wmaraci reklam
lidertakipci

Günlük 1.5k Torrent Forumuna Reklam Firması Önerisi?

24 Mesajlar 2.990 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
http://popmyads.com/ ben de duydum fakat kullanmadığım için kesin bir şey söyleyemem. 1 gün denenebilir. iyi getirisi varsa devam eder arkadaşınız.

wmaraci
reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

Şuanda en iyi pop reklam veren http://popmyads.com/ Oranları hayli yüksek ve sayımları da gayet iyi.

Bu site için tekil hite değil çoğul hite göre reklam almak gerekir o yüzden pop-up en fazla kazandıran reklam türü olur. Buna ek olarak bc.vc gibi sistemleri de kullanabilirsiniz. Download sitelerinde baya getirisi olur. Hatta üst üste kullanabilirsiniz. Yani bir bc.vc linki bir diğer bc.vc linkine oda asıl download sayfasına yönlendirebilir. Bu şekilde kazanç iki katına çıkar. Merak etmeyin 2 link olması ziyaretçi konusunda sıkıntı yaşatmaz :)

Bu arada bc.vc örnek olarak söyledim yani link kısaltma firmalarının hangisi en iyisi bilmiyorum.

imzadaki 14'ün sebebi nedir acaba :D

Peki firmayı kaydettim hocam, nasıl bir kazanç getirisi var mesela dedim ya aylık 100k çoğul hiti var sitenin?

Üstüste bc.vc yapılması yasak ama göz yumuluyor galiba?

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

imzadaki 14'ün sebebi nedir acaba :D

Peki firmayı kaydettim hocam, nasıl bir kazanç getirisi var mesela dedim ya aylık 100k çoğul hiti var sitenin?

Üstüste bc.vc yapılması yasak ama göz yumuluyor galiba?

o bir geri sayım, 14 gün sonra öğreneceğiz :)

üst üste bc.vc yapmayacaksınız. Bc.vc adf.ly şeklinde yapacaksınız, yani bc.vc adf.ly yönlendirecek.

100k çoğul hite baya kazandırır hocam şimdi tam sayı veremem valla o kadar hite çıkamadık biz:o Siz bir gün deneyin. Sabah 9 ve ertesi gün sabah 9 da sayımı tamamlıyor sistem. Birgün koyup deneyin kendiniz görün kazancı :)

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

üst üste bc.vc yapmayacaksınız. Bc.vc adf.ly şeklinde yapacaksınız, yani bc.vc adf.ly yönlendirecek.

100k çoğul hite baya kazandırır hocam şimdi tam sayı veremem valla o kadar hite çıkamadık biz:o Siz bir gün deneyin. Sabah 9 ve ertesi gün sabah 9 da sayımı tamamlıyor sistem. Birgün koyup deneyin kendiniz görün kazancı :)

bc.vc'de ve popmyads'te ödemeler hangi aralıklarla yapılıyor? 100k çoğul hit aylık bu arada he :D

tmm 14 gün sonra :D ayrıca işte bc.vc adf.ly yapınca yasak değil miydi?

wmaraci
wmaraci

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)

hocam bence bc.vc içine adf.ly koyarsanız ziyaretçi bir daha gelmez. çünkü adam kendi kendine şöyle der: 10 sn bekleyeceğime 10 sn de 10 tane yeni sekme açar onlara bakarım. pop + bc.vc(daha çok kazandırıyor diğerlerine göre) olursa daha iyi olabilir.

Thyphoon Thyphoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)
İndir butonu reklamı ben veriyorum peşin ödemeli 24 saat sayım yapıyoruz indirmeler doğrultusunda hesaplama yapıyoruz ve 1 aylık peşin ücret ödüyoruz.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Thyphoon adlı üyeden alıntı

İndir butonu reklamı ben veriyorum peşin ödemeli 24 saat sayım yapıyoruz indirmeler doğrultusunda hesaplama yapıyoruz ve 1 aylık peşin ücret ödüyoruz.

Bu şahısların verdiği indirme butonu reklamını tam anlamış değilim. Firma vermiyor mu bu reklamları? Siz firma mısınız afedersiniz :D Raconu bilmiyorum cahilliğim için kusura bakmayın.

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

bc.vc'de ve popmyads'te ödemeler hangi aralıklarla yapılıyor? 100k çoğul hit aylık bu arada he :D

tmm 14 gün sonra :D ayrıca işte bc.vc adf.ly yapınca yasak değil miydi?

bc.vc dediğim gibi bilmiyorum detaylarını, popmyads 5$ alt sınır, ödemeyi 7 iş günü içerisinde paypal/payza hesabınıza yapıyor.

http://vinaleech.com/ linkbucks>shorte.st>bc.vc kullanıyor yani onlarda sorun çıkmıyorsa sizdede çıkmaz diye düşünüyorum:)

Bu arada aylık diye belirtseydin keşke :P http://www.***.net/internetten-para-kazanma-sanati/1268377-popmyads-en-yuksek-sayim-ve-kazandiran-popup-reklam-firmasi.html

burada rakam vermiş arkadaş, o adam 70k hite 32$ kazanıyor. Sizde aylık 50$ kadar kazanırsın :)

Thyphoon Thyphoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)

Bu şahısların verdiği indirme butonu reklamını tam anlamış değilim. Firma vermiyor mu bu reklamları? Siz firma mısınız afedersiniz :D Raconu bilmiyorum cahilliğim için kusura bakmayın.

Evet firma adına çalışıyorum öm'den iletişime geçebilirsiniz indir butonu için warez siteler gelsin :) Dizi izleme filan vermiyoruz

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

ahmetcem96 adlı üyeden alıntı

hocam bence bc.vc içine adf.ly koyarsanız ziyaretçi bir daha gelmez. çünkü adam kendi kendine şöyle der: 10 sn bekleyeceğime 10 sn de 10 tane yeni sekme açar onlara bakarım. pop + bc.vc(daha çok kazandırıyor diğerlerine göre) olursa daha iyi olabilir.

Yani doğru tabi 2 tane üst üste kullanmak ziyaretçilere kötü olur. Ha ne olur, üyelere sadece 1 link kısaltılır, üye çeker foruma hem. Dediğinize katılıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al