldırmaya cesaret edebilir ancak.

Allah yardımcımız olsun.

ubrtrade adlı üyeden alıntı

mail.ru da dahil hiç bir sitede habere raslamadım buda gayet normal sanırım ne zaman bir türk ölse haberi olmaz zaten

ermenilerin arkasında duran güçtür rusya. ve rusyanın en büyük kaynaklarından biride mail rudur. bu durumda haber yaparmı sizce? 2 milyonluk ermeninin yapacağı iş değil bu. 1 ay önce ukraynaya girdiler katlettiler. ne kadar türk vardı kırımda. müslüman vardı. şimdide ermenileri kullanarak bize doğru gelmek istiyorlar. 20 ocak olaylarını duymuşsunuz belkide. azerbaycan tarihinde en kötü gündür. kara ocak... ve o zamanda ruslardı.

wmaraci
reklam

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Allah yardımcımız olsun.

ermenilerin arkasında duran güçtür rusya. ve rusyanın en büyük kaynaklarından biride mail rudur. bu durumda haber yaparmı sizce? 2 milyonluk ermeninin yapacağı iş değil bu. 1 ay önce ukraynaya girdiler katlettiler. ne kadar türk vardı kırımda. müslüman vardı. şimdide ermenileri kullanarak bize doğru gelmek istiyorlar. 20 ocak olaylarını duymuşsunuz belkide. azerbaycan tarihinde en kötü gündür. kara ocak... ve o zamanda ruslardı.

hocam onları benden iyi kimse tanıyamaz sanırım 8 yıl yaşadım rusyada kırım sadece bir askeri üst için işgal edildi ve koca ülke param parça oldu ruslar gürcüstana girdiğinde tiflisteydim onları desteklemiyorum ama mail.ru nun haber yapması gerek diye düşünüyorum en azından yanlı haber yapması gerekti ama ukrayanaya saldırmalarının ne kadar haklı olduğunu anlatan haberlerden başka hiç bir haber yok maalesef Azeri haber siteleri haricinde haberi ne ruslar ne Türkler nede başka bir ülke yapmıyor

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

hocam onları benden iyi kimse tanıyamaz sanırım 8 yıl yaşadım rusyada kırım sadece bir askeri üst için işgal edildi ve koca ülke param parça oldu ruslar gürcüstana girdiğinde tiflisteydim onları desteklemiyorum ama mail.ru nun haber yapması gerek diye düşünüyorum en azından yanlı haber yapması gerekti ama ukrayanaya saldırmalarının ne kadar haklı olduğunu anlatan haberlerden başka hiç bir haber yok maalesef Azeri haber siteleri haricinde haberi ne ruslar ne Türkler nede başka bir ülke yapmıyor

Türkün Türkten başka dostu yoktur lafı bazen laf olarak kalıyor. Keşke Türk olarak birleşsek ve sözümüzü deye bilsek. Şuan olayların olduğu yerde trt haber muhabirinin olduğu bildirildi. dünde trt haberlerinde gösterildi.
dedemir85

kişi bu mesajı beğendi.

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Türkün Türkten başka dostu yoktur lafı bazen laf olarak kalıyor. Keşke Türk olarak birleşsek ve sözümüzü deye bilsek. Şuan olayların olduğu yerde trt haber muhabirinin olduğu bildirildi. dünde trt haberlerinde gösterildi.

biz Türkler zor ayağa kalkıyoruz ayağa kalkınca,da tarih yazmadan oturmuyoruz ama maalesef her zaman bunu düşmanlarımıza hatırlatmamız gerekmekte ALLAH türkü ve Türk yurtlarını korusun.

Allah Şehitlerimizin ailelerine sabır versin kardeşim

wmaraci
wmaraci

Diyalog Diyalog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Medya Editörü
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 36 / 100
  • Ticaret 10, (%100)
Savas her yerde..

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

Kimse savaş istemiyor. Ama yazıklar olsunki bazı inasnlar ülkeleri bir birine katıyor. Allah böylelerinin belasını versin
dedemir85

kişi bu mesajı beğendi.

newcoder23 newcoder23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web tasarım & programlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 24 / 88
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim Türkiye herzaman yanınızda olacaktır. Herzaman kardeşine sahip çıkacaktır. Artık Azerbaycan çok güçlendi Ermenistan korksun sizden merak etmeyin Allahın izniyle herşey yoluna girer. Hakkımızda hayırlısı olsun

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

newcoder23 adlı üyeden alıntı

Kardeşim Türkiye herzaman yanınızda olacaktır. Herzaman kardeşine sahip çıkacaktır. Artık Azerbaycan çok güçlendi Ermenistan korksun sizden merak etmeyin Allahın izniyle herşey yoluna girer. Hakkımızda hayırlısı olsun

Allah sizin gibi kardeşleri bizlere çok görmesin. Aramıza girenlerinde Allah belasını verir inşallah. Türkün Türkten başka dostu yoktur bunu herkes bilecektir bir gün.

burhanozdes burhanozdes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Elektrik Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 4, (%100)
allah azeri halkının yanındadır. bu müslüman halklarına yapılan saldırıdır. allah musluman halkının yar ve yardımcısı olsun.

xiaomiturkiye.org
Xiaomi Türkiye Uzmanı

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Umarım kısa zamanda barış sağlanır ve olaylar daha fazla büyümez
viplcruel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 11 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 11 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al