wmaraci reklam

internetten para kazanmanın bazı yolları

5 Mesajlar 678 Okunma
smmexpress

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar bu makalede internet ortamında nasıl para kazanırız ? para kazanmak için ne tür yollar var bunlara göz atacağız.

1: Eğer pagerank değeri yüksek, alexa sıralaması düşük, hiti yüksek bir siteniz varsa Para kazanmak için yapabileceğiniz güzel yollar vardır.

A: Reklam yayımla.

siteniz ile adsense,adhood gibisindne reklam firmalarına başvuru yapıp onay alırsanız gerekli reklam kodlarını sitenize eklerseniz güzel güzel paranızı kazanırsınız yapmanız gereken tek şey sitenize düzenli olarak içerik girmek olur.

B:Ücretli tanıtım yazısı,banner yayımla!

hazır alexası düşük.Pagerank'ı yüksek bir siteniz varken bunu değerlendirin abicim. hemen pagerank'ınız felan yükseldi diye rahat edip siteyi boş bırakmayın.neyse konuya döneyim şimdi hemen bir webmaster forumuna giriyorsunuz sitenizin analizini yazıyorsunuz, ücretinizi belirliyorsunuz sonra bir kullanıcı size mesaj atıyor size tanıtım metnini veya artık bannerini yolluyor sizde parayı alıp hop sitenize ekliyorsunuz oldu bitti bu kadar basit.

C:Link kısaltarak para kazan !

Eğer sitenizde source code,script vb.. paylaşıyorsanız link.tl gibi servisleri kullanmanızda yarar var. indirme linklerine basın link kısaltmayı alın paranızı !

2: iyi bir yazarmısın ? ozaman hemen makale yazmaya başla!

Bu ne alaka blader ? sen hayırdır ne saçmalıyon. demeyin arkadaşlar günümüz şartlarında bir sitenin google amcanın gözüne girmesi için,adsense abimizden onay alması için özgün içerik önemli eee millet üşeniyor veya kabiliyeti yok. napsın hazır makale alıyor veya yazdırıyor. hemen bir webmaster forumuna giriyorsunuz gerekli bilgilerinizi bırakıyorsunuz birazda referansınız varsa tadından yenmez gardaş !! sonra gene mesaj bekliyorsunuz müşterinizle anlaşıp işinizi görüyorsunuz arkadaşlar.

3: Domain Al sat ! ticaret adamı ol !!

Aslında çoğu kişi için tırt bir yol gibi gelsede işinizi bilirseniz en azından okul harçlığınız çıkar. sen gidip 20 harflik domain alırsan kusura bakma ama harbi aptalsın alıcaksın bi jenerik domain,veya akılda kalıcı bi domain sonra onu açık arttırmaya çıkarıp satıcaksın alıcaksın paranı sevgilin varsa sevgilinle yiceksin arkadaşım. ben şahsen öyle yapmıştım.

Şimdilik bu kadar aslında anket doldurma host satma gibi olaylarda var ama pek tavsiye ettiğim şeyler değil.

Kaynak! Biraz gülün arkadaşlar yeter kod yazdınız :)

wmaraci
reklam

moris moris ◡̈ Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 831
  • Beğeniler 266 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
Çok sami i bir dille yazmışsın çok hoşuma gitti gerçekten :) Domain alıp satma işini tam anlayamadım biraz konuyu açar mısınız ?

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

moris adlı üyeden alıntı

Çok sami i bir dille yazmışsın çok hoşuma gitti gerçekten :) Domain alıp satma işini tam anlayamadım biraz konuyu açar mısınız ?

şansınıza ve araştırmalarınıza kalmış bir olay aslında. mesela iphoneal.com aranma hacmi yüksek bir domain dir diye tahmin ediyorum.
aranma hacmi yüksek domain = değerli domain. veya yüksek PR değerine sahip domain = değerli domain. akılda kalıcı domain= değerli domain.

Kısaca Değerli domain <3 ben.
moris

kişi bu mesajı beğendi.

kingbloggers kingbloggers Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

MrB adlı üyeden alıntı

şansınıza ve araştırmalarınıza kalmış bir olay aslında. mesela iphoneal.com aranma hacmi yüksek bir domain dir diye tahmin ediyorum.
aranma hacmi yüksek domain = değerli domain. veya yüksek PR değerine sahip domain = değerli domain. akılda kalıcı domain= değerli domain.

Kısaca Değerli domain <3 ben.

Hocam bu arama hacmine nasıl bakıyorsunuz forumda kaç keredir soracam soracam diyorum bir türlü sormadım :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

kingbloggers adlı üyeden alıntı

Hocam bu arama hacmine nasıl bakıyorsunuz forumda kaç keredir soracam soracam diyorum bir türlü sormadım :)

Google keyword tools kullaniyoruz hocam :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al